|
|
|
 |
|
|
|
|
|
|
|
Komentāri - Meitene Autors - Dans Katans
|
|
|
kopā komentāri: 11 Lapas: 1 |
Lapas: 1 |
|
|
|
| |
|
| nezināmā viesis , | | |
| 13.08.2006, 13:00 |
| galīgi nav manā gaumē....nu jā kkas līdzīgs japānu multenītēm, bet ir jau OK... |
|
|
|
|
|
|
|
| asinslaase alias Gabriela viesis , | | |
| 04.10.2005, 14:21 |
Simpātiski...
Lai arī ko teiktu citi - man patīk! |
|
|
|
|
|
|
|
| ee viesis , | | |
| 13.08.2005, 16:42 |
taakaa no pokemoniem vai digimoniem ) |
|
|
|
|
|
|
|
| Mūks viesis , | | |
| 13.08.2005, 01:28 |
Patiešām sievišķīgi zīmējumi, vai ne?
Bet tas nenozīmē, ka tas ir slikti!!! |
|
|
|
|
|
|
|
| Semija viesis , semmia[et]inbox.lv | | |
| 11.08.2005, 22:45 |
Njee..nu juus gan...cilveexs ta4u centaas...
Ideaali!! |
|
|
|
|
|
|
|
| slieka viesis , | | |
| 11.08.2005, 19:44 |
| Acu skatiens tāds stindzinošs. |
|
|
|
|
|
|
|
| aijux viesis , | | |
| 11.08.2005, 11:35 |
driizaak izskataas peec dzeka ar gariem matiem |
|
|
|
|
|
|
|
| dzērājs viesis , | | |
| 10.08.2005, 11:32 |
| Nu, tak Enija šito ir zīmējusi un viss!! Lai mani Pegazs sasper, ja tā nav! |
|
|
|
|
|
|
|
| Enija viesis , | | |
| 10.08.2005, 10:43 |
| kas viņai ar galvu? tā kā ola!.. |
|
|
|
|
|
|
|
| Dans viesis , 9986423[et]one.lv | | |
| 09.08.2005, 21:32 |
Klasesbiedrenes atspoguļojums...  |
|
|
|
|
|
|
|
| chole viesis , | | |
| 09.08.2005, 14:30 |
ljooooti cmuka biudiit  |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
kopā komentāri: 11 Lapas: 1 |
Lapas: 1 |
|
|
|
| |
|
 |
|
|
|
|
|
|
IneseL (30.03.2026, 14:37)Patriotisms ir stāvoklisLjurbejaaks (viesis) (25.01.2026, 13:20)Kāpēc te nav neviena patriotiska dzejnieka, kas liriskā formā attēlotu Barikāžu cīņās..?
:((arpa (31.12.2025, 21:48)Radošu 20 26. Lai top!
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
Kaut mazliet zheel, ka gads ir atkal galaa,
Tu tomeer smaidi - jaunais naak.
Lai laimes daudz,
Lai beedas garaam,
Ar prieku sirdii gadu saac! ...
|
|
|
|
Dažas patiesības par “OPEL”
Dažas patiesības par “OPEL”
1.Kāpēc Opel ir apsildāms aizmugurējais stikls ?
Lai sasildītu jūsu rokas, kad stumsiet automobili.
2.Kā panākt, lai Opel ieskrienas no 0 līdz 100 km/h 10...
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
Siltu, mīļu roku skavās
Siltu, mīļu roku skavās
Miedziņam nu laiks.
Debesīs un acīs tavās
Zvaigžņu mirdzums zaigs.
Tālām upēm bango krācēs
Sapņu baltais piens.
Visam, ko reiz esi sācis,
Dūjas...
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
Pēdējā mirkļa dāvana*
Gadās jau tā, ka jāierodas uz jubileju, ka nu pilnīgi bez gatavošanās un šķiet, ka ar konfekškasti par maz un ne īsti interesanti. Tad nu var ķerties pie apsveikuma zīmēšanas - parastie zīmuļi...
|
|
|
| |
| |
Vieta reklāmai:
|
| |
| |
Šodien: 2073
Kopā:7666718
|
| |
| |
|