|
|
 |
|
|
|
|
| | Cienājies! | Autors - liu
| | Komentāri (3) Izdrukas versija
"Take another little piece of my heart, oh, baby!" /Janis Joplin song/
Kāpēc vienmēr visu vajag sabojāt? Bet vai tiešām vienmēr vainīga esmu tikai es? Nu nav man mēra izjūtas, nav! Bet viņš - vai tad viņš neredz, ka nodara man pāri ar savu vienaldzību, ar savu noslēgtību un atturību? Kāpēc nevar runāt atklātu valodu? Priekš kam slēpties!?! izrunāšanās aiztaupītu tik daudz sāpju, tik daudz lieku cerību, ļaunu vārdu un lieku spēlīšu. Dzīve taču ir... spēle? skola? labirints? upe? jūra? karuselis? karš? dzīve ir! ...taisnīga? Mēs jau neko nevaram zaudēt, tikai iegūt - izpratni par lietu būtību. Tieši tāpēc viss, kas notiek, notiek uz labu :) Notikušajam ir jēga tikai tad, ja no tā mācās, gūst pieredzi un prot to izmantot. Nē, es neriskēšu. Ja neesmu vairs gaidīta, neuzbāzīšos, palikšu ēnā, palikšu ierauta personīgajā karuselī, viesulī, noslēgtā aplī, no kura ārā mani neizraut pat tavam vārdam.
Vien lido debesīs putni... Lai lido! Man Viena Alga, un tā ir - miers. Bet tagad esmu bankrotējusi! xaaaXa! Nu dzīvot vieglāk, var pievērsties hobijiem, var koncentrēties... nē!! Nevar! Atmiņas. Saldas, skābas, sāļas, tik rūgtas! Šī inde paralizē domāšanu. Šī inde - nu kāpēc tā neparalizē jūtas!!!? Nomirt no glāzes vīna ir skaistāk nekā noslīkt savās asarās! Es labāk slīkstu vīnā.
Gādājiet nekrologu! Vairs ilgi nav jāgaida - jau aptrūkst gaisa, tas ieplūst un dzeļ, ai, kā dzeļ! Rožu ērkšķiem caurdur manu miesu, līdz nepaliek nekā - es izplūstu pa pasaules grīdu, izšķīstu pa sienām, griestiem. Manas asins lāses ar skābekļa molekulām laižas dejā! Ieelpo gaisu! Vai tagad jūti - cik tās siltas? (04.03.2008) | | |
|
|
|
|
 |
|
|
|
|
HYBRID (viesis) (22.06.2025, 22:08)Srdačan pozdrav svima koji čitaju ovu poruku i želim da znate da ova poruka nije greška ili slučajnost. Da se upoznamo, iz Zagreba sam i nisam mogao vjerovati kako sam dobio kredit od 200.000,00 eura....Ljurbenjaaks (viesis) (29.09.2024, 10:44)Davaj, Ckilla, raksti un nepilosofē te daudz! :))Chillite (23.06.2024, 10:17)man nenesas prāts uz jokiem, es kaut ko pašai tuvāku spēju uzrakstīt! ;) varbūt nākamajos jāņos paklausīšu Tavam padomam!
|
|
|
|
|
|
|
mīļie biedri
saglabāsim mieru, biedri
svinīgā nopietnībā
sērīgu ģīmi, acis grīdā
rokas virs pautiem
pašcieņu, biedri, pašcieņu
taču vēl drupačas jāuzknābā
tukšā dūšā,...
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Baltais pūders zemi klāj,
Salatēvs bez maisa slāj.
Acis bālas, skats nekāds,
Vainīgs šņabis - surogāts!
Tikai nepiedzeries dikti -
Būs, kā salatētim, slikti! ...
|
|
|
|
|
|
|
Vieta reklāmai:
|
|
|
Šodien: 1111
Kopā:6746764
|
|
|
|