X

Feini!
Reklāma

 
LITERATŪRA
Neizdotās grāmatas
Humors un satīra
Dzeja
Īsrindes
Pasakas
Proza
Stāsti
Raksti
Neklasificēta jaunrade Valters Bergs
MĀKSLA
IZKLAIDE
INTERESANTI
Autori
Arhīvs
Feini! čats (online - )
Aktualitāšu arhīvs
Feini! iesaka apmeklēt
 
 
 
     

LITERATŪRA

skatīt visu
Humors un satīra

Komentāri - Par “NEzālēm” (kuras neiznīkst) un “JĀzālēm”.
Autors - Ontūns Mazpusāns

kopā komentāri: 20
Lapas: 1
Lapas: 1
vanags viesis ,
04.04.2007, 15:11
ja nogiibsi, noknaabsu. saprati??
ilzīte viesis , O.M.
03.04.2007, 10:16
es ģībstu!
O.M. viesis , to 'Minky'
30.03.2007, 18:17


"Dabiski, Žani, dabiski...", kā ir sacīts.)))

Lai tev dziļš + plašs + taisns (iespējami) rakājiens!
Minky viesis , O.M.
30.03.2007, 08:49
gan uz tevi diez vai varētu attiekties: par tik neadekvātu / kropļotu rakstību visai reti sanāk uzjautrināties, teikšu kā ir

Itas labs,man arī patīk

Un taisnoties uzbrūkot Tev labi sanāk,nu netērēsim spēkus par tēmu = kurš gudrāks,kurš labāk un sarežģītāk prot otru apčikāt,biju iedomājusies,ka dzejšukus drīkst komentēt,pat tad,ja koments atšķirsies no Tava vai citu viedokļiem,negribēju nevienu aizskart,Tevi ar nemaz. Ne katrs var būt dzejnieks,ne katram arī tas ir vajadzīgs,grāvji taču arī kādam jārok.
O.M. viesis , to 'Minky'
29.03.2007, 19:03


Var jau būt, ka "proza padodas labāk" (ko nu, negudrs būdams, ar gudru strīdēšos, kā saka), nekā cits viedokļa piefiksēšanas formāts. Iespējams - dēļ tam, ka rakstīt jau nav tik sarežģīti (tas gan uz tevi diez vai varētu attiekties: par tik neadekvātu / kropļotu rakstību visai reti sanāk uzjautrināties, teikšu kā ir), kā jaudāt izlasīt uzrakstīto, kā izrādās. Konkrēti: ja tu būtu varējusi izlasīt vismaz pirmo teikumu (nu, vismaz - līdz pusei, kaut vai: arī ar to jau būtu gana) - nebūtu uzdevusi jautājumu galīgi netēmā (par manu it kā taisnošanos). Taisnoties varētu būt lietderīgi vienīgi tad, ja nopēlumu (pietiekami / objektīvi argumentētu, dabiski) ir laimējies saņemt no kvalitatīvāku sniegumu demonstrēt varoša oponenta. Tātad - šis, kā pati noziņoji, absolūti nav tas gadījums. Sekojoši: "a nafig taisnoties (man, vismaz)?" (atvaino, protams, ka vēlreiz nocitēju to, ko iepriekš netiki iespējusi izlasīt.)

Feinu pozīciju esi izvēlējusies, jāsecina: ņaudēt, apfujinot dajebko kāda cita iespēto, ir mēreni "veselīgāk", nekā riskēt pašai uzjaudāt kaut ko fujinātāju sugai neapņaudāmu. Nešaubīgi. Va' ne? (Nav gan iekš tā nekas jauns, jāatzīst: tu brauc pa krietni vien izļurbātu stigu = tādu "recenzentu" populācija dabā ir mēreni apjomīgāka, nekā "recenzējamo" īpatņu.) Mani šādas (minēto "recenzentu", t.i.) aktivitātes allaž uzjautrina: par to - paldies tev, visā nopietnībā!

P.S. Ko vēl neizlasīji (pirms iesāki apsiekalot), ja neskaita sadaļas nosaukumu u.c. tekstus, t.sk. tev adresētus komentārus? ))))))
Minky viesis , O.M.
29.03.2007, 18:16
Arprāc,es tak neizlasīju - Humors un satīra,oi,oi,oi
Minky viesis , Valcha
29.03.2007, 18:03
'Tu piedāvā no desmit ļaunumiem to mazāko,jā,tas arī ir varints
O.M. proza gan Tev padodas labāk
Kāpēc centies taisnoties? īpaši man ,jauniņajai šajā vidē?
Pati nerakstu? Pasarg' Dievs,būtu vēl vienas ņaudētājas vairāk.O.M. viesis , to 'Minky'
29.03.2007, 17:28


Ja ļauts - piedāvāju alternatīvu: attaisnojuma meklējumu vietā (a nafig tādi, vismaz man?! ) pamaklēt kaut ko savam subjektīvajam kārumam adekvātu iekš "O.M. bloga" (vismaz tas jau nu sameklēsies elementāri, jācer - kaut vai uzmetot "Googlē" iniciāļus). Negribētos, saproties, gluži tā uzreiz noticēt, ka no tur atrodamajiem ~ 1100 (uz "tekošo momentu") darbiņiem nesameklētos vismaz kāds "svaiguma kritērijiem" (tavējiem, konkrēti) kaut puslīdz atbilstošs.

Ja nu patiešām kārotais tur nesameklēsies (a kam negadās, kā saka...), tad nu - neko nevarēšu līdzēt, atvaino. Vienīgi, ja ļauts - riskētu parekomendēt nebružāt nervus (tos, kuri lāgā neatjaunojoties) gar nesvaigumiem, atšķaidītiem ar jaunu ideju deficītu un taml. pārrūgušām sūkalām. Tā vietā, labāk - norādot / nodemonstrējot (pašam/-ai) ko atdarināšanas vērtu (t.sk. - idejiskā un taml. svaiguma ziņā). Pilnā nopietnībā & par lielu lūgšanu šamais lai būtu pausts: "aizej tur nezinkur & atnes to nezinko" spēlīte tak' arī nav no tām svaigākajām / idejiski oriģinālākajām, man domāt...

P.S. Cita starpā: apsiekalojamais māžojumiņš (tas, kurš NE/JĀ-zāļainais) savulaik tapa pavisam konkrētā kontekstā, kuram ar "veciem jaunumiem" nevajadzētu būt ne tā vismazākā sakara, manuprāt. Bet nu - ne jau tak' kāds no mums ir "aprīkots" ar varēšanu visu nezināmo zināt, teiksim tā.
O.M. viesis , to 'Valcha'
29.03.2007, 16:49


Danka, danka! (nu gan ievērtēji, hiperpagodinoši - aš ausis pa vaigiem noklapējās, dēļ salielījuma... būtu vēl (paš)apziņa, ka daļēji pelnīti trāpījies - "lafa polnaja" sanāktu!))))) )
Valcha viesis , Minky
29.03.2007, 16:11
Tu laikam esi ļoti svaigi ienākusi šai portālā. Palasi citu autoru darbus. Manuprāt O.M ir viens no portāla oriģinālautoriem, kurus uz šo brīdi rēķinu tikai mazliet pāri 10.
Viņa darbos kā reiz jundī jaunas pasaules, atšķirībā no visādās pozīcijās nobružātās "mīlestības" (apzināti - pēdiņas) tēmas, kas figurē katrā otrajā portāla darbā.
Minky viesis ,
29.03.2007, 15:34
O.M Varbūt,bet gribas lasīt ko svaigu,nevis interpretāciju par.apm.tā.Varbūt nav vērts meklēt attaisnojumu tam,ka trūkst jaunu ideju vai vismaz svaiga tērpa vecajai idejai.
O.M. viesis , to 'Minky'
29.03.2007, 11:52
Nu bet - vai ta' ne?
Minky viesis ,
29.03.2007, 11:11
O.M
O.M. viesis , to 'Minky'
29.03.2007, 10:19
Nu jā, Tev taisnība. Droši vien. Jo - ar mūziku, piemēra pēc, arī tas pats - vienas un tās pašas 7 notis = gatavais riņķa dancis, ārpus apļa - ni un ni. Un ar krāsām tas pats: pindzelē, saproties, pa vienu un to pašu spektru uz riņķi vien, uz riņķi vien...

Būtu nu kāds saņēmies, da jaunu pasauli izdomājis, baidzot (tā vecā jau tikai pa riņķi vien, arī, ar visu, kas iekš tās)! Va' ne?
Minky viesis ,
29.03.2007, 09:45
Jā,man arī gar acīm Lāčplēša ausis nozibsnīja,ne latvju teikas,ne Pumpura,ne Raiņa,bet M.Zālītes Lāčplēša ausis noļumēja,vēl viena variācija par tēmu...Nezinu,vai labāka,taku garlaicīgi gan paliek - tā kā riņķa dancis,ni un ni ārpus apļa.
O.M. viesis , to 'Valcha'
27.03.2007, 16:30
Attiecībā uz "Lāčplēsi" (to, kurš varoņeposs): iespējams, neuzņemos atbildību salīdzināt. Jo - neesmu lasījis, atvaino: nemēdzu lasīt dzeju "iedziļinoties" (dajebkuru) - labprātāk nemaitāju savu viedokli ar iespējamo ietekmi "no malas" (dajebkuras, t.sk. "klasiskas"). Dēļ tam - nemāku spriest par to, kas varētu izskatīties pēc improvizācijas.

Tev taisnība, Valča: ieradzīju poēta darba nosaukumā pazīstamu vārdu & atcerējos, ka savulaik ir ticis (arī) formulēts "viedoklis pa tēmu". Ir gan arī zināms sagadīšanās "koeficients", jāatzīst, kā dominējošais: tieši šobrīd šķita lietderīgi kaut ko tādu akcentēt / atgādināt (sev pašam). Tad nu - sanācis (šoreiz) ir līdzīgi, kā zināmajā reklāmā: "Izvēlies ko vēlies!"
dzērājs viesis , O.M.
27.03.2007, 12:34
Nu, gan dažiem nogriezi ar virlopu pa ausīm!
Rupeklis viesis , Valcha
27.03.2007, 11:40
tu gudrs gan !...
Valcha viesis ,
27.03.2007, 10:11
Skanēja kā "Lāčplēsis". Tev Latvietim būs būt un nenoliekties. Improvizācija. Ļoti labs. Interesanti, ka reizē ar Rupekļa Nezāli. Tas piedod savu asumiņu.
Tu jau zini... viesis , joprojām tas paC
27.03.2007, 02:58
Bija priex (atkal) lasīt! Nezāļu, t.sk. vilciņu savienības himna varētum būt
Prozas, stāstu, rakstu u.c. novērtējums. Kopvērtējums - 9
Balso arī Tu!
Gramatika, sintakse - 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 (pašlaik vidējais - 9)
Izteiksmes līdzekļi - 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 (pašlaik vidējais - 9)
Doma, saturs - 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 (pašlaik vidējais - 9)
- balsot ar vērtējumu zem 4 vai ar 10 var tikai, ierakstot "viedoklī" pamatojumu.
Tavs viedoklis:
Niks:*
Tēma:
Komentārs *
Lūdzu ievadiet kodu *
Noteikumi komentējot
kopā komentāri: 20
Lapas: 1
Lapas: 1
 
 

DISKUSIJAS

skatīt visu
Jaunrades čats
arpa (31.12.2023, 19:53)Stingru 24. gadu! Galvu augšā! Esam un būsim. Cieti.Priedes zars (viesis) (18.12.2023, 10:45)Ja egles pilnas čiekuriem, tad būs laba kartupeļu raža!bez smecera (15.12.2023, 19:01)Jauki novērojumi! Ik dienu ja ievēro un piefiksē tādus šķietamus sīkumiņus, izveidoties var kaut kas lielāks, piemēram, poēma vai stāsts... Upei jau arī ir sava gudrība - tā nenoniecina...
 
 

IZKLAIDE

skatīt visu
SmS pantiņi
Jaunā gada vakars klusi
Panācies uz Tavu pusi -
Atver durvis, iekšā sauc,
Lej pa simts un ārā trauc! ...
Interesantas bildes


Trīskājis
 
 
Zīmējumi

Pēcpusdiena
 
 

INTERESANTI

skatīt visu
Dienasgrāmatas
3D dimensija.
Aspekts aspekta galā,
Kā eža adatas saslejas kamolā.
Nu tikai prāts ķersies klāt risināt.
Dažādas kombinācijas veidot.
Šausmu stāstus un problēmas radot.
Sastrēgums dvēselē,bailes...
 
 
Vieta reklāmai:
 
 
Šodien: 934 Kopā:6166834

 
 
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Par Feini! | Atsauksmes | Redakcija | Iesūtīšanas un lietošanas noteikumi | Pateicības | Reklāma | Palīdzi portālam! | FAQ | Ziņot par kļūdu
Portāls daudzpusīgam, ideālam cilvēkam. No nopietnības līdz humoram.
Feini! neatbild par iesūtīto darbu un informācijas autentiskumu un avotiem. Aizliegts izmantot informāciju komerciālos nolūkos © 2001-2007 Feini!. All rights reserved.
webdesign by odot | code by valcha
load time 0.0 sec