|
|
|
 |
|
|
|
|
|
|
|
Komentāri - Face to face
|
|
|
kopā komentāri: 16 Lapas: 1 |
Lapas: 1 |
|
|
|
| |
|
| alle , | | |
| 16.10.2007, 22:10 |
Nav slikti .  |
|
|
|
|
|
|
|
| Es pati viesis , | | |
| 29.05.2006, 18:13 |
| Ideāli |
|
|
|
|
|
|
|
| Santi viesis , keruce[et]inbox.lv | | |
| 22.05.2006, 16:01 |
Cik superiigi!!! Dievinu talantus!!! Man te taads diivains jautaajums- Tu ziimee tikai to,ko veelies vai varbuut tu vari piepildiit manu mazo sapni tikt kaada uzziimeetai??? Ja tu buutu ar mieru,tad vareetu peec fochenes mani uzziimeet,vai tu ar to nenodarbojies?  |
|
|
|
|
|
|
|
| hmmm viesis , | | |
| 08.05.2006, 20:07 |
| FOOOOOOOOOOOOOrshi!!!!! |
|
|
|
|
|
|
|
| Rupeklis viesis , aģents Smits | | |
| 21.11.2005, 12:20 |
| ... |
|
|
|
|
|
|
|
| narkomanC viesis , narkomanC[et]inbox.lv | | |
| 08.10.2005, 11:16 |
| sorre. Sauuucu vaardus atpakaļ ; ))~ datumu neievēroju : ))~~ |
|
|
|
|
|
|
|
| narkomanC viesis , narkomanC[et]inbox.lv | | |
| 08.10.2005, 11:15 |
kaads man atgaadina, kur redzēju? domubiedros? o_0
|
|
|
|
|
|
|
|
| ugga viesis , latvijas pasts | | |
| 05.10.2005, 16:53 |
| Speeciigi! .) |
|
|
|
|
|
|
|
| nat viesis , | | |
| 08.08.2005, 19:47 |
| skaisti, man jau ljoooti patik |
|
|
|
|
|
|
|
| sawlje ;))* viesis , | | |
| 07.08.2005, 16:55 |
| ~*S.U.P.E.R.*~ |
|
|
|
|
|
|
|
| estepat viesis , estepat[et]inbox.lv | | |
| 21.07.2005, 14:52 |
| Kaut kas no dievišķā un velnišķā. Kā jau katrā no mums. Skaisti. |
|
|
|
|
|
|
|
| sencis viesis , | | |
| 21.07.2005, 10:13 |
| pie sienas tev tas triisstuuris nav bet ir raxtiits tikai Tiek mekleec! |
|
|
|
|
|
|
|
| The_Nobody viesis , | | |
| 09.07.2005, 02:23 |
briinishkjiigs darbs  |
|
|
|
|
|
|
|
| Enija viesis , | | |
| 17.06.2005, 13:30 |
| ooo! nju vnk super! inchiigs zimeejums! tieshaam labi izstraadaats! =) |
|
|
|
|
|
|
|
| dzērājs viesis , | | |
| 17.06.2005, 13:00 |
| Rūpīgs tehniskais izpildījums un interesanta kompozīcija. Venija gan jau gribēs pielīmēt guļamizstabā pie sienas. |
|
|
|
|
|
|
|
| mantiniece viesis , | | |
| 17.06.2005, 11:48 |
ui ku skaists ziimeejums. tas nav hitlers, kam hormonu preparaati sashpriceeti?  |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
kopā komentāri: 16 Lapas: 1 |
Lapas: 1 |
|
|
|
| |
|
 |
|
|
|
|
|
|
IneseL (30.03.2026, 14:37)Patriotisms ir stāvoklisLjurbejaaks (viesis) (25.01.2026, 13:20)Kāpēc te nav neviena patriotiska dzejnieka, kas liriskā formā attēlotu Barikāžu cīņās..?
:((arpa (31.12.2025, 21:48)Radošu 20 26. Lai top!
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
Salavecis pieri kasa
Daavanas pa zemi lasa,
Taalaak pabraukt nevareeja,
Staltais briedis avareeja! ...
|
|
|
|
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
Zvaigzne
Vienkārša, skaista kā lelle.
Vai bīstami skaista kā elle.
Spoža kā saule ikdienā,
Bet viena savā vientulībā.
Tāla, nesasniedzama, auksta kā mēness,
Bet pulsējoši karstas...
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
Aktieru spēle
Aktieru spēle.
Dzīve ir teātrī.
Vai teātris dzīvē?
Lomu tik daudz…
Kāds vienmēr grib būt pirmais.
Laurus plūc galvenās lomas..
Bet kā ir dzīvē?
Kurš šeit ir režisors?
Kam...
|
|
|
| |
| |
Vieta reklāmai:
|
| |
| |
Šodien: 1906
Kopā:7666551
|
| |
| |
|