|
|
|
 |
|
|
|
|
|
|
|
Komentāri - Emsis Autors - Dzērājs
|
|
|
kopā komentāri: 4 Lapas: 1 |
Lapas: 1 |
|
|
|
| |
|
| Utezis , | | |
| 28.03.2010, 11:11 |
Emsis ir atpazīstams. Tas vien ir daudz!
Ko nu par tautu,
tauta pati dzīvo savu dzīvīti - ne vilks, ne lācis tās gaitu nemainīs.
Toties Varas vīriem ir palaimējies, ka latvieši ir tik mazprasīga tauta... |
|
|
|
|
|
|
|
| idiots viesis , | | |
| 09.02.2007, 10:37 |
| Tas ir kaut kas idiotisks - izķēmot mūsu ministra teikto, kaut arī ar zināmām talanta pazīmēm.Tūlīt pat zīmē atvainošanās gleznu!!! Piemēram - Tu stāvi uz ceļiem un lūdz piedošanu, sitot pieri (savu)pret zemi. |
|
|
|
|
|
|
|
| ķēms viesis , | | |
| 07.02.2007, 08:41 |
Ar šito lietu nedzen joku -
Tas nav tas kas stādīt koku.
Bērni brēks un prasīs maizi,
Pats kaut tukšu pannu laizi.  |
|
|
|
|
|
|
|
| vārdabrālis viesis , id[et]cc.lv | | |
| 31.01.2007, 02:19 |
No tribīnes sauc (w)Emsis, skaļi:
“Ja gribam turpmāk dzīvot zaļi ~
Mums, “tautas kalpiem”, jā(j)iet tautās!
(Kad dāmītes pēc večiem jautās...)”
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
kopā komentāri: 4 Lapas: 1 |
Lapas: 1 |
|
|
|
| |
|
 |
|
|
|
|
|
|
IneseL (30.03.2026, 14:37)Patriotisms ir stāvoklisLjurbejaaks (viesis) (25.01.2026, 13:20)Kāpēc te nav neviena patriotiska dzejnieka, kas liriskā formā attēlotu Barikāžu cīņās..?
:((arpa (31.12.2025, 21:48)Radošu 20 26. Lai top!
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
Nāk Jaunais gads ar jaunu laimi
Un jaunus sapņus nes sev līdz,
Lai jaunā gadā pietiek spēka,
Šos skaistos sapņus piepildīt. ...
|
|
|
|
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
bezmiega nakts (ar frikadeļiem)
kā
divas mazas, neapdzīvotas salas
es
un nakts, kas sēž uz manas gultas malas
viņa
izlakusi visu manu labo vīnu (baigā maita)
kaut ko
bubina, ķikina, varbūt aitas, varbūt...
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
3D dimensija.
Aspekts aspekta galā,
Kā eža adatas saslejas kamolā.
Nu tikai prāts ķersies klāt risināt.
Dažādas kombinācijas veidot.
Šausmu stāstus un problēmas radot.
Sastrēgums dvēselē,bailes...
|
|
|
| |
| |
Vieta reklāmai:
|
| |
| |
Šodien: 2086
Kopā:7666731
|
| |
| |
|