|
|
|
 |
|
|
|
|
|
|
|
Komentāri - Rakari
|
|
|
kopā komentāri: 13 Lapas: 1 |
Lapas: 1 |
|
|
|
| |
|
| ota viesis , | | |
| 15.11.2010, 10:49 |
Neatzīstu "rotaļas" pēc kā jātīra vai visa māja un vēl trakāk,ja jāveic remonts.
Lai vai kāda ar tā būtu krāsa,bet ķēpāt dīvānu un TV ir stulbi un neaudzinoši.
 |
|
|
|
|
|
|
|
| vairaak , | | |
| 08.11.2009, 17:36 |
| ārprāts! :o |
|
|
|
|
|
|
|
| ArtursM_ , | | Redakcijas viedoklis |
| 19.07.2008, 17:32 |
ohohohohoh mama  |
|
|
|
|
|
|
|
| lollijaneielogojaas viesis , | | |
| 16.07.2008, 01:53 |
| kas kičīgs,kad bērni cieš? Varbūt kičīgi būs arī,ja viņi to krāsu sāks mutē bāzt? Mazākajam varbūt jau ir sen auksti palicies,viss pampers arkrāsu sasūcies.Kas te ir kičīgs vai jautrs?Tikai ņirgāšanās par mazajiem,tas viss. |
|
|
|
|
|
|
|
| gulivera mazais pirksts viesis , | | |
| 15.07.2008, 20:17 |
| a kurs saaka, ka taa ir maaxla? tas vnk ir kichiigi! |
|
|
|
|
|
|
|
| sanuts viesis , | | |
| 14.07.2008, 22:19 |
| patiešām tizli. |
|
|
|
|
|
|
|
| sanuts viesis , | | |
| 14.07.2008, 22:18 |
| patiešām tizli. |
|
|
|
|
|
|
|
| saulespuķe33 , ... | | |
| 10.07.2008, 01:02 |
| Ja tā baltā krāsa ir bērnu pirkstiņkrāsa..... un vecāki lopiņjās kopā ar mazajiem rakariem un pēc tam priecīgi kopā ar bērniem visu satīrīja. Super - tad ir ok. Bet,ja tā ir sienas utml krāsa.... tad tie ir tikai bez uzraudzības atstāti bērni,no kuriem viens pat vēl pavisam mazs.Sorry - kur te ir māksla.Es nesmejos par bez pieskatīšanas atstātiem mazajiem. |
|
|
|
|
|
|
|
| Fancy , :D | | |
| 07.07.2008, 19:24 |
| Ārprāts! |
|
|
|
|
|
|
|
| warner bros viesis , | | |
| 27.06.2008, 23:07 |
| ir smiekliigi!!! |
|
|
|
|
|
|
|
| Jadviga viesis , | | |
| 26.06.2008, 20:06 |
| Āāā.... |
|
|
|
|
|
|
|
| Aijaija , | | |
| 25.06.2008, 18:03 |
| Te vairs nav ko teikt |
|
|
|
|
|
|
|
| cc viesis , | | |
| 24.06.2008, 13:49 |
| nenormaali... |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
kopā komentāri: 13 Lapas: 1 |
Lapas: 1 |
|
|
|
| |
|
 |
|
|
|
|
|
|
IneseL (30.03.2026, 14:37)Patriotisms ir stāvoklisLjurbejaaks (viesis) (25.01.2026, 13:20)Kāpēc te nav neviena patriotiska dzejnieka, kas liriskā formā attēlotu Barikāžu cīņās..?
:((arpa (31.12.2025, 21:48)Radošu 20 26. Lai top!
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
Leonarda ceļojums
Visu par pasauli zināt grib kāds –
Saule mīļi saka: “Līdzās man tad nāc!”
Spoža un smaidīga Viņa jau aust,
Gailis skaļi nodzied: “Nav ko vairāk snaust!”
Jāēd nu...
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
 Lapsēns
Reiz dzīvoja kāds labi audzināts, piemīlīgs un romantisks lapsēns. Viņa ala bija netālu no kādām mājām, kurās dzīvoja patīkami un jauki cilvēki, kuru saimniecībā bija dažādi mājlopi...
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
| |
| |
Vieta reklāmai:
|
| |
| |
Šodien: 2281
Kopā:7666926
|
| |
| |
|