|
|
|
 |
|
|
|
|
|
|
|
Komentāri - Otra puse no sirds
|
|
|
kopā komentāri: 9 Lapas: 1 |
Lapas: 1 |
|
|
|
| |
|
| Who cares?! viesis , | | |
| 30.11.2005, 16:11 |
..aapaac...ku skaaijsti...nereeali smukinji...   |
|
|
|
|
|
|
|
| Rupeklis viesis , es esmu kā koks bez lapām | | |
| 21.11.2005, 11:52 |
| es mīlu tevi... |
|
|
|
|
|
|
|
| egija=] viesis , | | |
| 12.10.2005, 18:56 |
| baigi kruti=] |
|
|
|
|
|
|
|
| mince viesis , | | |
| 21.09.2005, 20:22 |
ljoooti smux fonc. protams, arii dzekam nav nekaada vaina |
|
|
|
|
|
|
|
| Mantiniece viesis , | | |
| 05.06.2005, 21:52 |
vesela pasaule...  |
|
|
|
|
|
|
|
| outsaider-watcher viesis , | | |
| 01.06.2005, 12:58 |
kaa noprotu, ziimeejumaa ielikta kaada dzila doma.. un tas par to izrauto vai ievainoto sirdi ir tieshaam speeciigi! iespaidiigi |
|
|
|
|
|
|
|
| kaiminiene viesis , kaiminu_meitene | | |
| 31.05.2005, 13:08 |
labie ziimeejumi!
...mdaa... puisis smukaa ezeraa, a meitene pie zombijiem...
bet tas nekas, ziimeejumi ir vienkaarsi super! |
|
|
|
|
|
|
|
| dzērājs viesis , | | |
| 30.05.2005, 09:25 |
| Kāpēc nokautrējies izzīmēt zēna apakšdaļu? |
|
|
|
|
|
|
|
| Enija viesis , | | |
| 29.05.2005, 14:26 |
| tieshaam forshi! man tavi ziimeejumi ljoti patiik! |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
kopā komentāri: 9 Lapas: 1 |
Lapas: 1 |
|
|
|
| |
|
 |
|
|
|
|
|
|
IneseL (30.03.2026, 14:37)Patriotisms ir stāvoklisLjurbejaaks (viesis) (25.01.2026, 13:20)Kāpēc te nav neviena patriotiska dzejnieka, kas liriskā formā attēlotu Barikāžu cīņās..?
:((arpa (31.12.2025, 21:48)Radošu 20 26. Lai top!
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
|
Bars miroņu, starp viņiem kāds krievu Tēvijas kara zaldāts, stāsta anekdotes. Zaldāts: - Bija mums rotā viens foršs seržants. Mācēja vāciski pat runāt un šim par to iedeva iesauku Hande ...
|
|
|
|
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
Kas mīt starp vārdiem?
Kas mīt starp vārdiem?
Nepateiktās domas,
skumjas,
jūtas neizdzīvotās.
Kas mīt starp vārdiem?
Dzīves tecējums
un tālumi,
kas šķir.
Kas mīt starp vārdiem?
Prieks...
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
Aktieru spēle
Aktieru spēle.
Dzīve ir teātrī.
Vai teātris dzīvē?
Lomu tik daudz…
Kāds vienmēr grib būt pirmais.
Laurus plūc galvenās lomas..
Bet kā ir dzīvē?
Kurš šeit ir režisors?
Kam...
|
|
|
| |
| |
Vieta reklāmai:
|
| |
| |
Šodien: 2176
Kopā:7666821
|
| |
| |
|