|
|
|
 |
|
|
|
|
|
|
|
Komentāri - Logs uz...
|
|
|
kopā komentāri: 9 Lapas: 1 |
Lapas: 1 |
|
|
|
| |
|
| Enija viesis , mazinja | | |
| 09.01.2006, 12:58 |
| da labi. kaadaa veidaa tad tu tiki manaa kladee,a?? |
|
|
|
|
|
|
|
| dzērājs viesis , | | |
| 08.01.2006, 22:06 |
Kad vienreiz sataisīs to radiatoru un būs siltums?!!  |
|
|
|
|
|
|
|
| mazinja viesis , | | |
| 08.01.2006, 18:55 |
| es to zimeeju!!!!! |
|
|
|
|
|
|
|
| Enija viesis , narkomanC | | |
| 08.01.2006, 14:58 |
| arii |
|
|
|
|
|
|
|
| narkomanC viesis , narkomanC[et]inbox.lv | | |
| 07.01.2006, 15:15 |
| ja acis cauras? |
|
|
|
|
|
|
|
| Enija viesis , Kristīne | | |
| 06.01.2006, 15:33 |
| protams, ka ir peljke!! ko tad tu gribeeji, ja aaraaa liist un jumts ir caurs?? |
|
|
|
|
|
|
|
| Kristīne. viesis , Kikimara4 | | |
| 06.01.2006, 13:17 |
Šī bilde ir ļoti skaista,bet vienīgi uz grīdas ir peļķe!!!!!!!!!
|
|
|
|
|
|
|
|
| Rupeklis viesis , tā ir kad dzērājs par santehniķi | | |
| 06.01.2006, 11:31 |
...Enija, neraudi...būs arī saulīte tavā logā!... |
|
|
|
|
|
|
|
| dzērājs viesis , | | |
| 06.01.2006, 10:47 |
| Skuķis uz tā loga sēdot laikam ir jau nosalis, jo tas apkures radiators nestrādā. Lai tas sildītu, vienu cauruli vajadzēja pievienot augšā, bet otru apakšā. Kur Tu šito nozīmēji? Stulbie santehniķi! Par ko viņiem naudu maksā? |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
kopā komentāri: 9 Lapas: 1 |
Lapas: 1 |
|
|
|
| |
|
 |
|
|
|
|
|
|
IneseL (30.03.2026, 14:37)Patriotisms ir stāvoklisLjurbejaaks (viesis) (25.01.2026, 13:20)Kāpēc te nav neviena patriotiska dzejnieka, kas liriskā formā attēlotu Barikāžu cīņās..?
:((arpa (31.12.2025, 21:48)Radošu 20 26. Lai top!
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
Sonakt visgaraakaa nakts,
Jaataisa dzimumakts.
Nav aktam jaaraksta pakts,
Gribu un daros kaa traks. ...
|
|
|
|
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
kas no tā
kas no tā ka esi viņiem lieks
tevī nemirstīgs zied tikai prieks
tas nav izdeldējams nopērkams
tad ja pats tu esi Dieva nams
joks ir vārdi maldi zudušie
visi pantu kalni raks...
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
Aktieru spēle
Aktieru spēle.
Dzīve ir teātrī.
Vai teātris dzīvē?
Lomu tik daudz…
Kāds vienmēr grib būt pirmais.
Laurus plūc galvenās lomas..
Bet kā ir dzīvē?
Kurš šeit ir režisors?
Kam...
|
|
|
| |
| |
Vieta reklāmai:
|
| |
| |
Šodien: 1534
Kopā:7657874
|
| |
| |
|