|
|
|
 |
|
|
|
|
|
|
|
| | | Lai tev ir viss!... (veltī-JUMS) | | Komentāri (9) Nosūtīt šo tekstu draugam Izdrukas versija
 ( ...iz “O.M.© arChīva” )
* * *
Lai tevi suns no blēžiem sargā,
Un nerāj priekšniecība bargā,
Lai nesauc tevi darba biedri,
Par ķēmu, kam līst baiļu sviedri.
Lai kaimiņš uzcienā ar šņabi,
Un ceļam pāri neskrien stabi,
Lai dziļiem grāvjiem - vāki pāri,
Viss pārējais ir sekundāri.
Lai rati nekratās pa grambām,
Un tevi pasargā no skrambām,
No kroga piekodies kad brauksi,
Un zirgam "Sveiks lai dzīvo!" sauksi.
Lai tev ir viss, ko vien tu vēlies,
No rīta, pohās, agri cēlies:
Iekš ledusskapja - alus blašķe,
Un sieva - smaidīga, ne kašķe.
Lai naudiņš allaž ķešu pilda,
Un mīksta pufaiciņa silda,
Tev sānus, vasarā vai ziemā,
Gan pilsētā, gan Sūnu Ciemā.
* * * (16.11.2006) | | | |
|
|
|
|
| |
|
 |
|
|
|
|
|
|
IneseL (30.03.2026, 14:37)Patriotisms ir stāvoklisLjurbejaaks (viesis) (25.01.2026, 13:20)Kāpēc te nav neviena patriotiska dzejnieka, kas liriskā formā attēlotu Barikāžu cīņās..?
:((arpa (31.12.2025, 21:48)Radošu 20 26. Lai top!
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
Lūk sagaidīts ir jaunais gads
Vēl vakar likās tas kā sapnis tāls,
Bet šodien atkal sapnis tāls
Ir tas, kā vakar sagaidīju to. ...
|
|
|
|
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
Aša, tomēr mīļa dāvaniņa
Mēs daram tā un saņēmēji parasti priecājas. Ja laikus nav iegādāta dāvaniņa, tad aicinu savu 5 gadīgo meitu palīgā. No parastas lapas salokam, salīmējam aploksnīti un viņa to pēc savas...
|
|
|
| |
| |
Vieta reklāmai:
|
| |
| |
Šodien: 1860
Kopā:7666505
|
| |
| |
|