|
|
|
 |
|
|
|
|
|
|
|
Komentāri - 21.gadsimta pasaka
|
|
|
kopā komentāri: 9 Lapas: 1 |
Lapas: 1 |
|
|
|
| |
|
| baba tonja viesis , | | |
| 27.12.2012, 21:35 |
| baiga musdienas berniem var pirms miega pastastit |
|
|
|
|
|
|
|
| golems viesis , | | |
| 19.03.2009, 13:09 |
| mjurgs slimja sunja |
|
|
|
|
|
|
|
| Jon viesis , | | |
| 14.06.2005, 19:21 |
| Nebij -slikta- pasaka. |
|
|
|
|
|
|
|
| cord viesis , | | |
| 05.01.2005, 17:44 |
| iists prikols!!! lapssss |
|
|
|
|
|
|
|
| babadura viesis , | | |
| 02.01.2005, 00:46 |
es neizsmejos, bet izdomac i labi, man patika  |
|
|
|
|
|
|
|
| resnaaa viesis , | | |
| 02.01.2005, 00:08 |
| wo shitas i laps=) |
|
|
|
|
|
|
|
| Selestīna... viesis , | | |
| 29.12.2004, 13:42 |
eee tas bij labais....  |
|
|
|
|
|
|
|
| berserks viesis , | | |
| 28.12.2004, 15:24 |
lasiits ber labs  |
|
|
|
|
|
|
|
| Jancs viesis , | | |
| 28.12.2004, 14:38 |
labais  |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
kopā komentāri: 9 Lapas: 1 |
Lapas: 1 |
|
|
|
| |
|
 |
|
|
|
|
|
|
IneseL (30.03.2026, 14:37)Patriotisms ir stāvoklisLjurbejaaks (viesis) (25.01.2026, 13:20)Kāpēc te nav neviena patriotiska dzejnieka, kas liriskā formā attēlotu Barikāžu cīņās..?
:((arpa (31.12.2025, 21:48)Radošu 20 26. Lai top!
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
Siltu, mīļu roku skavās
Siltu, mīļu roku skavās
Miedziņam nu laiks.
Debesīs un acīs tavās
Zvaigžņu mirdzums zaigs.
Tālām upēm bango krācēs
Sapņu baltais piens.
Visam, ko reiz esi sācis,
Dūjas...
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
3D dimensija.
Aspekts aspekta galā,
Kā eža adatas saslejas kamolā.
Nu tikai prāts ķersies klāt risināt.
Dažādas kombinācijas veidot.
Šausmu stāstus un problēmas radot.
Sastrēgums dvēselē,bailes...
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
| |
| |
Vieta reklāmai:
|
| |
| |
|