|
|
|
 |
|
|
|
|
|
|
|
Komentāri - Pret grūtniecību Autors - Dzērājs
|
|
|
kopā komentāri: 9 Lapas: 1 |
Lapas: 1 |
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
| Zaiga viesis , | | |
| 19.02.2007, 16:38 |
| Ljoti tipiski muusdienu viirieshiem! Lamy neaiztiec sho superiigo meistaru! |
|
|
|
|
|
|
|
| dzērājs viesis , Lamy | | |
| 30.11.2006, 12:15 |
Ignorē!  |
|
|
|
|
|
|
|
| Lamy viesis , | | |
| 29.11.2006, 16:44 |
| MAn vienalga ko tu tur muldi, tu pats ****** manus zimejumus unj ta nebija domats taa ka tu nozime tas bija domaaats pa visam citaa nozime....... Unj nesuti tu man nekadus e-pastus.... Jo es tewi ignoreshu.... : |
|
|
|
|
|
|
|
| dzērājs viesis , Lamy | | |
| 29.11.2006, 10:08 |
| Piedod, Lamy, bet Dienu neesmu turējis rokā vismaz gadu.Tas, ka aktuālas idejas vienlaicīgi prātā ienāk vairākiem māksliniekiem vienlaicīgi, nav nekas ārkārtējs. Arī es dažreiz esmu sevī sašutis, kad ieraugu kādu jaunu zīmējumu, kura ideju esmu attēlojis savā darbā jau pirms vairākiem gadiem. Tas ne vienmēr nozīmē plaģiātismu. Manā arhīvā ir vairāk kā 1500 orģinālkarikatūru un vairs jau nebrīnos, ka pat pats kaut kur nejauši atkārtojos. Ko nu vēl pārmest citiem! |
|
|
|
|
|
|
|
| Lamy viesis , | | |
| 28.11.2006, 23:58 |
Visus komiksus no Avizes noziiime?! ESu daudzus redzejusi Dienas Avizeee!!! Piedod Dzeerajjj!!!!
Bet es ar maaku noziimet! |
|
|
|
|
|
|
|
| if viesis , | | |
| 21.11.2006, 15:56 |

|
|
|
|
|
|
|
|
| ķēms viesis , | | |
| 14.11.2006, 14:29 |
Nezinu gan vai tā kopošanās būs tik lēta,jo grūtniecība ir tikai apdraudēta, bet ne neiespējama. Jālabo uzraksti uz cigarešu paciņām. Steidzami, pirms Dzērājs zīmē tālāk.  |
|
|
|
|
|
|
|
| vārdabrālis viesis , id[et]cc.lv | | |
| 14.11.2006, 03:32 |
Pērk onka bodē cigaretes,
Un burto, atspiedies uz letes:
“Tiek grūtniecība apdraudēta!”
Būs kontracepcija šim, lēta...
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
kopā komentāri: 9 Lapas: 1 |
Lapas: 1 |
|
|
|
| |
|
 |
|
|
|
|
|
|
IneseL (30.03.2026, 14:37)Patriotisms ir stāvoklisLjurbejaaks (viesis) (25.01.2026, 13:20)Kāpēc te nav neviena patriotiska dzejnieka, kas liriskā formā attēlotu Barikāžu cīņās..?
:((arpa (31.12.2025, 21:48)Radošu 20 26. Lai top!
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
Lai sasildaas sirds tai baltajaa dziesmaa,
Ko shovakar zeme ar debesiim dzied.
Lai saglabaa sirds to sveciishu liesmu,
Ar kuru droshi caur putenjiem iet ...
|
|
|
|
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
kas no tā
kas no tā ka esi viņiem lieks
tevī nemirstīgs zied tikai prieks
tas nav izdeldējams nopērkams
tad ja pats tu esi Dieva nams
joks ir vārdi maldi zudušie
visi pantu kalni raks...
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
3D dimensija.
Aspekts aspekta galā,
Kā eža adatas saslejas kamolā.
Nu tikai prāts ķersies klāt risināt.
Dažādas kombinācijas veidot.
Šausmu stāstus un problēmas radot.
Sastrēgums dvēselē,bailes...
|
|
|
| |
| |
Vieta reklāmai:
|
| |
| |
|