|
|
|
 |
|
|
|
|
|
|
|
Komentāri - Sievas izvēle
|
|
|
kopā komentāri: 11 Lapas: 1 |
Lapas: 1 |
|
|
|
| |
|
| Ainis , | | |
| 30.04.2012, 20:09 |
| Labi! |
|
|
|
|
|
|
|
| Stach , | | Redakcijas viedoklis |
| 27.07.2008, 00:21 |
Baigā beibe  |
|
|
|
|
|
|
|
| Dzērājs , Vane$sa | | |
| 26.07.2008, 19:48 |
Kad izaugsi liela, tad sapratīsi. Vecākas sievietes skauž jaunām meitenēm skaistumu un tāpēc vīriešu priekšā uzsver, kā arējais izskats nav nekas, bet toties dvēsele ir galvenā. Pēc tās esot
jāvērtē cilvēks.  |
|
|
|
|
|
|
|
| Vane$sa , | | |
| 24.07.2008, 20:51 |
man patika.. bet nesapratu iisti to domu  |
|
|
|
|
|
|
|
| vecmeita viesis , | | |
| 21.07.2008, 19:30 |
| dikti labi. |
|
|
|
|
|
|
|
| pazinējs viesis , | | |
| 20.07.2008, 09:48 |
| Tas ar to brūti ir Dzērājs fon Klusais Mīlētājs, bet otrs - Faetons Dali... |
|
|
|
|
|
|
|
| ...dalis viesis , | | |
| 19.07.2008, 15:02 |
| Pamācošs. |
|
|
|
|
|
|
|
| Gita , | | |
| 19.07.2008, 10:27 |
Tie vīrieši laikam ir dvīņi... |
|
|
|
|
|
|
|
| eolaviesis viesis , | | |
| 17.07.2008, 21:07 |
leo, tie nav kraņ - či!  |
|
|
|
|
|
|
|
| ArtursM_ , | | Redakcijas viedoklis |
| 17.07.2008, 16:36 |
suņu šķirnes ir dažādas !!!!! arī kraņčiem! 
ideja par to iepazīšanās salonu man patika! |
|
|
|
|
|
|
|
| ķēms viesis , | | |
| 16.07.2008, 17:06 |
Nu pēc ķēma.  Par gleznu desmit balles. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
kopā komentāri: 11 Lapas: 1 |
Lapas: 1 |
|
|
|
| |
|
 |
|
|
|
|
|
|
IneseL (30.03.2026, 14:37)Patriotisms ir stāvoklisLjurbejaaks (viesis) (25.01.2026, 13:20)Kāpēc te nav neviena patriotiska dzejnieka, kas liriskā formā attēlotu Barikāžu cīņās..?
:((arpa (31.12.2025, 21:48)Radošu 20 26. Lai top!
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
Sonakt visgaraakaa nakts,
Jaataisa dzimumakts.
Nav aktam jaaraksta pakts,
Gribu un daros kaa traks. ...
|
|
|
|
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
Kas mīt starp vārdiem?
Kas mīt starp vārdiem?
Nepateiktās domas,
skumjas,
jūtas neizdzīvotās.
Kas mīt starp vārdiem?
Dzīves tecējums
un tālumi,
kas šķir.
Kas mīt starp vārdiem?
Prieks...
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
Aša, tomēr mīļa dāvaniņa
Mēs daram tā un saņēmēji parasti priecājas. Ja laikus nav iegādāta dāvaniņa, tad aicinu savu 5 gadīgo meitu palīgā. No parastas lapas salokam, salīmējam aploksnīti un viņa to pēc savas...
|
|
|
| |
| |
Vieta reklāmai:
|
| |
| |
Šodien: 1458
Kopā:7657798
|
| |
| |
|