|
|
|
 |
|
|
|
|
|
|
|
| | | Hokej-gabals. | | Komentāri (3) Nosūtīt šo tekstu draugam Izdrukas versija
 PČH mačus LATVIJĀ sagaidot.
...iz “O.M.© arChīva”.
*** *** ***
Lielo maču kontekstā,
Pasaulē un Latvijā,
Mūsu fanus dzirdēt var:
LATVIJAI IR JĀUZVAR!!!
...
Vīri slidas kājās mauc,
Faniem pāri bortam sauc:
“Svešos zvērā sitīsim ~
Kaut uz ledus kritīsim!”
Edgars vārtus nosargās,
Maču sausā nodragās,
Jānis, Herberts iezvetēs,
Viktors punktu piestiķēs.
Ja mūs soģi čakarēs,
Ādas viņiem noģērēs:
Fani lauzīs beņķīšus,
Ziepēs vārīs tiesnešus!
Bet, ja vinne nospīdēs,
Fani spējas demonstrēs ~
Bļaujot ledus izkusīs,
Hallei jumtu nonesīs!
Beigu signāls noskanēs,
Fani jēgu pazaudēs ~
Auros, priekā ārdīsies,
Svešie - dusmās spārdīsies.
...
Finālā – skan himna mums:
Pretiniekiem - zaudējums,
Lai uz vinni necer šie ~
Mūsējie – VISLABĀKIE!!!
*** *** ***
Vēl šis/tas = O.M. blogā:
http://ontuns-m.blogs.lv
Iegriezies & ievērtē! ;) (05.05.2006) | | | |
|
|
|
|
| |
|
 |
|
|
|
|
|
|
IneseL (30.03.2026, 14:37)Patriotisms ir stāvoklisLjurbejaaks (viesis) (25.01.2026, 13:20)Kāpēc te nav neviena patriotiska dzejnieka, kas liriskā formā attēlotu Barikāžu cīņās..?
:((arpa (31.12.2025, 21:48)Radošu 20 26. Lai top!
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
Lai sasildaas sirds tai baltajaa dziesmaa,
Ko shovakar zeme ar debesiim dzied.
Lai saglabaa sirds to sveciishu liesmu,
Ar kuru droshi caur putenjiem iet ...
|
|
|
|
Ziemassvētku pantiņi
Pašizdomātie pantiņi, sakombinēti ar interesantiem attēliem par Ziemassvētku tematiku.
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
3D dimensija.
Aspekts aspekta galā,
Kā eža adatas saslejas kamolā.
Nu tikai prāts ķersies klāt risināt.
Dažādas kombinācijas veidot.
Šausmu stāstus un problēmas radot.
Sastrēgums dvēselē,bailes...
|
|
|
| |
| |
Vieta reklāmai:
|
| |
| |
Šodien: 2238
Kopā:7666883
|
| |
| |
|