X

Feini!
Reklāma

 
LITERATŪRA
Neizdotās grāmatas
Humors un satīra
Dzeja
Īsrindes
Pasakas
Proza
Stāsti
Raksti
Neklasificēta jaunrade Valters Bergs
MĀKSLA
IZKLAIDE
INTERESANTI
Autori
Arhīvs
Feini! čats (online - )
Aktualitāšu arhīvs
Feini! iesaka apmeklēt
 
 
 
     

LITERATŪRA

skatīt visu
Autori | Gita Mullere | Neizdotās grāmatas | Mūžu un mūžību kopā būt

Komentāri - 1.nodaļa. 1.daļa

kopā komentāri: 44
Lapas: 3
Lapas: 1 2 3
klusais Mīlētājs viesis ,
15.08.2007, 09:23
Ļoti aizraujošs stāsts. Tas saista ar literārā darba galveno varoņu neadekvāto reakciju sava dzīves ceļa meklējumos.
lora viesis , dzērāj...
14.08.2007, 16:25
Man jautājumu tev vairs nav.
Aptrūkās...

Ok, apnika jautāt - ja jau atbildes uz man interesējošo nevaru dabūt...
Ata!
gitux viesis ,
14.08.2007, 16:04
neiebraucu!! ludzu ne caur ziediem un lielaakiem burtiem!
er viesis , autors
14.08.2007, 14:36
zemtekstos ugunis skrēja... bet te jau brutāli izķidāts. (es par 1.nodaļu)
dzērājs viesis , lora
14.08.2007, 12:48
Tā nu galīgi nav. Kad ienācu feini.lv, te bija tāds populārs mākslinieks NarkomanC. Tad nu, paritātes dēļ tapu par "dzērājs".
lora viesis , dzērāj..., ek, dzērāj... :)
14.08.2007, 10:33
dzērājs, lora
14-08-2007, 01:21
Es galīgi nesaprotu, par ko Tu runā..?
-
Tad jau tas mums ir abpusēji...

Kāds gļēvums..? Kādi neatbildēti jautājumi..?
-
Pārlasi un paskaties pats - es nedodu atlaides pat vājākiem garā un nekad neko neatkārtoju... Slinka esmu - un cienu savu slinkumu, tāpēc - kurš tāds nedatjopa, ka ar pirmo reizi neprot dzirdēt un jēgt, tas... Tam - ata...

Mūžā mani neviens nav nosaucis par gļēvu vai bailīgu.Absurds!
-
Viss dzīvē kādreiz notiek pirmo reizi... Tātad tu neesi izņēmums, bet tikai tāds pats kā mēs ikviens, uz kuru strādā visi tie paši dzīves likumi.

Man nav nekāda pamata "locīties kā zutim".
-
Man arī tā likās - ka tev nav nekāda pamata tā darīt. Tāpēc izbrīnīja skats - ka tu bez jebkāda pamata tomēr lokies kā zutis. Mīļi, bez dusmīgas didaktikas, izsakoties.

Neņem ļaunā, bet pēdējie Tavi grūti izprotamie teksti, man šķiet, nav Tevis rakstīti.
-
Man šķiet, ka jau pēdējie vismaz četri tavi komentāri, kas teicu jau, ka man tik nesaprotami, nav tevis rakstīti...

Bet varbūt esi pillā..?
-
Tu maldies - tu esi nomaldījies tavā romantiskajā būtnē, t.i., miglā, ezīt...

Klau, vēl viens, kārtējais jautājums - kamēr tu pats atbildi kaut jel kā, kaut arī nesakarīgi un uz jautājumiem vispār neatbildi , tad tomēr tikmēr tu man dod iespēju tev uzdot arvien jaunus jautājumus - saki, lūdzu, kāpēc tu sauc sevi par dzērāju? Jo gribi, lai visi ielāgo, ka tu pats sevi ienīsti tik ļoti, ka skaidrā paciest tu pats sevi nekādi nespēj?
dzērājs viesis , lora
14.08.2007, 01:21
Es galīgi nesaprotu, par ko Tu runā..? Kāds gļēvums..? Kādi neatbildēti jautājumi..? Mūžā mani neviens nav nosaucis par gļēvu vai bailīgu.Absurds! Man nav nekāda pamata "locīties kā zutim". Neņem ļaunā, bet pēdējie Tavi grūti izprotamie teksti, man šķiet, nav Tevis rakstīti. Bet varbūt esi pillā..?
elles zirg viesis ,
13.08.2007, 21:42
vo divi te sabazareejas ka tadas dujinjas. nu p. cats ir citaa lapaa. stats normals, kluudu daudz, bet mani aiz kreepem tas nerausta!
lora, p.s. viesis , dzērāj...
13.08.2007, 20:26
Nav runa par to, ka un ko zinu - kādas atbildes... Es gribēju redzēt - vai tev ir drosme pašam teikt par sevi. Arī atbildes.
Tu atteicies no šīs iespējas. Bet no iespējas atbildēt atsakās tikai kas..? Pa-areizi, tikai gļēvs..., labi , būšu maigāka, ne tik didaktiska - tātad atsakās par sevi pats atbildēt samulsis, apjucis cilvēks...
Kāpēc - kas tad tevi tā samulsināja?? Vai pateiksi? Es nezinu!
lora viesis , dzērāj, ek dzērājiņ tu manu... :P
13.08.2007, 20:20
dzērājs, lora
13-08-2007, 20:16
...
Labāk palasi jaunākos dzejoļus!
-
Kāpēc tu "domā", ka es to jau pirms divām stundām neizdarīju?!?

Nebija neviena retoriska jautājuma... Tu, izrādās, esi gļēvs - ja tevi noķer, tad tu sāc locīties tikpat glumi kā zutis...
dzērājs viesis , lora
13.08.2007, 20:16
Sveiciens Tev no gituxa!
Ko es neesmu atbildējis..? Uz retoriskiem jautājumiem nav vērts reaģēt. Pati ļoti labi zini atbildes. Ko tad es te velti penterēšu..?
Labāk palasi jaunākos dzejoļus!
lora viesis , dzērāj..., kurmeliņa skrējējiņ :)
13.08.2007, 19:51
Ja jau tu man ļauj tevi vēl patirpināt - jo atbildi kaut jel kā...

Tad:
1)dzērājs, lora
13-08-2007, 19:31
13.augustā 08:49 nav mans komentārs.
-
a)Kādēļ tev ir tik svarīgi, ka tu atkārto jau trešo reizi šo tavu "ziņu"?!? Pasaki, kā lai normāls cilvēks nesāk visu ko domāt un tevi uz zoba vilkt, ja tu pats jau trešo reizi pievērs uzmanību un tieši šim komentāram, kurš nu jau man jāsaka, it kā neesot tavs?!
b)Nedomāju, ka tu mani uzskati par tādu idioti, kura nespēja jau pirmo tavu izmisīgo norādi "tas nav mans" izlasīt un saprast. Jeb - tomēr uzskati?!?

2) Pārējie ir.
-
Tad kāpēc uz pāris maniem jautājumiem un manām pāris zobgalībām par tiem taviem pārējiem tu tomēr izvairies - neatbildi..? Bet tā vietā masē vienu un to pašu punktu - kas "nav"..?

Klau, Dzērāj - tu man velti pārāk daudz uzmanības... Tevī laikam dikti lielu to protesta garu - tavas paša emocijas uzjundīja mani necilie penterīši... Bet - tu tak laikam -pats labi zini, ka par tieši tas jau ir tas vienīgais rādītājs, kas nosaka - ir kaut kas māksla jeb nav: tikai to sauc par īstu, patiesu mākslu, kas spēj likt skatītājam, klausītājam just emocijas, aizdomāties... Kur vēl ja uzcēlis šitādu "protesta garu tāds didaktisks tonis" - uz tik garu, ilglaicīgu uzstāšanos ka Dzērāju izprovocējis...

Dzērāj - es cerēju, ka tu man palīdzēsi izdarīt to, ko iešāvās prātā nospēlēt un uzskatāmi pierādīt - kas ir māksla...
Un - ka nebūt ne salkani tukšā vāvuļošana "ah, cik skaisti,..., cik saldi" ir māksla - jo nav sliktu, tb, nepareizu emociju, izjūtu, bet - vai nu izraisa jel kādas emocijas, jeb... dzērājs smilkst te: es laikam neesmu izjutis tādas emocijas un tas man liek skumjās izjust kaunu - ka lasot tavu peršiņu nejūtu neko... Pielīdēj...


Kā tad ar tevi paliks - tu teici, ka tu miglu (neziņu) izjūtot un mīlot kā romantisku būtni, bet atzinies - ka tu manu izskatu nezinot, tāpēc tu tak mani nemīlot... Vai tu aizvien, jau trešo reizi tev rādu , pats šo klajo pretrunu=neloģiku tavā teiktajā nesaredzi, loģikas meklētāj?
dzērājs viesis , lora
13.08.2007, 19:31
13.augustā 08:49 nav mans komentārs. Pārējie ir.
lora viesis , dzērāj
13.08.2007, 16:13
dzērājs, lora
13-08-2007, 15:31
Nu, neesmu neko rakstījis par intīmām jūtām!

?!? Ko tu pats tā spied te uz tām "intīmām jūtām"?!? Nekādi nesaprotu - kādā sakarā tu to...
Nupat sāku jau domāt - protams, ka vienu vienīgo, tikai to pašu tavu jau otrreiz pieminēto - intīmo jūtu - virzienu, ko spēju šādos apstākļos, ko tu radi... ar tik nesaprotamu teikumu...
...Neprotu no sirds uzjautrināta smīna emotikonu, kas manu feisu šobrīd rotā jo plaši...

Klau, tu tātad gribi tagad teikt - ka ne jau tu rakstīji, ka migla (=neziņā par loras izskatu būšana) tev romantiska būtne?!?

Ak, jā, pasveicini gituxsu, ja kādreiz sanāk, no manis - tev tas iznāks tā... labāk.
Jo es izlēmu, ka man nav vērts lasīt pat viņas komentārus. Pārāk bezsakarīgi agresīvs=kompleksu pārmākts radījums - tikai manā skatā, protams.
gitux (kāmis) viesis , lorai ((ar aprobezoto saprātu))
13.08.2007, 15:54
tādā gadījumā tu esi ļoti ātri aizsvilstošs telš! manis pēc tu varii skatities citu kemenrtus par grāmatām, recenzijas par filmām un ko tik vēl ne... bet zini, kas nv iespējams? spriest par cilvēku pēc cita teiktā! tā apat arii par daudz ko citu. daudz, kas ir pasam jāatrod, pasam jāizlasa un pasam jānoskatās, lai saprastu to īsto un vieniigo! ko vēl? es tev nespiezu lasiiit, ta ka nesuudzies, ka nav laika. ja nav, tad nav. ja gribi only eksitteet, tad eksitē! man pilniigi vienalga. un saruna ar tevi ir kaa ar sienu paldies Dievam, par mani var teikt to pasu. es nepiekaaapsos pie taada degosa teļa teiktā, kā pie tavējā! laimiigu dzīvošanu, lai dzīvē daudz biežāk tev atrodas laiks palasiit kaut ko vairāk par recenziiijām, un iespēeejams arii nauda, lai aizietu uz kino un paskatiitos, nevis lai lasiiitu!
dzērājs viesis , lora
13.08.2007, 15:31
Nu, neesmu neko rakstījis par intīmām jūtām! Man ir lielas aizdomas, ka tas huligāns ir ķēms vai idiots. Es jau feinos esmu sen un apmēram nojaušu, uz ko katrs ir spējīgs. Lai arī šie abi, manis pieminētie tipi, ir lieli dzejas mīļotāji, tomēr tas viņus netraucē pa laikam nodoties infantīlām draiskulībām.
Drīz jau būs jaunais Feini.lv formāts un tādi cunduri laikam vairs nebūs iespējami. Žēl...
lora viesis , dzērāj...
13.08.2007, 14:15
Uij, dzērāj, tu man neliki vilties...
Es kā reiz cerēju - mēģināju tevi apzināti izprovocēt uz "kaut ko vairāk" kā tu citiem dod, jo gribēju - tu jau saprati gan ka pats to - jo gribēju redzēt, vai tevī ir vēl kaut kas bez tās bezsakara zobošanās un tu man iedevi arī vairāk sevis - tik daudz, ka... Paldies!
Velti tu sevi nelielīji - nu ticu tev!

Dzejas kritikā es neesmu speciālists, tāpēc tā analīzē pagaidām aprobežojos tikai ar loģikas meklēšanu. Galu galā dzejas pamatā ir vēstījums, bet atskaņas un ritmu tam pievienoja tāpēc, lai labāk varētu atcerēties ziņojuma saturu.
-
Arī es tāda pati kā tu - nespeciāliste, tāpēc meklēju tikai loģiku!
Bet pašai kā gadījās kaut kas līdzīgs dzejas ritmiem... - tas bija "negadījums", jau paskaidroju. Strīds tas toreiz bija un es piemēroties mēģināju, kā parasti, otra "valodai"... Izrādījās ar valodas ritmiem līdzīgi kā ar valsi man senāk, pirms gadiem divdesmit, izgāja - kompleksoju, ka neprotu, un tikai skaudīgi no zāles kaktiņa lūrēju uz dejojošajiem... līdz gandrīz infarktu dabūju: viens stalts, skaists, tik iznesīgs un lielisks valša dejotājs, puisis no vecākajiem kursiem, iznira manu acu priekšā un aicināja uzdejot! Kad stomījos, ka nē, paldies, negribu dejot (kaut iekšā tā gribējās, ka kaukt gribējās... , tad šams uzjautāja - kāpēc?! Izmocīju - ... es neprotu... A šis atplaukst tik sirsnīgā, gan zobgalīgā, gan vienlaikus no sirds iedrošinošā smaidā: tāda vēl nav dzimusi, kas ar mani neprastu valsi dejot! Nāc!
Viņam bija taisnība... Pārliecinājos toreiz - ja ir lielisks vadītājs ( skolotājs), kas patiešām prot, tad pat ēzelis kā tauriņš pēkšņi pratīs valsēt...
Tā, līdzīgi, ar to dzeju arī man izgāja pirms tiem pāris gadiem - jo es biju cieti pārliecināta, ka es pat divas rindiņas vēstījuma kaut tuvu kādam ritmam nekad neesmu spējusi izdvest un nespēšu. Ka tas vienkārši nav man...
Nu - lai mani nepārliecināja, ka man būtu valodas ritmu izjušanas spējas, tad mani vismaz pārliecināja toreiz tik tālu, ka vairs nesaku nekad - ka tas nebūtu man, jo sapratu, ka patiesībā nav nemaz tik sarežģīti...

Feini.lv praktiski dzejas nav. Ritmu nav, atskaņu arī... Te ir tikai epifānijas.
-
Nja..., gluži manas domas... Un aizvien ieskatos - jo ceru kādreiz tomēr ieraudzīt te arī dzeju... Tev laikam arī nav sveša šāda cerība...

Tavi, lora, sacerējumi manī un, pārdroši iedomājos, droši vien arī citos lasītājos modina protesta emocijas, jo tajos izskan Tavu kļūdu racionalizēšana un didaktiska sevis, un arī lasītāja, pamācīšana. Es tā domāju. Bet, ko nu ņemt visu tik nopietni..!
-
Lūk, kaut ko šādu es arī cerēju no tevis sagaidīt... Tāpēc tu neliki man vilties.
Jo tev ir pilnīga taisnība - tā tas ir! Tāda es toreiz, kad ritmos divi izrājāmies, biju - nikna, didakstiska..., atšuvēja...
Un reizi pa reizei arī šāda esmu... un būšu!

Te vēl viens interneta huligāna uzbrukums Feiniem!
8:49 tās rindas neesmu rakstījis, jo es pat nezinu, kāda Tu izskaties.
-
- bet tev tak neziņa=migla šķietot ļoti romantiska būtne...
lora viesis ,
13.08.2007, 13:56
gitux, babadurai
13-08-2007, 10:10
ja tu sito uzskati par kritiku, tad sauc mani par kāmi --------->
-
Tātad, gitux, tu patiešām tomēr esi tikai ar kāmja "smadzenēm" = patiesi sīka, kompleksaina=iedomīga grezelīte...
Jo tā bija kritika tev - tādā veidā, kā tevis ērcīgi citēto pirmo manu komentāru, es mēģināju tev, kāmim , paskaidrot - lai tu mācies pazemību = mācies cienīt lai tu otru cilvēku=lai tu sāc cienīt dzērāja kritiku! Jo es atzinu, ka laiku savu cienu, tāpēc man ir svarīgas citu atziņas - citu komentāri, recenzijas, u.tml. par jebko! Tu neesi izņēmums. Tāpat es palasu gan filmu, gan izrāžu kritikas - jo tās es varu mirklī izlasīt un tad izlemt: es gribu vai negribu noskatīties, izlasīt, u.tml. izbaudīt kritizējamo objektu. Un šādi, kā es, gitux, es saprotu, ka tev tas ir nesaprotami, bet rīkojas lielākā daļa cilvēku! Arī darbā tevi vai nu jau ir ņēmis kāds darba devējs vai kādreiz tev paveiksies un paņems - bet tikai pēc atsauksmju par tavu darbu saņemšanas!
Tāpēc tava šejienes uzvedība pret dzērāju - jo tu regulāri uzvedies kā sīkmanīga, kompleksaina zoss - nodara tev pašai ļaunu, jo atņemt tev iespējamos lasītājus. Tāda bija mana kritika tev, kāmīt - bezsmadzeņu agresīvā zostiņ!
Vladimirs viesis ,
13.08.2007, 11:44
Normal
gitux viesis , babadurai
13.08.2007, 10:10
ja tu sito uzskati par kritiku, tad sauc mani par kāmi ---------> "Es jau otrreiz slinkuma pēc nelasu gitas tekstu, bet komentāros gan ieskatos...
Un jau otrreiz dzērāja komentārs mani vilina veltīt laiku un paskatīties - kas tad tur tāds īsti ir, ka šis tik badīgi ķer, tik garšīgi lasa un šitik emocionāli vēl komentē...

Gita, skaties - dzērājs tev reklāmu taisa... Galu galā vēl iekārdinās mani un varbūt sākšu pat lasīt tavu tekstu - tikai dzērāja komentāru dēļ... lora."

Prozas, stāstu, rakstu u.c. novērtējums. Kopvērtējums - 7.5
Balso arī Tu!
Gramatika, sintakse - 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 (pašlaik vidējais - 8)
Izteiksmes līdzekļi - 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 (pašlaik vidējais - 7)
Doma, saturs - 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 (pašlaik vidējais - 7.5)
- balsot ar vērtējumu zem 4 vai ar 10 var tikai, ierakstot "viedoklī" pamatojumu.
Tavs viedoklis:
Niks:*
Tēma:
Komentārs *
Lūdzu ievadiet kodu *
Noteikumi komentējot
kopā komentāri: 44
Lapas: 3
Lapas: 1 2 3
 
 

DISKUSIJAS

skatīt visu
Jaunrades čats
Ljurbenjaaks (viesis) (12.05.2020, 20:38)Toč, var pārņirgties! :)))Ješka (viesis) (06.05.2020, 09:29)Diskusija par nopietnu tēmu, bet šodien prāts nenesās to padziļināt ar savām gudrībām. Pārsmējos. :))) :))) :)))āksts (viesis) (05.05.2020, 15:54)Pats Tu burlaks.8) Autors ir spāņu rakstnieks Roberto Bolanjo, daudzu starptautisko prēmiju saņēmējs par šo romānu., neuzskaitīšu visas.
Te gan jāpiebilst,ka rakstnieks visu apraksta un nosaukumus...
 
 

IZKLAIDE

skatīt visu
SmS pantiņi
Nāk Jaunais gads ar jaunu laimi
Un jaunus sapņus nes sev līdz,
Lai jaunā gadā pietiek spēka,
Šos skaistos sapņus piepildīt. ...
Interesantas bildes


Roka roku zīmē
 
 
Zīmējumi

Vientuļais koks.
 
 

INTERESANTI

skatīt visu
Dienasgrāmatas
Aktieru spēle
Aktieru spēle.
Dzīve ir teātrī.
Vai teātris dzīvē?
Lomu tik daudz…
Kāds vienmēr grib būt pirmais.
Laurus plūc galvenās lomas..
Bet kā ir dzīvē?
Kurš šeit ir režisors?
Kam...
 
 
Vieta reklāmai:
 
 
Šodien: 140 Kopā:5185491

 
 
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Par Feini! | Atsauksmes | Redakcija | Iesūtīšanas un lietošanas noteikumi | Pateicības | Reklāma | Palīdzi portālam! | FAQ | Ziņot par kļūdu
Portāls daudzpusīgam, ideālam cilvēkam. No nopietnības līdz humoram.
Feini! neatbild par iesūtīto darbu un informācijas autentiskumu un avotiem. Aizliegts izmantot informāciju komerciālos nolūkos © 2001-2007 Feini!. All rights reserved.
webdesign by odot | code by valcha
load time 0.0 sec