|
|
|
 |
|
|
|
|
|
|
|
Komentāri - Māte
|
|
|
kopā komentāri: 20 Lapas: 1 |
Lapas: 1 |
|
|
|
| |
|
| Kristīne. viesis , Kikimara4 | | |
| 06.01.2006, 13:29 |
| Šī bilde ir ļoti skaista!!!!!!!!!!! |
|
|
|
|
|
|
|
| idiots viesis , | | |
| 07.12.2005, 02:24 |
| tad sūti kaku analīzi - par cērmēm....... |
|
|
|
|
|
|
|
| Enija viesis , idiots | | |
| 30.11.2005, 16:47 |
| nafig tev uriina analiizi |
|
|
|
|
|
|
|
| idiots viesis , | | |
| 30.11.2005, 09:01 |
| atsūti urīna analīzi,zīmēts smuki |
|
|
|
|
|
|
|
| Enija viesis , dzērājs, ķēms | | |
| 08.11.2005, 16:52 |
| iesaku jums abiem nokārtot savas attiecībasbez manas starpniecības. un es nemaz netaisos zīmēt kādu no jums,tā ka sorry. |
|
|
|
|
|
|
|
| ķēms viesis , Enija | | |
| 08.11.2005, 08:01 |
| Uzzīmē Dzērēju pliku,kad es nāku iekšā pa durvīm, lecam ārā pa logu,zveņģelei šupojoties, bet tur viņu sagaida izbadējies suņu bars. |
|
|
|
|
|
|
|
| dzērājs viesis , Enijai | | |
| 05.11.2005, 16:51 |
Ko Tu prasi, kādā sakarā?! Man atkal jājautā, vai Tu vari vai nevari? tad jau redzēs, kas būs.
Nav ko daudz pļāpāt, pa šito laiku jau būtu sen uzzīmējusi. |
|
|
|
|
|
|
|
| Enija viesis , | | |
| 04.11.2005, 13:58 |
| ??? kaadaa sakaraa?? |
|
|
|
|
|
|
|
| dzērājs viesis , Enijai | | |
| 04.11.2005, 10:19 |
| Es tiešām neesmu vainīgs! Uzzīmē mani puspliku savā gultā un lai ir redzams ķēms, kas lūr aiz loga un lai viņam ar gripu slims albotross kakā uz galvas! |
|
|
|
|
|
|
|
| Enija viesis , | | |
| 03.11.2005, 14:16 |
ha ha! to jau to gribeetu bet nee,vinja jau ir uzziimeeta un nosuutiita apstiprinaashanai! |
|
|
|
|
|
|
|
| ķēms viesis , | | |
| 03.11.2005, 02:56 |
| tad zīmē sevi |
|
|
|
|
|
|
|
| Enija viesis , | | |
| 02.11.2005, 17:18 |
| nuuu..dzērājs tas toch nebūs.. kā jau teicu,tā būs šī pati sieviete,tikai kaila.. |
|
|
|
|
|
|
|
| ķēms viesis , Enija | | |
| 02.11.2005, 17:05 |
| Zīmē un droši liec iekšā plikus, man patiktu redzēt pliku dzērāju guļam nātrēs. |
|
|
|
|
|
|
|
| Enija viesis , | | |
| 02.11.2005, 16:07 |
1)tas nav pašportrets,bet gan vienkārši manas iztēles auglis..
2)dzērāj,neviens neteica,ka Tu būtu pie kaut kā vainīgs! un tā IR māte. kaut arī bērns vēl ir viņas miesās,viņa jau ir māte..
3)paldies sliekai par virtuālo buču! 
4)ir tāds jautājums,vai šeit var ielikt arī kaila civēka zīmējumu? vai arī tas skaitās neētiski? vienkārši,šī sieviete sākotnēji tapa kaila..tikai vēlāk zināmu iemeslu dēļ,viņai tika "uzvilktas" drēbes tātad,jautājums: vai man likt to kailo versiju un vai šeit vispār tādu drīkst likt?  |
|
|
|
|
|
|
|
| pēdējais stulbenis viesis , | | |
| 02.11.2005, 13:12 |
Tur būs trīnīši. |
|
|
|
|
|
|
|
| dēmons viesis , | | |
| 02.11.2005, 13:09 |
sēkla iesēta...
auglis briest....
sākums jaunam sākumam.... |
|
|
|
|
|
|
|
| idiots viesis , dzērājs | | |
| 02.11.2005, 13:05 |
| vai tad Tu to nezini,ka ar pirkstu to nevar izdarīt. |
|
|
|
|
|
|
|
| dzērājs viesis , | | |
| 02.11.2005, 09:57 |
Es neesmu vainīgs! Un vispār! Tā vēl nav māte, bet gan topošā māte.
Jāuzprasa Spēkavīram, vai viņš te nav pielicis savu pirkstu. |
|
|
|
|
|
|
|
| ...dalis viesis , | | |
| 02.11.2005, 09:42 |
Labs. Kaut nu te atkal neielīstu spēkavīri pieprasot uzzīmēt fallu.  |
|
|
|
|
|
|
|
| slieka viesis , | | |
| 02.11.2005, 09:39 |
| Lielisks zīmējums, par to Tev virtuālā buča,bet vai tas ir pašportrets(?)Patika ļoti. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
kopā komentāri: 20 Lapas: 1 |
Lapas: 1 |
|
|
|
| |
|
 |
|
|
|
|
|
|
IneseL (30.03.2026, 14:37)Patriotisms ir stāvoklisLjurbejaaks (viesis) (25.01.2026, 13:20)Kāpēc te nav neviena patriotiska dzejnieka, kas liriskā formā attēlotu Barikāžu cīņās..?
:((arpa (31.12.2025, 21:48)Radošu 20 26. Lai top!
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
Jaunā gada vakars klusi
Panācies uz Tavu pusi -
Atver durvis, iekšā sauc,
Lej pa simts un ārā trauc! ...
|
|
|
|
Ziemassvētku pantiņi
Pašizdomātie pantiņi, sakombinēti ar interesantiem attēliem par Ziemassvētku tematiku.
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
Es nešļupstu mīļvārdus
Es nešļupstu mīļvārdus
Par kūciņām un bučiņām,
Un nesauc mani Kvadroberts.
Es saprotu skaidri,
Ka neviens nesaprot
Vērtības, dēļ kurām
Man dzīvot ir vērts.
Es...
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
3D dimensija.
Aspekts aspekta galā,
Kā eža adatas saslejas kamolā.
Nu tikai prāts ķersies klāt risināt.
Dažādas kombinācijas veidot.
Šausmu stāstus un problēmas radot.
Sastrēgums dvēselē,bailes...
|
|
|
| |
| |
Vieta reklāmai:
|
| |
| |
Šodien: 1676
Kopā:7658016
|
| |
| |
|