|
|
|
 |
|
|
|
|
|
|
|
| | | Kad aptrūksies nafta (nu jau drīz)... | | Ievietojis: O.M. | Komentāri (7) Nosūtīt šo tekstu draugam Izdrukas versija
 ( tēmas palienējums - iz “DELFI” “Esplanādes” )
( Iz “O.M.© arChīva” )
* * *
Kad aptrūksies nafta un gāze beigs smirdēt,
Tad, satiksmes kontekstā, laimēsies dzirdēt,
Bez motoru burkšķiem un smacenes lielas,
Kā pakavu kvartets laiž stepu uz ielas.
Kad klonētā 'paika' vairs neies pie dūšas,
Un riebsies, ka puncis dēļ ķīmijas pūšas,
Tad atmiņa pačukstēs priekšā, ka maize,
Ir cilvēcīgs ēdiens, ne lopiska 'šaize'.
Kad saimniekus suņi vairs nevazās ielās,
Kur katrs ar izciliem ciltsrakstiem lielās,
Tos cenšoties atstāt uz sētām vai stabiem,
Tad dzīvosies mēreni jēdzīgāk (abiem).
Kad baltajam kreklam būs svētdienas tiesa,
Bet ikdienā iztiks ar raibākiem miesa,
Un "kultūras žņaugiem" iekš skapja būs vieta,
Tad krāga vairs nešķitīs riebīgi cieta.
Kad zārkus no skaidām un līmes beigs 'skapēt',
Un atkal no spundētiem dēļiem sāks klapēt,
Tad vairumam 'neaizbrauks jumti' pirms laika,
Kaut - izbeigtos nafta un klonētā 'paika'...
* * *
Versija "O.M. BLOGĀ":
http://ontuns-m.blogs.lv/raksts/52052/
;) (27.01.2008) | | | |
|
|
|
|
| |
|
 |
|
|
|
|
|
|
IneseL (30.03.2026, 14:37)Patriotisms ir stāvoklisLjurbejaaks (viesis) (25.01.2026, 13:20)Kāpēc te nav neviena patriotiska dzejnieka, kas liriskā formā attēlotu Barikāžu cīņās..?
:((arpa (31.12.2025, 21:48)Radošu 20 26. Lai top!
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
|
Mums katram ir senloloti sapņi, bet kad esmu ar tevi kopā, es jūtos it kā tos visus būtu piepildījis ...
|
|
|
|
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
3D dimensija.
Aspekts aspekta galā,
Kā eža adatas saslejas kamolā.
Nu tikai prāts ķersies klāt risināt.
Dažādas kombinācijas veidot.
Šausmu stāstus un problēmas radot.
Sastrēgums dvēselē,bailes...
|
|
|
| |
| |
Vieta reklāmai:
|
| |
| |
Šodien: 2137
Kopā:7666782
|
| |
| |
|