|
|
|
 |
|
|
|
|
|
|
|
Komentāri - Ruslana
|
|
|
kopā komentāri: 9 Lapas: 1 |
Lapas: 1 |
|
|
|
| |
|
| Stach , | | Redakcijas viedoklis |
| 16.02.2008, 01:29 |
Lūk talants !!!!!! Tikai galva mazliet par lielu  |
|
|
|
|
|
|
|
| soska viesis , | | |
| 28.02.2007, 13:40 |
| loti izdevies. |
|
|
|
|
|
|
|
| Sincha viesis , | | |
| 27.02.2007, 22:56 |
Tev vienmēr visu pliku vajag?  |
|
|
|
|
|
|
|
| dzērājs viesis , | | |
| 23.02.2007, 17:55 |
| Uzzīmē viņu pliku! |
|
|
|
|
|
|
|
| undergo viesis , | | |
| 10.01.2007, 19:17 |
| kruti! |
|
|
|
|
|
|
|
| Sincha viesis , | | |
| 07.01.2007, 16:41 |
| Man liekās ka tie pārējie arī pārsvarā ir ar roku, tikai biški uzlaboti ar datoru, nu kontrasts, teksts utt... |
|
|
|
|
|
|
|
| Baibii* viesis , | | |
| 06.01.2007, 14:53 |
| bet paarejie jaunie ar datoru ne? |
|
|
|
|
|
|
|
| Sincha viesis , | | |
| 06.01.2007, 14:27 |
| Shitais ar roku |
|
|
|
|
|
|
|
| Baibii* viesis , | | |
| 06.01.2007, 13:34 |
opaa! ku labi!!!
Saki tas ir ar roku ziimets vai ar datora paliidziibu!?  |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
kopā komentāri: 9 Lapas: 1 |
Lapas: 1 |
|
|
|
| |
|
 |
|
|
|
|
|
|
IneseL (30.03.2026, 14:37)Patriotisms ir stāvoklisLjurbejaaks (viesis) (25.01.2026, 13:20)Kāpēc te nav neviena patriotiska dzejnieka, kas liriskā formā attēlotu Barikāžu cīņās..?
:((arpa (31.12.2025, 21:48)Radošu 20 26. Lai top!
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
Sonakt visgaraakaa nakts,
Jaataisa dzimumakts.
Nav aktam jaaraksta pakts,
Gribu un daros kaa traks. ...
|
|
|
|
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
kas no tā
kas no tā ka esi viņiem lieks
tevī nemirstīgs zied tikai prieks
tas nav izdeldējams nopērkams
tad ja pats tu esi Dieva nams
joks ir vārdi maldi zudušie
visi pantu kalni raks...
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
Aktieru spēle
Aktieru spēle.
Dzīve ir teātrī.
Vai teātris dzīvē?
Lomu tik daudz…
Kāds vienmēr grib būt pirmais.
Laurus plūc galvenās lomas..
Bet kā ir dzīvē?
Kurš šeit ir režisors?
Kam...
|
|
|
| |
| |
Vieta reklāmai:
|
| |
| |
Šodien: 1509
Kopā:7657849
|
| |
| |
|