|
|
|
 |
|
|
|
|
|
|
|
| | | ”Draugam” (nu jau - bijušajam). | Ievietojis: O.M. | Komentāri (5) Nosūtīt šo tekstu draugam Izdrukas versija
( tagad - sīkai radībiņai: ”cilvēķelim” )
(iz “O.M.© arChīva”)
* * *
Tas bija kādreiz ( nu jau - bija ).
Draugs Draugu vienmēr atbalstīja:
Dēļ Drauga - gatavs pušu rauties,
Par Draugu - kaut ar sevi kauties.
Pēc padoma - pie Drauga doties,
Ar Draugu kopā - pajautroties,
Tas pašsaprotams ( bija ) abiem ~
Nu, kā jau ierasts Draugiem labiem.
Priekš Drauga nebija žēl maizes,
Ar Draugu sīkums šķita raizes ~
Uz Draugiem ( kādreiz ) sadalītas,
Pa smieklam malā pabīdītas.
...
Kas mainījās? Ta’ Dievs vien zina:
Draugs Draugu, varbūt, nepazina,
Tik pietiekami, lai Draugs būtu,
Vienalga, kurš pa ko reiz kļūtu?...
Kurš palika tāds pats, kāds bijis?...
Kurš - Drauga vārdu samīdījis?...
Kurš Draugam acīs neskatīsies?...
Kurš - Sirdsapziņai atskaitīsies?...
Kas smagāk - bija Draugu nodot?
Vai - būs (vēl tikai), sevi sodot?...
Ja, protams, Draugs patiešām bija,
Ne - ”cilvēķeļa” parodija ( ? )...
* * *
~ 7. 12. 2007.
versija "O.M. blogā":
http://ontuns-m.blogs.lv/raksts/49737/ (08.12.2007) | | |
|
|
|
|
| |
|
 |
|
|
|
|
|
|
IneseL (30.03.2026, 14:37)Patriotisms ir stāvoklisLjurbejaaks (viesis) (25.01.2026, 13:20)Kāpēc te nav neviena patriotiska dzejnieka, kas liriskā formā attēlotu Barikāžu cīņās..?
:((arpa (31.12.2025, 21:48)Radošu 20 26. Lai top!
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
|
Mums katram ir senloloti sapņi, bet kad esmu ar tevi kopā, es jūtos it kā tos visus būtu piepildījis ...
|
|
|
|
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
Aktieru spēle
Aktieru spēle.
Dzīve ir teātrī.
Vai teātris dzīvē?
Lomu tik daudz…
Kāds vienmēr grib būt pirmais.
Laurus plūc galvenās lomas..
Bet kā ir dzīvē?
Kurš šeit ir režisors?
Kam...
|
|
|
| |
| |
Vieta reklāmai:
|
| |
| |
Šodien: 2287
Kopā:7666932
|
| |
| |
|