|
|
|
 |
|
|
|
|
|
|
|
Komentāri - Latvijas un Liepājnieku attieksme pret Boforta skalu
|
|
|
kopā komentāri: 9 Lapas: 1 |
Lapas: 1 |
|
|
|
| |
|
| christina viesis , | | |
| 13.09.2006, 21:14 |
| beigas labas |
|
|
|
|
|
|
|
| aga2005 viesis , aga2005[et]inbox.lv | | |
| 31.03.2005, 19:41 |
nju jaa shis teksts ir reaali super!!!!=)
un peec madic komenta var spriest ka tekstam jau ir arii savas patiesiibas......=) |
|
|
|
|
|
|
|
| madic viesis , | | |
| 26.03.2005, 12:21 |
| jus smejaties? 37m/s tak nav veejsh! tas ir iistais laiks iet uz mol skatiities kaa viljnji leekaa!!! (es tak liepajnieks!) |
|
|
|
|
|
|
|
| master of disaster viesis , | | |
| 27.02.2005, 19:11 |
| debīli |
|
|
|
|
|
|
|
| kasnotiek viesis , | | |
| 30.01.2005, 15:54 |
| reeciigi! |
|
|
|
|
|
|
|
| greenstar viesis , star_child[et]inbox.lv | | |
| 15.01.2005, 21:52 |
ak liepaajnieki DD tik traki jau naw ar mum ;] bet nju texc jaw reeciigs D |
|
|
|
|
|
|
|
| babadura viesis , | | |
| 12.01.2005, 20:50 |
kaa ez izreecos  |
|
|
|
|
|
|
|
| maggi viesis , | | |
| 12.01.2005, 16:18 |
| Super!!!! Man patiik! |
|
|
|
|
|
|
|
| Kleo viesis , | | |
| 12.01.2005, 15:41 |
| Tas bija baigi labs!!!!! |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
kopā komentāri: 9 Lapas: 1 |
Lapas: 1 |
|
|
|
| |
|
 |
|
|
|
|
|
|
IneseL (30.03.2026, 14:37)Patriotisms ir stāvoklisLjurbejaaks (viesis) (25.01.2026, 13:20)Kāpēc te nav neviena patriotiska dzejnieka, kas liriskā formā attēlotu Barikāžu cīņās..?
:((arpa (31.12.2025, 21:48)Radošu 20 26. Lai top!
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
Siltu, mīļu roku skavās
Siltu, mīļu roku skavās
Miedziņam nu laiks.
Debesīs un acīs tavās
Zvaigžņu mirdzums zaigs.
Tālām upēm bango krācēs
Sapņu baltais piens.
Visam, ko reiz esi sācis,
Dūjas...
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
3D dimensija.
Aspekts aspekta galā,
Kā eža adatas saslejas kamolā.
Nu tikai prāts ķersies klāt risināt.
Dažādas kombinācijas veidot.
Šausmu stāstus un problēmas radot.
Sastrēgums dvēselē,bailes...
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
| |
| |
Vieta reklāmai:
|
| |
| |
|