|
|
|
 |
|
|
|
|
|
|
|
| | | Par laiku un skaitļiem | | Ievietojis: Agelus | Komentāri (2) Nosūtīt šo tekstu draugam Izdrukas versija
Rudenī tu teici, ka lasīt dzeju trijos pa nakti esot dīvaini.Es atceros, kā toreiz nodomāju, ka smēķēt ne mirkli neesot normāli. Nākamā dienā es jau prātoju: "Nez, vai tev kāda ir lasījusi Elsberga dzeju? ".
Mēdz teikt, ka laiks ir nauda...Es vēl neprotu aprakstīt vērtību sekundēm...Tām sekundēm, kad sastingusi lūkojos tavās acīs, prātoju, ka šīs liesmiņas gribu saukt par savām.
Un atkal par cigām, tu atmetīšot, kad būšot iemesls, es aizmiedzu acis un skaitu:"Cik un kad, mazi mīļi, visskaistākie iemesli?"...
Kad es gāju dārziņā, mana māsa, tobrīd 4.klases skolniece, tirdziņā pārdeva pareģojumus, svarīgas dzīves atziņas. Viena no tām vēsta:"Ja tevi noskūpsta 9.klases čalis, tad tā ir laime!". Un, ja jau tā, tad es uzdrošinos apgalvot, ka 7. debesis ir iesācējiem, mēs esam padsmitajās... (13.03.2010) | | | |
|
|
|
|
| |
|
 |
|
|
|
|
|
|
IneseL (30.03.2026, 14:37)Patriotisms ir stāvoklisLjurbejaaks (viesis) (25.01.2026, 13:20)Kāpēc te nav neviena patriotiska dzejnieka, kas liriskā formā attēlotu Barikāžu cīņās..?
:((arpa (31.12.2025, 21:48)Radošu 20 26. Lai top!
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
Lūk sagaidīts ir jaunais gads
Vēl vakar likās tas kā sapnis tāls,
Bet šodien atkal sapnis tāls
Ir tas, kā vakar sagaidīju to. ...
|
|
|
|
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
Aša, tomēr mīļa dāvaniņa
Mēs daram tā un saņēmēji parasti priecājas. Ja laikus nav iegādāta dāvaniņa, tad aicinu savu 5 gadīgo meitu palīgā. No parastas lapas salokam, salīmējam aploksnīti un viņa to pēc savas...
|
|
|
| |
| |
Vieta reklāmai:
|
| |
| |
Šodien: 1869
Kopā:7666514
|
| |
| |
|