|
|
|
 |
|
|
|
|
|
|
|
Komentāri - Turēt tevi
|
|
|
kopā komentāri: 5 Lapas: 1 |
Lapas: 1 |
|
|
|
| |
|
| diivainaa viesis , | | |
| 04.08.2005, 23:37 |
laimiigais tev ir jaukaaki sapnji par maneejiem....diemzjeel! |
|
|
|
|
|
|
|
| fitty viesis , sicka[et]inbox.lv | | |
| 20.06.2005, 21:43 |
eh..bet es ar taad' sapn' grib'...vismaz sapn'.. |
|
|
|
|
|
|
|
| narkomanc viesis , narkomanC[et]inbox.lv | | |
| 05.05.2005, 22:58 |
labojums:
dmzhL. tikai sapnii shoreiz. uzreiz taj pat dienaa peec sapnja "noskatiishanaas" |
|
|
|
|
|
|
|
| narkomanC viesis , narkomanC[et]inbox.lv | | |
| 05.05.2005, 22:57 |
| dmzhL. tikai spanii shoreiz. |
|
|
|
|
|
|
|
| puchite viesis , Locinna[et]inbox.lv | | |
| 02.05.2005, 17:00 |
| shitenais i baig miiljsh ;]` |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
kopā komentāri: 5 Lapas: 1 |
Lapas: 1 |
|
|
|
| |
|
 |
|
|
|
|
|
|
IneseL (30.03.2026, 14:37)Patriotisms ir stāvoklisLjurbejaaks (viesis) (25.01.2026, 13:20)Kāpēc te nav neviena patriotiska dzejnieka, kas liriskā formā attēlotu Barikāžu cīņās..?
:((arpa (31.12.2025, 21:48)Radošu 20 26. Lai top!
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
Jaunā gada vakars klusi
Panācies uz Tavu pusi -
Atver durvis, iekšā sauc,
Lej pa simts un ārā trauc! ...
|
|
|
|
Ziemassvētku pantiņi
Pašizdomātie pantiņi, sakombinēti ar interesantiem attēliem par Ziemassvētku tematiku.
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
Es nešļupstu mīļvārdus
Es nešļupstu mīļvārdus
Par kūciņām un bučiņām,
Un nesauc mani Kvadroberts.
Es saprotu skaidri,
Ka neviens nesaprot
Vērtības, dēļ kurām
Man dzīvot ir vērts.
Es...
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
3D dimensija.
Aspekts aspekta galā,
Kā eža adatas saslejas kamolā.
Nu tikai prāts ķersies klāt risināt.
Dažādas kombinācijas veidot.
Šausmu stāstus un problēmas radot.
Sastrēgums dvēselē,bailes...
|
|
|
| |
| |
Vieta reklāmai:
|
| |
| |
Šodien: 1681
Kopā:7658021
|
| |
| |
|