|
|
|
 |
|
|
|
|
|
|
|
Komentāri - Darzs
|
|
|
kopā komentāri: 12 Lapas: 1 |
Lapas: 1 |
|
|
|
| |
|
| valdis , | | |
| 14.09.2011, 23:08 |
| Apburoši !!!! Graciozi...tā ir Māksla !!! |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Baii , | | |
| 27.08.2008, 13:38 |
patiik  |
|
|
|
|
|
|
|
| Koko , Dzerājs | | |
| 02.03.2008, 16:14 |
| lai nu kurš,bet kas to būtu teicis! |
|
|
|
|
|
|
|
| Dzērājs , | | |
| 24.02.2008, 19:33 |
Smuki, bet kaut kas ar psihi Tev nav kārtībā.  |
|
|
|
|
|
|
|
| , | | |
| 23.02.2008, 23:35 |
wienkārši bet ir labi  |
|
|
|
|
|
|
|
| Soleisa , | | |
| 23.02.2008, 19:54 |
| izskatās baigi uz ātro. |
|
|
|
|
|
|
|
| mini viesis , | | |
| 23.02.2008, 16:17 |
| Labs strāvojums! |
|
|
|
|
|
|
|
| Koko , Cindarella | | |
| 23.02.2008, 12:00 |
"brīva vieta jūsu reklāmai"  |
|
|
|
|
|
|
|
| Cinderella , | | |
| 23.02.2008, 11:59 |
| Interesants tiešām. Man gan būtu prasījies, lai mazliet vairāk fona būtu uz augšu nevis uz apakšu, un arī dīvaini izkrīt tukšais vidus. |
|
|
|
|
|
|
|
| Koko , | | |
| 23.02.2008, 11:55 |
| darzaa visadi brinumi notiekas :] |
|
|
|
|
|
|
|
| Eola , | | |
| 23.02.2008, 11:01 |
| savdabīgs, šis, uz malām vērstais, smalkzariņu tīmeklītis, kas vidu atstājis baltā valdīšanai... tā vien liekas, ka tūliņ viducī uzziedēs kaut kas brīnumains... |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
kopā komentāri: 12 Lapas: 1 |
Lapas: 1 |
|
|
|
| |
|
 |
|
|
|
|
|
|
IneseL (30.03.2026, 14:37)Patriotisms ir stāvoklisLjurbejaaks (viesis) (25.01.2026, 13:20)Kāpēc te nav neviena patriotiska dzejnieka, kas liriskā formā attēlotu Barikāžu cīņās..?
:((arpa (31.12.2025, 21:48)Radošu 20 26. Lai top!
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
Lūk sagaidīts ir jaunais gads
Vēl vakar likās tas kā sapnis tāls,
Bet šodien atkal sapnis tāls
Ir tas, kā vakar sagaidīju to. ...
|
|
|
|
Ziemassvētku pantiņi
Pašizdomātie pantiņi, sakombinēti ar interesantiem attēliem par Ziemassvētku tematiku.
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
kas no tā
kas no tā ka esi viņiem lieks
tevī nemirstīgs zied tikai prieks
tas nav izdeldējams nopērkams
tad ja pats tu esi Dieva nams
joks ir vārdi maldi zudušie
visi pantu kalni raks...
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
Aša, tomēr mīļa dāvaniņa
Mēs daram tā un saņēmēji parasti priecājas. Ja laikus nav iegādāta dāvaniņa, tad aicinu savu 5 gadīgo meitu palīgā. No parastas lapas salokam, salīmējam aploksnīti un viņa to pēc savas...
|
|
|
| |
| |
Vieta reklāmai:
|
| |
| |
|