|
|
|
 |
|
|
|
|
|
|
|
Komentāri - Vizbuļmeitene Autors - Suns
|
|
|
kopā komentāri: 18 Lapas: 1 |
Lapas: 1 |
|
|
|
| |
|
| Livucis viesis , | | |
| 13.01.2014, 21:06 |
| Soo SUper |
|
|
|
|
|
|
|
| Pūce Bezmiedze viesis , | | |
| 03.03.2013, 01:59 |
| Cik ĻOTI ļoti skaisti! Tavs darbs mani šonakt aizkustināja. Var redzēt, ka esi iesācējs. Proporcijas varēja būt dabiskāk. Bet kopumā neaprakstāmi. Zīmē vēl ! |
|
|
|
|
|
|
|
| kuchinsks viesis , | | |
| 11.05.2012, 02:43 |
| es nojautu ka tas ziimeejums buus labs, bet ne jau tik ahuuns :o |
|
|
|
|
|
|
|
| feini viesis , mmmm... | | |
| 23.01.2012, 17:45 |
loti feini bet pietruka
zaļuma |
|
|
|
|
|
|
|
| Aizkustinaajums viesis , | | |
| 27.11.2011, 11:02 |
| KAUTKAS NENOVEERTEEJAMS |
|
|
|
|
|
|
|
| egijanna , | | |
| 25.10.2011, 15:23 |
| Tik burvīgi ! Darbs un apraksts, viss kopā ! |
|
|
|
|
|
|
|
| Ainis , | | |
| 22.10.2011, 15:59 |
| Interesant... |
|
|
|
|
|
|
|
| ješka viesis , | | |
| 20.10.2011, 15:56 |
Vizbuļmeitene izskatās pārāk masīva,derēja smalkāka. Bet ainava smuka.Patika. |
|
|
|
|
|
|
|
| Blazijs Grava , | | |
| 19.09.2011, 19:21 |
Suns! Neķer kreņķi tak! Tā cilvēki vizbulīti dēvē tautā  |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Suns , Blazijs Grava | | |
| 19.09.2011, 13:57 |
| Blazij Grava, nu kaadu huiņu tu te dirs? |
|
|
|
|
|
|
|
| Blazijs Grava , | | |
| 19.09.2011, 07:44 |
Vizbuliti ar dabut tikai zem acs  |
|
|
|
|
|
|
|
| Ljurbenjaaks viesis , | | |
| 16.09.2011, 17:18 |
| slils un izpildījums ļoti atgādina čurloni, van gogu un klimtu. |
|
|
|
|
|
|
|
| ronskis , | | |
| 16.09.2011, 15:44 |
| man patika |
|
|
|
|
|
|
|
| Suns , | | |
| 15.09.2011, 18:33 |
Paldies par komentāru Kaads sakars te shizofreenijai.
Normaals es neesmu bet psihologjijaa pietiekami zinoshs lai pats sev diagnozes uzstaadiitu. |
|
|
|
|
|
|
|
| Ljurbenjaaks viesis , | | |
| 15.09.2011, 14:10 |
šizofrēniķis esi, ko..?  |
|
|
|
|
|
|
|
| valdis , | | |
| 14.09.2011, 22:13 |
| Ak..Mūsu, visu mūsu sapņu zeme---bērnība... |
|
|
|
|
|
|
|
| Leons O viesis , :O | | |
| 14.09.2011, 19:04 |
Ak Die's Cik Skaisti!!! Prieksh neprofesionaļa un pirmās reizes neticami. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
kopā komentāri: 18 Lapas: 1 |
Lapas: 1 |
|
|
|
| |
|
 |
|
|
|
|
|
|
IneseL (30.03.2026, 14:37)Patriotisms ir stāvoklisLjurbejaaks (viesis) (25.01.2026, 13:20)Kāpēc te nav neviena patriotiska dzejnieka, kas liriskā formā attēlotu Barikāžu cīņās..?
:((arpa (31.12.2025, 21:48)Radošu 20 26. Lai top!
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
Jaunā gada vakars klusi
Panācies uz Tavu pusi -
Atver durvis, iekšā sauc,
Lej pa simts un ārā trauc! ...
|
|
|
|
Dažas patiesības par “OPEL”
Dažas patiesības par “OPEL”
1.Kāpēc Opel ir apsildāms aizmugurējais stikls ?
Lai sasildītu jūsu rokas, kad stumsiet automobili.
2.Kā panākt, lai Opel ieskrienas no 0 līdz 100 km/h 10...
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
kas no tā
kas no tā ka esi viņiem lieks
tevī nemirstīgs zied tikai prieks
tas nav izdeldējams nopērkams
tad ja pats tu esi Dieva nams
joks ir vārdi maldi zudušie
visi pantu kalni raks...
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
Aša, tomēr mīļa dāvaniņa
Mēs daram tā un saņēmēji parasti priecājas. Ja laikus nav iegādāta dāvaniņa, tad aicinu savu 5 gadīgo meitu palīgā. No parastas lapas salokam, salīmējam aploksnīti un viņa to pēc savas...
|
|
|
| |
| |
Vieta reklāmai:
|
| |
| |
Šodien: 1770
Kopā:7666415
|
| |
| |
|