|
|
|
 |
|
|
|
|
|
|
|
Komentāri - Vieni piecīši
|
|
|
kopā komentāri: 9 Lapas: 1 |
Lapas: 1 |
|
|
|
| |
|
| Utezis , | | |
| 14.04.2010, 08:51 |
5+5+5+5  |
|
|
|
|
|
|
|
| Grieta viesis , | | |
| 02.04.2007, 09:54 |
iekrita džeks pa visām līnijām, jādomā , ka šamējie nenosūdzēs  |
|
|
|
|
|
|
|
| Gita viesis , | | |
| 23.03.2007, 12:58 |
Man arī ļoti patīk kaķis - tipisks novērotājs no malas |
|
|
|
|
|
|
|
| Zaiga viesis , | | |
| 19.02.2007, 15:13 |
Vienmeer patiik tavi siikumini kaa kakjiits shai karikatuuraa. Feinas roziiniites  |
|
|
|
|
|
|
|
| idiots viesis , | | |
| 09.02.2007, 10:38 |
| Sanāk jau Tev tīri labi kā visiem mūsējiem. |
|
|
|
|
|
|
|
| ķēms viesis , | | |
| 07.02.2007, 09:07 |
Kaut vai piečuks divreiz līmēts,
Ka tik nebūtu tas zīmēts....
Tālāk piedzejo Tu pats,
Man uz tāli veras skats...  |
|
|
|
|
|
|
|
| Valcha viesis , | | |
| 05.02.2007, 21:17 |
Laba doma par to ķezas ielu. Bet es gan teiktu - šodien jau drīzāk 10nieki. Inflācija.. |
|
|
|
|
|
|
|
| vārdabrālis viesis , id[et]cc.lv | | |
| 31.01.2007, 03:04 |
))
(Nu, rau - atkal labojam kļūdas!...)
Grābj piķi laupītājs no maka,
Un “klientam” tāds domīgs saka:
“Klau, džaga – tu par dūzi šancē?
Vai - “piecīšus” PA kluso štancē?...”
 |
|
|
|
|
|
|
|
| vārdabrālis viesis , id[et]cc.lv | | |
| 31.01.2007, 03:02 |
Grābj piķi laupītājs no maka,
Un “klientam” tāds domīgs saka:
“Klau, džaga – tu par dūzi šancē?
Vai - “piecīšus” kluso štancē?...”
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
kopā komentāri: 9 Lapas: 1 |
Lapas: 1 |
|
|
|
| |
|
 |
|
|
|
|
|
|
IneseL (30.03.2026, 14:37)Patriotisms ir stāvoklisLjurbejaaks (viesis) (25.01.2026, 13:20)Kāpēc te nav neviena patriotiska dzejnieka, kas liriskā formā attēlotu Barikāžu cīņās..?
:((arpa (31.12.2025, 21:48)Radošu 20 26. Lai top!
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
Mēness palīdz smaidīt,
Zvaigznes ciemos lūdz -
Jauno gadu gaidot
Prieka nedrīkst trūkt! ...
|
|
|
|
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
Es nešļupstu mīļvārdus
Es nešļupstu mīļvārdus
Par kūciņām un bučiņām,
Un nesauc mani Kvadroberts.
Es saprotu skaidri,
Ka neviens nesaprot
Vērtības, dēļ kurām
Man dzīvot ir vērts.
Es...
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
3D dimensija.
Aspekts aspekta galā,
Kā eža adatas saslejas kamolā.
Nu tikai prāts ķersies klāt risināt.
Dažādas kombinācijas veidot.
Šausmu stāstus un problēmas radot.
Sastrēgums dvēselē,bailes...
|
|
|
| |
| |
Vieta reklāmai:
|
| |
| |
Šodien: 1660
Kopā:7658000
|
| |
| |
|