|
|
|
 |
|
|
|
|
|
|
|
| | | Bezcerīgā cīņa | | Ievietojis: Titanija | Komentāri (3) Nosūtīt šo tekstu draugam Izdrukas versija
Nakts kliedziens spēji iegriezās ausīs, uzplēsa sen dzijušās rētas. Nesaudzīgi izārdīja diegus, kas tik ilgi bija turējuši mani kopā. Atkal es sajutu svešā klātbūtni! Ēnas elpoja man pakausī un lēnām ielaida savus trīsošos pirkstus man matos... Notrīsēju, pār muguru skraidīja ēnas, kāpjot arvien augstāk un liekot ceļiem saļodzīties. Atkal iegrimu saldajā aizmirstībā, taču tā gribējās saraut mokošos tīklus. Pārāk cieši biju saistīta, pārāk vāja... Svešais mani atrastu jebkur... es nespētu aizbēgt, manas kājas mani nenestu. Viņš atrastu mani jebkur... mana, strauji pukstošā, sirds mani nodotu... Izvēlējos vieglāko ceļu -padevos... (23.04.2008) | | | |
|
|
|
|
| |
|
 |
|
|
|
|
|
|
IneseL (30.03.2026, 14:37)Patriotisms ir stāvoklisLjurbejaaks (viesis) (25.01.2026, 13:20)Kāpēc te nav neviena patriotiska dzejnieka, kas liriskā formā attēlotu Barikāžu cīņās..?
:((arpa (31.12.2025, 21:48)Radošu 20 26. Lai top!
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
Sonakt visgaraakaa nakts,
Jaataisa dzimumakts.
Nav aktam jaaraksta pakts,
Gribu un daros kaa traks. ...
|
|
|
|
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
Priekšdienām*
Savai draudzenei pirms pāris gadiem dāvināju tādu lūk dāvanu- Jau iepriekš kādu laiciņu krāju 1-santīmu un 2-santīmu monētas. Tad nu ņēmu puslitra burku, sabēru smalko naudu, pa virsu uzliku...
|
|
|
| |
| |
Vieta reklāmai:
|
| |
| |
Šodien: 2173
Kopā:7666818
|
| |
| |
|