|
|
|
 |
|
|
|
|
|
|
|
Komentāri - Par zapti
|
|
|
kopā komentāri: 9 Lapas: 1 |
Lapas: 1 |
|
|
|
| |
|
| sweet viesis , | | |
| 07.07.2006, 20:19 |
baig..........labais  |
|
|
|
|
|
|
|
| REX viesis , | | |
| 20.06.2006, 17:22 |
| Vai tā mēdz gadīties? |
|
|
|
|
|
|
|
| vindeta viesis , | | |
| 09.05.2006, 12:31 |
nu kaa iz dziives-ar Laimas konfeksu kasti.. |
|
|
|
|
|
|
|
| mazaa_burve viesis , | | |
| 06.05.2006, 22:49 |
A man kājslauķīti pie durvīm nospēra Moš pamodīsies sirdsapziņa un atnesīs atpakaļ? |
|
|
|
|
|
|
|
| wild_kitten viesis , | | |
| 05.05.2006, 23:50 |
jums jauka sadziedashanas ... a man tie nelieshi vel riteni nav atdevushi  |
|
|
|
|
|
|
|
| vārdabrālis viesis , cien. Dzērājam | | |
| 02.05.2006, 20:26 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
| dzērājs viesis , vārdabrālim | | |
| 02.05.2006, 19:44 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
| vārdabrālis viesis , id[et]cc.lv | | |
| 02.05.2006, 15:43 |
Kad smadzeņpodu saule silda ~
Tā sirdsapziņas lomu pilda:
Nāk 'fendermaņi' maksāt skādi,
Pie tiem, kam tukšojuši lādi.
...
Sien šlipses blēži, ķemmē vilnu,
Krauj lielo skalu grozu pilnu ~
Ies kaunīgi pie ļaužiem ciemā,
Kam 'fenderēja' zafti ziemā...
 |
|
|
|
|
|
|
|
| narkomanC viesis , narkomanC[et]inbox.lv | | |
| 01.05.2006, 10:38 |
| atceras - tas labi ; )~ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
kopā komentāri: 9 Lapas: 1 |
Lapas: 1 |
|
|
|
| |
|
 |
|
|
|
|
|
|
IneseL (30.03.2026, 14:37)Patriotisms ir stāvoklisLjurbejaaks (viesis) (25.01.2026, 13:20)Kāpēc te nav neviena patriotiska dzejnieka, kas liriskā formā attēlotu Barikāžu cīņās..?
:((arpa (31.12.2025, 21:48)Radošu 20 26. Lai top!
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
Sonakt visgaraakaa nakts,
Jaataisa dzimumakts.
Nav aktam jaaraksta pakts,
Gribu un daros kaa traks. ...
|
|
|
|
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
Kas mīt starp vārdiem?
Kas mīt starp vārdiem?
Nepateiktās domas,
skumjas,
jūtas neizdzīvotās.
Kas mīt starp vārdiem?
Dzīves tecējums
un tālumi,
kas šķir.
Kas mīt starp vārdiem?
Prieks...
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
Aša, tomēr mīļa dāvaniņa
Mēs daram tā un saņēmēji parasti priecājas. Ja laikus nav iegādāta dāvaniņa, tad aicinu savu 5 gadīgo meitu palīgā. No parastas lapas salokam, salīmējam aploksnīti un viņa to pēc savas...
|
|
|
| |
| |
Vieta reklāmai:
|
| |
| |
Šodien: 1465
Kopā:7657805
|
| |
| |
|