|
|
|
 |
|
|
|
|
|
|
|
Komentāri - Sarkanais sapnis
|
|
|
kopā komentāri: 10 Lapas: 1 |
Lapas: 1 |
|
|
|
| |
|
| Sarma25 , | | |
| 27.03.2014, 08:52 |
| Ļoti pazīstams laiks,tieši kā dzejolī tā arī bija |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| igaune viesis , | | |
| 12.03.2014, 17:19 |
Jautri  |
|
|
|
|
|
|
|
| ļurba viesis , | | |
| 12.03.2014, 14:21 |
Cik polšus iztempi pirms ši rakstījuma radīšanas?  |
|
|
|
|
|
|
|
| Dirsējs viesis , | | |
| 12.03.2014, 10:28 |
Nabaga dēleS radījums, cik gan tev grūti... |
|
|
|
|
|
|
|
| ješka viesis , | | |
| 12.03.2014, 09:21 |
Mani arī pārņēma apburoša laimes sajūta ,kad atcerējos prieka pilno stāvēšanu skārnī gaļas rindā un to neaprakstāmo pacilājumu,ko sajutu nopērkot(ja pietika visiem) cūku kājas un ausis zupai.  |
|
|
|
|
|
|
|
| līkais vecis viesis , | | |
| 11.03.2014, 20:23 |
Tiešām esi murgojis. |
|
|
|
|
|
|
|
| dēle viesis , | | |
| 11.03.2014, 20:22 |
| velns parāvis, kādas muļķības! autors kā bute skatās ar abām acīm uz vienu pusi. varbūt atcerēsimies arī tos desmitus tūkstošu ko šī vara nogalināja? nē? tas jums nav būtiski? vai to ka šī pati vara Latvijā iepludināja simtiem tūkstošu migrantu? tas arī nav būtiski, vai ne? arī to neatcerēsimies, ka no latviešu valodas Latvijā gandrīz ne smakas nepalika? to, lūk, jums atcerēties negribas! |
|
|
|
|
|
|
|
| Ljurbenjaaks viesis , | | |
| 11.03.2014, 19:47 |
jā, labi gan, ka mēra vairs nav!  |
|
|
|
|
|
|
|
| Asnate viesis , | | |
| 11.03.2014, 07:04 |
| Jā, kādreiz tā bija. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
kopā komentāri: 10 Lapas: 1 |
Lapas: 1 |
|
|
|
| |
|
 |
|
|
|
|
|
|
IneseL (30.03.2026, 14:37)Patriotisms ir stāvoklisLjurbejaaks (viesis) (25.01.2026, 13:20)Kāpēc te nav neviena patriotiska dzejnieka, kas liriskā formā attēlotu Barikāžu cīņās..?
:((arpa (31.12.2025, 21:48)Radošu 20 26. Lai top!
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
Jaunais gads ar baltu zirgu,
Atvelk cisternu ar spirtu!
Nu ir ziepes, nu ir posts,
Atkal visu gadu plosts! ...
|
|
|
|
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
Pēdējā mirkļa dāvana*
Gadās jau tā, ka jāierodas uz jubileju, ka nu pilnīgi bez gatavošanās un šķiet, ka ar konfekškasti par maz un ne īsti interesanti. Tad nu var ķerties pie apsveikuma zīmēšanas - parastie zīmuļi...
|
|
|
| |
| |
Vieta reklāmai:
|
| |
| |
Šodien: 1698
Kopā:7658038
|
| |
| |
|