|
|
|
 |
|
|
|
|
|
|
|
Komentāri - Tepat Latvijā labi Autors - Dzērājs
|
|
|
kopā komentāri: 10 Lapas: 1 |
Lapas: 1 |
|
|
|
| |
|
| Gita , | | |
| 09.03.2008, 18:45 |
Kā tas mājāspalicējs tik briesmīgi salauzies? Vai no Jūrkalnes kāpām lēcis? |
|
|
|
|
|
|
|
| Uzpūtīte viesis , | | |
| 29.02.2008, 12:36 |
| Kas ir kutikala? |
|
|
|
|
|
|
|
| Uzpūtīte viesis , | | |
| 29.02.2008, 12:36 |
Bet tur līst, bet sportists slēpot grib!  |
|
|
|
|
|
|
|
| kutikula viesis , | | |
| 28.02.2008, 22:24 |
| smiekliigi! |
|
|
|
|
|
|
|
| Cinderella , | | |
| 27.02.2008, 10:17 |
Dzērājam vispār bildītēs mūžam forši izstrādāti otrā plāna sīkumiņi, kā nejauši suņuki, putneļi vai citi krikumi.  |
|
|
|
|
|
|
|
| Skyflower viesis , | | |
| 27.02.2008, 08:03 |
| Sakuma domaju, ka neiebrauksu, bet ak vilshanas - sapratu un bija smiekligi! Cmuks sunits aizmugure! Gluzi ka mans! |
|
|
|
|
|
|
|
| Ljurbenjaaks viesis , | | |
| 26.02.2008, 23:41 |
| stulbi, sniega tak nav! |
|
|
|
|
|
|
|
| Egle viesis , | | |
| 26.02.2008, 16:19 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
| wuch viesis viesis , | | |
| 26.02.2008, 13:43 |
Dzeeraaj, paldies! tavi darbi tieshaam uzlabo gariigo |
|
|
|
|
|
|
|
| valcha , | | Redakcijas viedoklis |
| 26.02.2008, 10:27 |
  Nu tas ir labs - atrada vietiņu tepat, kur kaulus salauzt. Dzērāj, Tavs humors ir neizsmeļams!  |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
kopā komentāri: 10 Lapas: 1 |
Lapas: 1 |
|
|
|
| |
|
 |
|
|
|
|
|
|
IneseL (30.03.2026, 14:37)Patriotisms ir stāvoklisLjurbejaaks (viesis) (25.01.2026, 13:20)Kāpēc te nav neviena patriotiska dzejnieka, kas liriskā formā attēlotu Barikāžu cīņās..?
:((arpa (31.12.2025, 21:48)Radošu 20 26. Lai top!
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
|
Mums katram ir senloloti sapņi, bet kad esmu ar tevi kopā, es jūtos it kā tos visus būtu piepildījis ...
|
|
|
|
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
Es degu
Vai zini, kā ir raudāt uz iekšu?
Tāpat kā iekšēji noasiņot.
Neviens ne redz, ne dzird,
Nezin, nemana neko.
Nav neviena, kas Tev seko,
Sakot, es ar Tevi kopā iešu.
Un Tu...
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
Aktieru spēle
Aktieru spēle.
Dzīve ir teātrī.
Vai teātris dzīvē?
Lomu tik daudz…
Kāds vienmēr grib būt pirmais.
Laurus plūc galvenās lomas..
Bet kā ir dzīvē?
Kurš šeit ir režisors?
Kam...
|
|
|
| |
| |
Vieta reklāmai:
|
| |
| |
Šodien: 2224
Kopā:7666869
|
| |
| |
|