|
|
|
 |
|
|
|
|
|
|
|
Komentāri - Doberman Autors - Vindeta
|
|
|
kopā komentāri: 11 Lapas: 1 |
Lapas: 1 |
|
|
|
| |
|
| vindeta viesis , | | |
| 29.01.2007, 12:49 |
| eu parko tika iznjemts HIHIHI komentaars? |
|
|
|
|
|
|
|
| vindeta viesis , HIHIHI | | |
| 20.01.2007, 19:41 |
kaapeec nevar taadus suudus likt? interesanti tachu visaadus apskatiities, nevis lupiit tik uz baigo meistaru darbiem. ko iisti gribeeji pateikt par to fotoshopu? neziimeeju es fotoshopaa un ne ar kaadiem efektiem un filtriem netaisu,bet nu zimeeti ar datoraa paliidziibu tas gan, varbuut arii nav sheit tiem vieta. |
|
|
|
|
|
|
|
| undergo viesis , veed[et]inbox.lv | | |
| 10.01.2007, 19:23 |
| kaads varbuut vareetu dot padomu, kaa ar datoru var taadas shtelles sataisiit??? |
|
|
|
|
|
|
|
| Evele viesis , | | |
| 29.08.2006, 10:47 |
| aa, sorr, skaidrs. ar datoru. laps |
|
|
|
|
|
|
|
| Evele viesis , | | |
| 29.08.2006, 10:46 |
| oho. ar ko tu to ziimeeji? pat profesionaali Tev sanaak |
|
|
|
|
|
|
|
| helena viesis , | | |
| 26.08.2006, 17:51 |
| loti smuks zimejums,dievigs |
|
|
|
|
|
|
|
| vindeta viesis , | | |
| 25.08.2006, 19:10 |
| programma Gimp 2, bet var jav ar jebkuru citu.. |
|
|
|
|
|
|
|
| super viesis , | | |
| 25.08.2006, 05:09 |
pastaasti kas taa par program. es arii gribu ietreneet rocinju.
|
|
|
|
|
|
|
|
| vindeta viesis , | | |
| 24.08.2006, 17:49 |
nee Dzērājs..saulesbrilles ar tonētu augšu bij..:p
ar datora palīdzību.. EDīTE |
|
|
|
|
|
|
|
| EDīTE viesis , | | |
| 24.08.2006, 16:35 |
| ..labs man spatik, ar ko tas ir, ar guašu vai datora palīdzību......? |
|
|
|
|
|
|
|
| dzērājs viesis , | | |
| 24.08.2006, 16:29 |
| Kāpēc debesis tik melnas? Vai atkal kāds naftas vads deg? |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
kopā komentāri: 11 Lapas: 1 |
Lapas: 1 |
|
|
|
| |
|
 |
|
|
|
|
|
|
IneseL (30.03.2026, 14:37)Patriotisms ir stāvoklisLjurbejaaks (viesis) (25.01.2026, 13:20)Kāpēc te nav neviena patriotiska dzejnieka, kas liriskā formā attēlotu Barikāžu cīņās..?
:((arpa (31.12.2025, 21:48)Radošu 20 26. Lai top!
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
|
Bars miroņu, starp viņiem kāds krievu Tēvijas kara zaldāts, stāsta anekdotes. Zaldāts: - Bija mums rotā viens foršs seržants. Mācēja vāciski pat runāt un šim par to iedeva iesauku Hande ...
|
|
|
|
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
Kas mīt starp vārdiem?
Kas mīt starp vārdiem?
Nepateiktās domas,
skumjas,
jūtas neizdzīvotās.
Kas mīt starp vārdiem?
Dzīves tecējums
un tālumi,
kas šķir.
Kas mīt starp vārdiem?
Prieks...
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
Aktieru spēle
Aktieru spēle.
Dzīve ir teātrī.
Vai teātris dzīvē?
Lomu tik daudz…
Kāds vienmēr grib būt pirmais.
Laurus plūc galvenās lomas..
Bet kā ir dzīvē?
Kurš šeit ir režisors?
Kam...
|
|
|
| |
| |
Vieta reklāmai:
|
| |
| |
Šodien: 2205
Kopā:7666850
|
| |
| |
|