|
|
|
 |
|
|
|
|
|
|
|
Komentāri - Tu-tuu Captain
|
|
|
kopā komentāri: 3 Lapas: 1 |
Lapas: 1 |
|
|
|
| |
|
| narkomanC viesis , narkomanC[et]inbox.lv | | |
| 27.10.2005, 20:10 |
šito esmu lasījis! patika - šiet pat liekas.
/me vaicājoši palūr? autors? : ))~~~ |
|
|
|
|
|
|
|
| Rupeklis viesis , Nu tad tu-tuu | | |
| 27.10.2005, 10:16 |
Es pazudu ceļā pie tevis
Tu pazudi ceļā pie manis
Mēs pazudām mūsu ceļā
Nu kāda gan jums tur daļa
Gaļa, tirgū dārgāka gaļa
Maļ, cūku dzirnavas maļ
Šwaļi tuneļos guļ
Muļa nenervozē mani
Sadjuļa tu
Es tevi satiku – nenoskūpstītu
U,u,u,ūūū...
Ielej.
Sev arī.
Nu tad, tu tū...
|
|
|
|
|
|
|
|
| dzērājs viesis , | | |
| 26.10.2005, 11:09 |
| Lielupē gan jau tas nav... |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
kopā komentāri: 3 Lapas: 1 |
Lapas: 1 |
|
|
|
| |
|
 |
|
|
|
|
|
|
IneseL (30.03.2026, 14:37)Patriotisms ir stāvoklisLjurbejaaks (viesis) (25.01.2026, 13:20)Kāpēc te nav neviena patriotiska dzejnieka, kas liriskā formā attēlotu Barikāžu cīņās..?
:((arpa (31.12.2025, 21:48)Radošu 20 26. Lai top!
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
Jaunā gada vakars klusi
Panācies uz Tavu pusi -
Atver durvis, iekšā sauc,
Lej pa simts un ārā trauc! ...
|
|
|
|
Ziemassvētku pantiņi
Pašizdomātie pantiņi, sakombinēti ar interesantiem attēliem par Ziemassvētku tematiku.
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
Es nešļupstu mīļvārdus
Es nešļupstu mīļvārdus
Par kūciņām un bučiņām,
Un nesauc mani Kvadroberts.
Es saprotu skaidri,
Ka neviens nesaprot
Vērtības, dēļ kurām
Man dzīvot ir vērts.
Es...
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
3D dimensija.
Aspekts aspekta galā,
Kā eža adatas saslejas kamolā.
Nu tikai prāts ķersies klāt risināt.
Dažādas kombinācijas veidot.
Šausmu stāstus un problēmas radot.
Sastrēgums dvēselē,bailes...
|
|
|
| |
| |
Vieta reklāmai:
|
| |
| |
Šodien: 1681
Kopā:7658021
|
| |
| |
|