|
|
|
 |
|
|
|
|
|
|
|
Komentāri - Tā tā dzīve paiet...
|
|
|
kopā komentāri: 8 Lapas: 1 |
Lapas: 1 |
|
|
|
| |
|
| aagha viesis , | | |
| 09.08.2007, 18:26 |
| ar pirkstu degunaa :p |
|
|
|
|
|
|
|
| sisy viesis , | | |
| 05.08.2007, 09:32 |
| wow.. tas tik ir superīgs zīmējums! |
|
|
|
|
|
|
|
| valcha viesis , | | |
| 03.08.2007, 16:48 |
| Laikam labākā bilde, ko no Tevis esmu redzējis (mans viedoklis). |
|
|
|
|
|
|
|
| Rupeklis viesis , rokas mutē nebāz | | |
| 21.02.2007, 14:53 |
...tā paiet... |
|
|
|
|
|
|
|
| dzērājs viesis , | | |
| 12.02.2007, 16:04 |
| Es šitā nemāku... |
|
|
|
|
|
|
|
| k-lops viesis , | | |
| 08.02.2007, 14:33 |
| diezgan veiksmiigi sanaacis... 10 tramvajs. 10 tramvajs... |
|
|
|
|
|
|
|
| jo viesis , daugmale | | |
| 07.02.2007, 13:02 |
| super |
|
|
|
|
|
|
|
| dainis viesis , | | |
| 06.02.2007, 20:59 |
| Skaista glezna! Vai tas ir 2.tramvajs zem Kalnciema tilta? |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
kopā komentāri: 8 Lapas: 1 |
Lapas: 1 |
|
|
|
| |
|
 |
|
|
|
|
|
|
IneseL (30.03.2026, 14:37)Patriotisms ir stāvoklisLjurbejaaks (viesis) (25.01.2026, 13:20)Kāpēc te nav neviena patriotiska dzejnieka, kas liriskā formā attēlotu Barikāžu cīņās..?
:((arpa (31.12.2025, 21:48)Radošu 20 26. Lai top!
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
Mēness palīdz smaidīt,
Zvaigznes ciemos lūdz -
Jauno gadu gaidot
Prieka nedrīkst trūkt! ...
|
|
|
|
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
Es nešļupstu mīļvārdus
Es nešļupstu mīļvārdus
Par kūciņām un bučiņām,
Un nesauc mani Kvadroberts.
Es saprotu skaidri,
Ka neviens nesaprot
Vērtības, dēļ kurām
Man dzīvot ir vērts.
Es...
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
3D dimensija.
Aspekts aspekta galā,
Kā eža adatas saslejas kamolā.
Nu tikai prāts ķersies klāt risināt.
Dažādas kombinācijas veidot.
Šausmu stāstus un problēmas radot.
Sastrēgums dvēselē,bailes...
|
|
|
| |
| |
Vieta reklāmai:
|
| |
| |
Šodien: 1657
Kopā:7657997
|
| |
| |
|