|
|
|
 |
|
|
|
|
|
|
|
Komentāri - Dziļās pārdomas Autors - Dzērājs
|
|
|
kopā komentāri: 9 Lapas: 1 |
Lapas: 1 |
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| ķēms viesis , | | |
| 09.04.2008, 13:00 |
| Desmit balles par gleznu- to droši var novietot blakus N.Rēriha darbiem, jo tie būs ēnā. |
|
|
|
|
|
|
|
| ķēms viesis , | | |
| 09.04.2008, 12:59 |
| Kaut kas tuvs un sirdij tīkams.Tā ir saplūšana ar Kosmisko enerģiju un tajā brīdī cilvēks jūtās kā viens vesels ar to - nekas cits vairs neeksistē, ir tikai mūžības dvesma,Augstākā saprāta tuvums - ES ESMU. |
|
|
|
|
|
|
|
| puskilo viesis , | | |
| 30.03.2008, 10:20 |
| hehe |
|
|
|
|
|
|
|
| iezemietis viesis , | | |
| 20.03.2008, 23:51 |
| Tie jau pēc marsiešiem izskatās! |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Stach , | | Redakcijas viedoklis |
| 16.03.2008, 21:52 |
Te nav ko piebilst  |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
kopā komentāri: 9 Lapas: 1 |
Lapas: 1 |
|
|
|
| |
|
 |
|
|
|
|
|
|
IneseL (30.03.2026, 14:37)Patriotisms ir stāvoklisLjurbejaaks (viesis) (25.01.2026, 13:20)Kāpēc te nav neviena patriotiska dzejnieka, kas liriskā formā attēlotu Barikāžu cīņās..?
:((arpa (31.12.2025, 21:48)Radošu 20 26. Lai top!
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
Lūk sagaidīts ir jaunais gads
Vēl vakar likās tas kā sapnis tāls,
Bet šodien atkal sapnis tāls
Ir tas, kā vakar sagaidīju to. ...
|
|
|
|
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
Mēmais kino
Bez putnu gavilēm
Smok visas manas ausmas.
Kā mehānisms šis,
Kur valda klusās šausmas.
Vai apturēt to var
Un saprast, kā tas sākās,
Pirms dzīvi pazaudēt
Šai trakā...
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
Priekšdienām*
Savai draudzenei pirms pāris gadiem dāvināju tādu lūk dāvanu- Jau iepriekš kādu laiciņu krāju 1-santīmu un 2-santīmu monētas. Tad nu ņēmu puslitra burku, sabēru smalko naudu, pa virsu uzliku...
|
|
|
| |
| |
Vieta reklāmai:
|
| |
| |
|