|
|
|
 |
|
|
|
|
|
|
|
Komentāri - Doberman Autors - Vindeta
|
|
|
kopā komentāri: 11 Lapas: 1 |
Lapas: 1 |
|
|
|
| |
|
| vindeta viesis , | | |
| 29.01.2007, 12:49 |
| eu parko tika iznjemts HIHIHI komentaars? |
|
|
|
|
|
|
|
| vindeta viesis , HIHIHI | | |
| 20.01.2007, 19:41 |
kaapeec nevar taadus suudus likt? interesanti tachu visaadus apskatiities, nevis lupiit tik uz baigo meistaru darbiem. ko iisti gribeeji pateikt par to fotoshopu? neziimeeju es fotoshopaa un ne ar kaadiem efektiem un filtriem netaisu,bet nu zimeeti ar datoraa paliidziibu tas gan, varbuut arii nav sheit tiem vieta. |
|
|
|
|
|
|
|
| undergo viesis , veed[et]inbox.lv | | |
| 10.01.2007, 19:23 |
| kaads varbuut vareetu dot padomu, kaa ar datoru var taadas shtelles sataisiit??? |
|
|
|
|
|
|
|
| Evele viesis , | | |
| 29.08.2006, 10:47 |
| aa, sorr, skaidrs. ar datoru. laps |
|
|
|
|
|
|
|
| Evele viesis , | | |
| 29.08.2006, 10:46 |
| oho. ar ko tu to ziimeeji? pat profesionaali Tev sanaak |
|
|
|
|
|
|
|
| helena viesis , | | |
| 26.08.2006, 17:51 |
| loti smuks zimejums,dievigs |
|
|
|
|
|
|
|
| vindeta viesis , | | |
| 25.08.2006, 19:10 |
| programma Gimp 2, bet var jav ar jebkuru citu.. |
|
|
|
|
|
|
|
| super viesis , | | |
| 25.08.2006, 05:09 |
pastaasti kas taa par program. es arii gribu ietreneet rocinju.
|
|
|
|
|
|
|
|
| vindeta viesis , | | |
| 24.08.2006, 17:49 |
nee Dzērājs..saulesbrilles ar tonētu augšu bij..:p
ar datora palīdzību.. EDīTE |
|
|
|
|
|
|
|
| EDīTE viesis , | | |
| 24.08.2006, 16:35 |
| ..labs man spatik, ar ko tas ir, ar guašu vai datora palīdzību......? |
|
|
|
|
|
|
|
| dzērājs viesis , | | |
| 24.08.2006, 16:29 |
| Kāpēc debesis tik melnas? Vai atkal kāds naftas vads deg? |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
kopā komentāri: 11 Lapas: 1 |
Lapas: 1 |
|
|
|
| |
|
 |
|
|
|
|
|
|
IneseL (30.03.2026, 14:37)Patriotisms ir stāvoklisLjurbejaaks (viesis) (25.01.2026, 13:20)Kāpēc te nav neviena patriotiska dzejnieka, kas liriskā formā attēlotu Barikāžu cīņās..?
:((arpa (31.12.2025, 21:48)Radošu 20 26. Lai top!
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
Nāk Jaunais gads ar jaunu laimi
Un jaunus sapņus nes sev līdz,
Lai jaunā gadā pietiek spēka,
Šos skaistos sapņus piepildīt. ...
|
|
|
|
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
bezmiega nakts (ar frikadeļiem)
kā
divas mazas, neapdzīvotas salas
es
un nakts, kas sēž uz manas gultas malas
viņa
izlakusi visu manu labo vīnu (baigā maita)
kaut ko
bubina, ķikina, varbūt aitas, varbūt...
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
3D dimensija.
Aspekts aspekta galā,
Kā eža adatas saslejas kamolā.
Nu tikai prāts ķersies klāt risināt.
Dažādas kombinācijas veidot.
Šausmu stāstus un problēmas radot.
Sastrēgums dvēselē,bailes...
|
|
|
| |
| |
Vieta reklāmai:
|
| |
| |
Šodien: 2125
Kopā:7666770
|
| |
| |
|