|
|
|
 |
|
|
|
|
|
|
|
| | | VīRiEšI sAiMnIeKo! | | Iesūtījis: Amanda666 | avots: nezināms | Nosūtīt šo tekstu draugam Izdrukas versija
Kas būtu, ja vīrieši īstenībā būtu pilnīgi dzīves saimnieki???
* Kaklasaiti varētu nesiet, bet bikšu priekšu nepogāt ciet;
* Sieviešu krūšu palielināšanas plastiskā operācija ietilptu bezmaksas
medicīniskās apdrošināšanas programmā;
* Visas sievietes sauktu vienādi- lai būtu vienkāršāk kontaktēties;
* Visām sievietēm būtu alerģija uz zeltu, dārgakmeņiem un kažokādām;
* Sievietēm degunos būtu īpaši filtri, kas nomāktu alus, sviedru un
sīpolu smaku;
* Visi telefonu aparāti būtu aprīkoti ar ierīci, kas sakarus pārtrauktu
pēc trīsdesmit sekunžu sarunas;
* Salvetes tā arī paliktu neizgudrotas;
* Ciešu skatienu uz sieviešu krūtīm jau pirmajā tikšanās reizē uztvertu
kā oficiālu atzīšanos mīlestībā;
* Par braukšanu kreisajā pusē ar 60 km ātrumu stundā- nošautu uz vietas;
* Lai atāķētu krūšturi, pietiktu tam viegli uzpūst;
* Izdodot meitu pie vīra, māte automātiski aizmirstu par viņas
eksistenci. Tādā veidā sievasmātes problēma būtu pilnīgi un galīgi
atrisināta;
* Alus vēdera vietā augtu alus muskuļi;
* Ziņu izlaiduma sākumā diktori stāstītu arvien jaunas un rupjas anekdotes;
* Tiktu izgudrotas zeķes, kas vienmēr būtu tikai pa pāriem. Atstātās
dažādās vietās, tās enerģiski pierāpotu viena pie otras;
* Bikini peldkostīms būtu ideāls kostīms bizneslēdijām, nu, pārējām arī;
* Visos bāros stāvētu izvelkamās gultiņas tiem, kas negrasās šodien no
šejienes iet projām;
* Atkritumu maisiņi paši izietu no mājas. Pa tiem pietiktu tā labi
iespert ar kāju;
* Mēnešreizes sievietēm būtu vienu reizi gadā- makšķerēšanas sezonas laikā;
* Neviens ne pret ko neizturētos pārāk nopietni.
10.03.2004 (17.11.2004) | | | |
|
|
|
|
| |
|
 |
|
|
|
|
|
|
IneseL (30.03.2026, 14:37)Patriotisms ir stāvoklisLjurbejaaks (viesis) (25.01.2026, 13:20)Kāpēc te nav neviena patriotiska dzejnieka, kas liriskā formā attēlotu Barikāžu cīņās..?
:((arpa (31.12.2025, 21:48)Radošu 20 26. Lai top!
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
Mēmais kino
Bez putnu gavilēm
Smok visas manas ausmas.
Kā mehānisms šis,
Kur valda klusās šausmas.
Vai apturēt to var
Un saprast, kā tas sākās,
Pirms dzīvi pazaudēt
Šai trakā...
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
 Lapsēns
Reiz dzīvoja kāds labi audzināts, piemīlīgs un romantisks lapsēns. Viņa ala bija netālu no kādām mājām, kurās dzīvoja patīkami un jauki cilvēki, kuru saimniecībā bija dažādi mājlopi...
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
| |
| |
Vieta reklāmai:
|
| |
| |
Šodien: 1072
Kopā:7657412
|
| |
| |
|