|
|
|
 |
|
|
|
|
|
|
|
Komentāri - Amazon 3 Autors - Oathbreaker
|
|
|
kopā komentāri: 7 Lapas: 1 |
Lapas: 1 |
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
| Enija viesis , | | |
| 04.09.2005, 17:03 |
vinja peec sejas man bikinj atgaadina Naavi... bikinj pieklibo proporcijas,bet ir oki!  |
|
|
|
|
|
|
|
| chole viesis , cokolade92[et]one.lv | | |
| 07.08.2005, 16:26 |
man jaw arii baiig patik 
tuikai man taadu nekad neuzziimeet es jaw arii sawus dabinjus suutiju ...bet ai nezinu nafa it kaa jaw te tak es nezunu kas jaadara veel es tik nosuutiju  |
|
|
|
|
|
|
|
| Vinicijs viesis , | | |
| 03.08.2005, 11:05 |
| Izskatās, ka viņa sev ar zobenu griež nost cici. Šausmas! |
|
|
|
|
|
|
|
| TAP-TAP viesis , TAP-TAP[et]inbox.lv | | |
| 01.08.2005, 12:18 |
| man loti patik! |
|
|
|
|
|
|
|
| oathbreaker viesis , oscar2005[et]tvnet.lv | | |
| 01.08.2005, 10:18 |
nezinu neko nesapratu ko ziimeeju vienkaarshi nakts viduu pieceelos un no riita bija gatavs  |
|
|
|
|
|
|
|
| dzērājs viesis , | | |
| 01.08.2005, 08:51 |
Laikam naktī kāds huligāns no gultas izcēlis...
Jā, tagad jau trauksmains un bīstams laiks. Visādi bandīti pa tumsu apkārt vazājas un tu, cilvēks, nezini, no kuras puses uzglūn briesmas. Bet vai nu uzreiz tik kruti vajadzētu- ar zobenu?! |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
kopā komentāri: 7 Lapas: 1 |
Lapas: 1 |
|
|
|
| |
|
 |
|
|
|
|
|
|
IneseL (30.03.2026, 14:37)Patriotisms ir stāvoklisLjurbejaaks (viesis) (25.01.2026, 13:20)Kāpēc te nav neviena patriotiska dzejnieka, kas liriskā formā attēlotu Barikāžu cīņās..?
:((arpa (31.12.2025, 21:48)Radošu 20 26. Lai top!
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
Kaut mazliet zheel, ka gads ir atkal galaa,
Tu tomeer smaidi - jaunais naak.
Lai laimes daudz,
Lai beedas garaam,
Ar prieku sirdii gadu saac! ...
|
|
|
|
Dažas patiesības par “OPEL”
Dažas patiesības par “OPEL”
1.Kāpēc Opel ir apsildāms aizmugurējais stikls ?
Lai sasildītu jūsu rokas, kad stumsiet automobili.
2.Kā panākt, lai Opel ieskrienas no 0 līdz 100 km/h 10...
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
Siltu, mīļu roku skavās
Siltu, mīļu roku skavās
Miedziņam nu laiks.
Debesīs un acīs tavās
Zvaigžņu mirdzums zaigs.
Tālām upēm bango krācēs
Sapņu baltais piens.
Visam, ko reiz esi sācis,
Dūjas...
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
Pēdējā mirkļa dāvana*
Gadās jau tā, ka jāierodas uz jubileju, ka nu pilnīgi bez gatavošanās un šķiet, ka ar konfekškasti par maz un ne īsti interesanti. Tad nu var ķerties pie apsveikuma zīmēšanas - parastie zīmuļi...
|
|
|
| |
| |
Vieta reklāmai:
|
| |
| |
Šodien: 2073
Kopā:7666718
|
| |
| |
|