|
|
|
 |
|
|
|
|
|
|
|
Komentāri - Aiga - portrets Autors - Edīte Šulmane
|
|
|
kopā komentāri: 7 Lapas: 1 |
Lapas: 1 |
|
|
|
| |
|
| meitēns viesis , | | |
| 13.02.2007, 17:17 |
| ļoti jauks man ļoti patīk |
|
|
|
|
|
|
|
| paspartu viesis , | | |
| 06.02.2007, 17:11 |
| SUPER |
|
|
|
|
|
|
|
| dzērājs viesis , Zuze | | |
| 17.09.2006, 21:44 |
Es ta uzzīmēšu gan! Nav nemaz jāmēģina. Lai spētu kariķēt, vispirms ir jāmācās zīmēt. Ogle man ir sen pagājis etaps.
Un ar pildspalvu karikatūras nezīmēju. |
|
|
|
|
|
|
|
| kaamiitis viesis , | | |
| 17.09.2006, 15:51 |
| baigi profesionaali |
|
|
|
|
|
|
|
| Zuze viesis , | | |
| 16.09.2006, 19:44 |
dzērājam.
Pamēģini pats ar ogli portretu uzzīmēt, redzēs cik tavam varonim un Tev pašam tā mute tīra būs. Tas Tev nav karikatūras ar pildspalvu zīmēt.
Zīmējums ļoti labs. |
|
|
|
|
|
|
|
| dzērājs viesis , | | |
| 14.09.2006, 21:09 |
Smuks skuķis, tikai mute jānomazgā.  |
|
|
|
|
|
|
|
| Grieta viesis , | | |
| 14.09.2006, 19:42 |
| No pēdējiem šis vislabāk man tīk! |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
kopā komentāri: 7 Lapas: 1 |
Lapas: 1 |
|
|
|
| |
|
 |
|
|
|
|
|
|
IneseL (30.03.2026, 14:37)Patriotisms ir stāvoklisLjurbejaaks (viesis) (25.01.2026, 13:20)Kāpēc te nav neviena patriotiska dzejnieka, kas liriskā formā attēlotu Barikāžu cīņās..?
:((arpa (31.12.2025, 21:48)Radošu 20 26. Lai top!
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
Jaunā gada vakars klusi
Panācies uz Tavu pusi -
Atver durvis, iekšā sauc,
Lej pa simts un ārā trauc! ...
|
|
|
|
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
Siltu, mīļu roku skavās
Siltu, mīļu roku skavās
Miedziņam nu laiks.
Debesīs un acīs tavās
Zvaigžņu mirdzums zaigs.
Tālām upēm bango krācēs
Sapņu baltais piens.
Visam, ko reiz esi sācis,
Dūjas...
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
Aša, tomēr mīļa dāvaniņa
Mēs daram tā un saņēmēji parasti priecājas. Ja laikus nav iegādāta dāvaniņa, tad aicinu savu 5 gadīgo meitu palīgā. No parastas lapas salokam, salīmējam aploksnīti un viņa to pēc savas...
|
|
|
| |
| |
Vieta reklāmai:
|
| |
| |
Šodien: 2355
Kopā:7667000
|
| |
| |
|