|
|
|
 |
|
|
|
|
|
|
|
Komentāri - Tu jau zini...
|
|
|
kopā komentāri: 6 Lapas: 1 |
Lapas: 1 |
|
|
|
| |
|
| Rasa , | | |
| 19.12.2007, 10:09 |
| patīk doma,saturs, tikai grūti lasās..., laikam pierasts pie humora dzirksts.... |
|
|
|
|
|
|
|
| Inta viesis , | | |
| 19.11.2006, 10:19 |
Pagājušajā gadā, no manis netālu, kāda roze (balto krūms) izturēja pat līdz Ziemassvētkiem.
Nu gluži vai kā Anglijā bija tas skats
(Dzelzavas ielā, ja kas).

Par pašu dzejoli šoreiz atturēšos ko bilst...
Nav man vēl skaidrības pāris departamentos,
kas ar puķēm saistīts vispār.
 |
|
|
|
|
|
|
|
| ...dalis viesis , | | |
| 01.11.2006, 09:15 |
| Tiešām labi. |
|
|
|
|
|
|
|
| lords viesis , lord-ser[et]inbox.lv | | |
| 29.10.2006, 19:35 |
| °iegraabjas visdziljaakajos sirds dziljumos... |
|
|
|
|
|
|
|
| klusais mīlētājs viesis , | | |
| 28.10.2006, 09:30 |
| Mūžības ieskaņai... |
|
|
|
|
|
|
|
| dzērājs viesis , | | |
| 26.10.2006, 17:17 |
Vot, tas ir dzejolis!!!! Mācieties, utubungas! |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
kopā komentāri: 6 Lapas: 1 |
Lapas: 1 |
|
|
|
| |
|
 |
|
|
|
|
|
|
IneseL (30.03.2026, 14:37)Patriotisms ir stāvoklisLjurbejaaks (viesis) (25.01.2026, 13:20)Kāpēc te nav neviena patriotiska dzejnieka, kas liriskā formā attēlotu Barikāžu cīņās..?
:((arpa (31.12.2025, 21:48)Radošu 20 26. Lai top!
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
Lai sasildaas sirds tai baltajaa dziesmaa,
Ko shovakar zeme ar debesiim dzied.
Lai saglabaa sirds to sveciishu liesmu,
Ar kuru droshi caur putenjiem iet ...
|
|
|
|
Ziemassvētku pantiņi
Pašizdomātie pantiņi, sakombinēti ar interesantiem attēliem par Ziemassvētku tematiku.
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
3D dimensija.
Aspekts aspekta galā,
Kā eža adatas saslejas kamolā.
Nu tikai prāts ķersies klāt risināt.
Dažādas kombinācijas veidot.
Šausmu stāstus un problēmas radot.
Sastrēgums dvēselē,bailes...
|
|
|
| |
| |
Vieta reklāmai:
|
| |
| |
Šodien: 2233
Kopā:7666878
|
| |
| |
|