|
|
|
 |
|
|
|
|
|
|
|
Komentāri - Aizvakardienas rīts
|
|
|
kopā komentāri: 10 Lapas: 1 |
Lapas: 1 |
|
|
|
| |
|
| genius , | | |
| 30.01.2014, 19:12 |
| Feini! |
|
|
|
|
|
|
|
| Utezis , | | |
| 23.11.2010, 14:06 |
| Paldies! |
|
|
|
|
|
|
|
| Deja Vu , | | |
| 16.08.2010, 21:14 |
ooo! labi!
Var just, cik tējkanna aizsmakusi strīdoties ar rīta gaismu un zirnekļu tīkliem! |
|
|
|
|
|
|
|
| Ainis , | | |
| 04.06.2010, 17:17 |
| Patīk! |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| ArtursM_ , | | |
| 09.04.2010, 13:36 |
tāds veclaicīgs rīts..  |
|
|
|
|
|
|
|
| paranoYa , | | |
| 04.04.2010, 20:17 |
| umm, cik laba bilde. patīkama atmosfēra ( : |
|
|
|
|
|
|
|
| gurime , | | |
| 04.04.2010, 12:37 |
ieausts rīts pauzei...rosinoša noskaņa! |
|
|
|
|
|
|
|
| bez smecera , | | |
| 03.04.2010, 17:39 |
| Laba saspēle - tējkannas tvaiks zirnekļa tīklos... |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
kopā komentāri: 10 Lapas: 1 |
Lapas: 1 |
|
|
|
| |
|
 |
|
|
|
|
|
|
IneseL (30.03.2026, 14:37)Patriotisms ir stāvoklisLjurbejaaks (viesis) (25.01.2026, 13:20)Kāpēc te nav neviena patriotiska dzejnieka, kas liriskā formā attēlotu Barikāžu cīņās..?
:((arpa (31.12.2025, 21:48)Radošu 20 26. Lai top!
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
Baltais pūders zemi klāj,
Salatēvs bez maisa slāj.
Acis bālas, skats nekāds,
Vainīgs šņabis - surogāts!
Tikai nepiedzeries dikti -
Būs, kā salatētim, slikti! ...
|
|
|
|
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
Ziemas melodija
Nakti burvju varā pārņēmusi,
Melodija ienāk sirdī klusi.
Un ar vēsmas spārniem vieglā dejā
Miers ir ielaidies jau katrā sejā.
Kaut kur upe plūst kā ziemai dziedot,
Visas...
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
Priekšdienām*
Savai draudzenei pirms pāris gadiem dāvināju tādu lūk dāvanu- Jau iepriekš kādu laiciņu krāju 1-santīmu un 2-santīmu monētas. Tad nu ņēmu puslitra burku, sabēru smalko naudu, pa virsu uzliku...
|
|
|
| |
| |
Vieta reklāmai:
|
| |
| |
Šodien: 1140
Kopā:7657480
|
| |
| |
|