|
|
|
 |
|
|
|
|
|
|
|
Komentāri - Čūska Autors - Zany
|
|
|
kopā komentāri: 15 Lapas: 1 |
Lapas: 1 |
|
|
|
| |
|
| Ninja viesis , | | |
| 06.04.2006, 00:03 |
nu ja!
Tad uzziimee labaaku, shitaa chuska ir ljoti laba, ar savu humorinju un redzamu maaksleniecisku pieskanju  |
|
|
|
|
|
|
|
| Bonjour viesis , | | |
| 06.04.2006, 00:02 |
taa teikt ne pirmo reizi ar piipi uz jumta, autors, ko? piekriitat?  |
|
|
|
|
|
|
|
| nu ja! viesis , | | |
| 18.12.2005, 00:21 |
Es varētu reālāku uzzīmēt... DD |
|
|
|
|
|
|
|
| xe xe viesis , | | |
| 27.10.2005, 01:51 |
Buuu!!
No kaa nobijies chuuskinj? |
|
|
|
|
|
|
|
| mince viesis , | | |
| 14.10.2005, 21:12 |
| origjinaali! |
|
|
|
|
|
|
|
| džeina viesis , | | |
| 30.08.2005, 23:21 |
| foršs zīmējums!!! |
|
|
|
|
|
|
|
| evuks viesis , evitinja17[et]delfi.lv | | |
| 19.08.2005, 13:38 |
super!!!man ljoti patiik |
|
|
|
|
|
|
|
| narkomanC viesis , narkomanC[et]inbox.lv | | |
| 13.08.2005, 09:50 |
jaa. chuskai 8/10 ~ |
|
|
|
|
|
|
|
| ...dalis viesis , | | |
| 11.08.2005, 19:41 |
| Ciest nevaru čūskas - man viena reiz iekoda.Brrr. |
|
|
|
|
|
|
|
| Enija viesis , | | |
| 10.08.2005, 10:44 |
mīļi!  |
|
|
|
|
|
|
|
| Līgs viesis , eerie[et]inbox.lv | | |
| 09.08.2005, 17:33 |
Sitaadu ieraugot realitaatee kaa dziivu kustoni, bailes i pat nesamestos, riktiigi laba! |
|
|
|
|
|
|
|
| merljux viesis , | | |
| 09.08.2005, 17:23 |
| zajbisssssss ;D |
|
|
|
|
|
|
|
| chole viesis , | | |
| 09.08.2005, 16:53 |
vnk cupper chuuskinja  |
|
|
|
|
|
|
|
| Nirvana viesis , | | |
| 09.08.2005, 15:56 |
snake is cool.... D |
|
|
|
|
|
|
|
| dzērājs viesis , | | |
| 09.08.2005, 15:49 |
| Vot, šitā čūska man patīk! |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
kopā komentāri: 15 Lapas: 1 |
Lapas: 1 |
|
|
|
| |
|
 |
|
|
|
|
|
|
IneseL (30.03.2026, 14:37)Patriotisms ir stāvoklisLjurbejaaks (viesis) (25.01.2026, 13:20)Kāpēc te nav neviena patriotiska dzejnieka, kas liriskā formā attēlotu Barikāžu cīņās..?
:((arpa (31.12.2025, 21:48)Radošu 20 26. Lai top!
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
|
Mums katram ir senloloti sapņi, bet kad esmu ar tevi kopā, es jūtos it kā tos visus būtu piepildījis ...
|
|
|
|
Dažas patiesības par “OPEL”
Dažas patiesības par “OPEL”
1.Kāpēc Opel ir apsildāms aizmugurējais stikls ?
Lai sasildītu jūsu rokas, kad stumsiet automobili.
2.Kā panākt, lai Opel ieskrienas no 0 līdz 100 km/h 10...
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
Siltu, mīļu roku skavās
Siltu, mīļu roku skavās
Miedziņam nu laiks.
Debesīs un acīs tavās
Zvaigžņu mirdzums zaigs.
Tālām upēm bango krācēs
Sapņu baltais piens.
Visam, ko reiz esi sācis,
Dūjas...
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
Pēdējā mirkļa dāvana*
Gadās jau tā, ka jāierodas uz jubileju, ka nu pilnīgi bez gatavošanās un šķiet, ka ar konfekškasti par maz un ne īsti interesanti. Tad nu var ķerties pie apsveikuma zīmēšanas - parastie zīmuļi...
|
|
|
| |
| |
Vieta reklāmai:
|
| |
| |
Šodien: 2300
Kopā:7666945
|
| |
| |
|