|
|
|
 |
|
|
|
|
|
|
|
Komentāri - Nav kam
|
|
|
kopā komentāri: 7 Lapas: 1 |
Lapas: 1 |
|
|
|
| |
|
| velnins viesis , | | |
| 09.11.2006, 20:11 |
| veel gruutaak,ja ir kam pateikt,bet nevari.. |
|
|
|
|
|
|
|
| incis viesis , | | |
| 09.03.2006, 22:16 |
| tik vientuli bez draudzina.... |
|
|
|
|
|
|
|
| shurlis viesis , | | |
| 15.02.2006, 16:52 |
| ir kam. vnk. jaastaasta. |
|
|
|
|
|
|
|
| sandukinjsh viesis , seeniic[et]inbox.lv | | |
| 29.11.2005, 14:13 |
| shic i labs . |
|
|
|
|
|
|
|
| dzērājs viesis , | | |
| 24.11.2005, 10:35 |
Stāsti šito Rupeklim, man nē!  |
|
|
|
|
|
|
|
| narkomanC viesis , narkomanC[et]inbox.lv | | |
| 21.11.2005, 18:17 |
| tiek darīts, hehe |
|
|
|
|
|
|
|
| Rupeklis viesis , met nost | | |
| 21.11.2005, 12:42 |
stāsti man!... ...ar zīmējumiem... |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
kopā komentāri: 7 Lapas: 1 |
Lapas: 1 |
|
|
|
| |
|
 |
|
|
|
|
|
|
IneseL (30.03.2026, 14:37)Patriotisms ir stāvoklisLjurbejaaks (viesis) (25.01.2026, 13:20)Kāpēc te nav neviena patriotiska dzejnieka, kas liriskā formā attēlotu Barikāžu cīņās..?
:((arpa (31.12.2025, 21:48)Radošu 20 26. Lai top!
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
Jaunā gada vakars klusi
Panācies uz Tavu pusi -
Atver durvis, iekšā sauc,
Lej pa simts un ārā trauc! ...
|
|
|
|
Ziemassvētku pantiņi
Pašizdomātie pantiņi, sakombinēti ar interesantiem attēliem par Ziemassvētku tematiku.
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
Es nešļupstu mīļvārdus
Es nešļupstu mīļvārdus
Par kūciņām un bučiņām,
Un nesauc mani Kvadroberts.
Es saprotu skaidri,
Ka neviens nesaprot
Vērtības, dēļ kurām
Man dzīvot ir vērts.
Es...
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
3D dimensija.
Aspekts aspekta galā,
Kā eža adatas saslejas kamolā.
Nu tikai prāts ķersies klāt risināt.
Dažādas kombinācijas veidot.
Šausmu stāstus un problēmas radot.
Sastrēgums dvēselē,bailes...
|
|
|
| |
| |
Vieta reklāmai:
|
| |
| |
Šodien: 1671
Kopā:7658011
|
| |
| |
|