|
|
|
 |
|
|
|
|
|
|
|
Komentāri - Kad sānā dūrējs Autors - Dzērājs
|
|
|
kopā komentāri: 11 Lapas: 1 |
Lapas: 1 |
|
|
|
| |
|
| Only_me viesis , only_me[et]one.lv | | |
| 22.08.2005, 11:52 |
| I'm not sure that theese are Yours but if they are, they're pretty cool. |
|
|
|
|
|
|
|
| Mūks viesis , | | |
| 16.08.2005, 14:05 |
Fantastisks joks, patiešām  |
|
|
|
|
|
|
|
| Lāčuks viesis , | | |
| 10.08.2005, 18:09 |
| Skaidrs... |
|
|
|
|
|
|
|
| sapnotajs viesis , | | |
| 10.08.2005, 13:26 |
| BET ES TOTIES ESMU NAIVA.!> :} |
|
|
|
|
|
|
|
| Lāčuks viesis , sapnotajs | | |
| 09.08.2005, 19:46 |
| Es neesmu naiva. Tas, ka rakstu tādu dzeju vēl nenoziimee, ka esmu naiva!!! |
|
|
|
|
|
|
|
| slieka viesis , | | |
| 01.08.2005, 19:55 |
Žora sievu ķer pie rokas-
Abi skrien cik ātri sokas,
Aizbrauks autiņš, tad nāks bullis
Velsies pāri tā kā rullis...
|
|
|
|
|
|
|
|
| sapnotajs viesis , | | |
| 24.07.2005, 11:06 |
tikai pasakas,
tikai pasakas - sadomaatas
tev - zem vilnas
vairaak it nekas
nav tavas miesas
un komplimentus pienjem no naivuma,
lai justos lepns ;} |
|
|
|
|
|
|
|
| dzērāja dvēsele viesis , Lāčukam | | |
| 22.07.2005, 15:34 |
| Tavi vārdi dod man spēku un liek neapstāt smago humora purvu brist... kad apkārt šņāc čūskas, siekalainus žokļus klabina skaudīgi vilki, šņakstina asiņainus zobus gļēvulīgie šakāļi un utainie vanagi kakā no debesu zilgmes... |
|
|
|
|
|
|
|
| Lāčuks viesis , | | |
| 22.07.2005, 15:17 |
Ā, nu ja! Piemirsu uzslavēt Dzērāju. Tu esi neatkārtojams |
|
|
|
|
|
|
|
| Lāčuks viesis , | | |
| 22.07.2005, 15:16 |
| 2 ar mīnusu? Man liekas, ka stipri vairāk Dzērājs ir pelnījis, jo man liekas tik laba humora izjūta šeit nevienam citam nav. |
|
|
|
|
|
|
|
| Bustard-man viesis , | | |
| 22.07.2005, 14:39 |
| Tev vienīgajam ir kaut kas daudz maz sakarīgs.. par bildēm kopumā varētu likt pat 9 ... tomēr .. Nē. 2 ar mīnusu [hahahaha] |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
kopā komentāri: 11 Lapas: 1 |
Lapas: 1 |
|
|
|
| |
|
 |
|
|
|
|
|
|
IneseL (30.03.2026, 14:37)Patriotisms ir stāvoklisLjurbejaaks (viesis) (25.01.2026, 13:20)Kāpēc te nav neviena patriotiska dzejnieka, kas liriskā formā attēlotu Barikāžu cīņās..?
:((arpa (31.12.2025, 21:48)Radošu 20 26. Lai top!
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
Kaut mazliet zheel, ka gads ir atkal galaa,
Tu tomeer smaidi - jaunais naak.
Lai laimes daudz,
Lai beedas garaam,
Ar prieku sirdii gadu saac! ...
|
|
|
|
Dažas patiesības par “OPEL”
Dažas patiesības par “OPEL”
1.Kāpēc Opel ir apsildāms aizmugurējais stikls ?
Lai sasildītu jūsu rokas, kad stumsiet automobili.
2.Kā panākt, lai Opel ieskrienas no 0 līdz 100 km/h 10...
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
Siltu, mīļu roku skavās
Siltu, mīļu roku skavās
Miedziņam nu laiks.
Debesīs un acīs tavās
Zvaigžņu mirdzums zaigs.
Tālām upēm bango krācēs
Sapņu baltais piens.
Visam, ko reiz esi sācis,
Dūjas...
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
Pēdējā mirkļa dāvana*
Gadās jau tā, ka jāierodas uz jubileju, ka nu pilnīgi bez gatavošanās un šķiet, ka ar konfekškasti par maz un ne īsti interesanti. Tad nu var ķerties pie apsveikuma zīmēšanas - parastie zīmuļi...
|
|
|
| |
| |
Vieta reklāmai:
|
| |
| |
Šodien: 2074
Kopā:7666719
|
| |
| |
|