|
|
|
 |
|
|
|
|
|
|
|
Komentāri - Emsis
|
|
|
kopā komentāri: 4 Lapas: 1 |
Lapas: 1 |
|
|
|
| |
|
| Utezis , | | |
| 28.03.2010, 11:11 |
Emsis ir atpazīstams. Tas vien ir daudz!
Ko nu par tautu,
tauta pati dzīvo savu dzīvīti - ne vilks, ne lācis tās gaitu nemainīs.
Toties Varas vīriem ir palaimējies, ka latvieši ir tik mazprasīga tauta... |
|
|
|
|
|
|
|
| idiots viesis , | | |
| 09.02.2007, 10:37 |
| Tas ir kaut kas idiotisks - izķēmot mūsu ministra teikto, kaut arī ar zināmām talanta pazīmēm.Tūlīt pat zīmē atvainošanās gleznu!!! Piemēram - Tu stāvi uz ceļiem un lūdz piedošanu, sitot pieri (savu)pret zemi. |
|
|
|
|
|
|
|
| ķēms viesis , | | |
| 07.02.2007, 08:41 |
Ar šito lietu nedzen joku -
Tas nav tas kas stādīt koku.
Bērni brēks un prasīs maizi,
Pats kaut tukšu pannu laizi.  |
|
|
|
|
|
|
|
| vārdabrālis viesis , id[et]cc.lv | | |
| 31.01.2007, 02:19 |
No tribīnes sauc (w)Emsis, skaļi:
“Ja gribam turpmāk dzīvot zaļi ~
Mums, “tautas kalpiem”, jā(j)iet tautās!
(Kad dāmītes pēc večiem jautās...)”
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
kopā komentāri: 4 Lapas: 1 |
Lapas: 1 |
|
|
|
| |
|
 |
|
|
|
|
|
|
IneseL (30.03.2026, 14:37)Patriotisms ir stāvoklisLjurbejaaks (viesis) (25.01.2026, 13:20)Kāpēc te nav neviena patriotiska dzejnieka, kas liriskā formā attēlotu Barikāžu cīņās..?
:((arpa (31.12.2025, 21:48)Radošu 20 26. Lai top!
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
Salavecis pieri kasa
Daavanas pa zemi lasa,
Taalaak pabraukt nevareeja,
Staltais briedis avareeja! ...
|
|
|
|
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
Zvaigzne
Vienkārša, skaista kā lelle.
Vai bīstami skaista kā elle.
Spoža kā saule ikdienā,
Bet viena savā vientulībā.
Tāla, nesasniedzama, auksta kā mēness,
Bet pulsējoši karstas...
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
Aktieru spēle
Aktieru spēle.
Dzīve ir teātrī.
Vai teātris dzīvē?
Lomu tik daudz…
Kāds vienmēr grib būt pirmais.
Laurus plūc galvenās lomas..
Bet kā ir dzīvē?
Kurš šeit ir režisors?
Kam...
|
|
|
| |
| |
Vieta reklāmai:
|
| |
| |
Šodien: 1906
Kopā:7666551
|
| |
| |
|