|
|
|
 |
|
|
|
|
|
|
|
Komentāri - Dacīte Autors - Dainis
|
|
|
kopā komentāri: 7 Lapas: 1 |
Lapas: 1 |
|
|
|
| |
|
| Utezis , | | |
| 27.03.2010, 00:34 |
| Lieliska nobeigtība. |
|
|
|
|
|
|
|
| Utezis , | | |
| 27.03.2010, 00:33 |
Ha!
Man ļoti, patīk, jau pats pirmais zīmējuma aplūkošanas mirklis.
1. zīmējumā ir iekšā,
2. zīmējums zīmēts droši savā stilā,
3. zemtekstus katrs atradīs kādus vien gribēs.
Piemērām, es pirmajā mirklī saskatīju kaut ko īsti somisku, it kā zīmēts no karēļu rūnas.
tas tā  |
|
|
|
|
|
|
|
| dainis viesis , | | |
| 18.05.2007, 14:51 |
| jā, tas viņai ir jau otrais |
|
|
|
|
|
|
|
| Gita viesis , | | |
| 23.03.2007, 16:29 |
| Vai Dacīte savu vīru auklē? |
|
|
|
|
|
|
|
| xxx...xxx viesis , | | |
| 10.01.2007, 20:03 |
| tai daamiitei uzsista acs... |
|
|
|
|
|
|
|
| dainis viesis , | | |
| 07.09.2006, 12:22 |
| paldies psr komplimentiem! ja kādam patik, tad jau ir luste zimēt!! |
|
|
|
|
|
|
|
| vindeta viesis , | | |
| 02.09.2006, 21:24 |
nu vinjsh smeekee jav aarpus raamjiem..
forshi tavi ziimeejumi |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
kopā komentāri: 7 Lapas: 1 |
Lapas: 1 |
|
|
|
| |
|
 |
|
|
|
|
|
|
IneseL (30.03.2026, 14:37)Patriotisms ir stāvoklisLjurbejaaks (viesis) (25.01.2026, 13:20)Kāpēc te nav neviena patriotiska dzejnieka, kas liriskā formā attēlotu Barikāžu cīņās..?
:((arpa (31.12.2025, 21:48)Radošu 20 26. Lai top!
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
Lūk sagaidīts ir jaunais gads
Vēl vakar likās tas kā sapnis tāls,
Bet šodien atkal sapnis tāls
Ir tas, kā vakar sagaidīju to. ...
|
|
|
|
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
Mēmais kino
Bez putnu gavilēm
Smok visas manas ausmas.
Kā mehānisms šis,
Kur valda klusās šausmas.
Vai apturēt to var
Un saprast, kā tas sākās,
Pirms dzīvi pazaudēt
Šai trakā...
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
Priekšdienām*
Savai draudzenei pirms pāris gadiem dāvināju tādu lūk dāvanu- Jau iepriekš kādu laiciņu krāju 1-santīmu un 2-santīmu monētas. Tad nu ņēmu puslitra burku, sabēru smalko naudu, pa virsu uzliku...
|
|
|
| |
| |
Vieta reklāmai:
|
| |
| |
|