|
|
|
 |
|
|
|
|
|
|
|
Komentāri - Baiļu medības
|
|
|
kopā komentāri: 4 Lapas: 1 |
Lapas: 1 |
|
|
|
| |
|
| bailes viesis , | | |
| 30.05.2016, 23:49 |
nerādīšos  |
|
|
|
|
|
|
|
| D.K. , | | |
| 20.05.2016, 05:38 |
Viedoklis ir kā deguns - katram viens ir  |
|
|
|
|
|
|
|
| bez smecera , | | |
| 19.05.2016, 18:08 |
| Laika beigu postcilvēkam bailes kļuvušas par glamūru, par kaut ko mākslīgi uzkačātu, par ķeksīti, ko ievilkt piezīmju blociņā. Atrakciju parka amerikāņu kalniņos vai spoku istabā postcilvēks bailes it kā pērk pa naudu, padarot bailes par izklaidi. Taču īstās bailes, kā šajā darbā vēstīts, tiešām staigā nezināmus ceļus un ierodas tad, kad to vismazāk gaidām. Tās nav mirušas un nav arī glamūrs. Bailes nekad nepazūd, pat tad, kad kāds tās ir uzveicis - arī alkohola vai narkotiku atkarīgais, kas uzveicis atkarību, ir un paliks atkarīgais līdz mūža beigām. Ar bailēm ir tāpat. Baiļu instingtu nevar pazaudēt. |
|
|
|
|
|
|
|
| D.K. , | | |
| 19.05.2016, 08:34 |
| tādas lietas kā bailes noteikti ir jāapkaro, pie tam vēlams, grupās (ja feini darbojas režisori, tad vajadzētu pat uzņemt filmu - fear busters) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
kopā komentāri: 4 Lapas: 1 |
Lapas: 1 |
|
|
|
| |
|
 |
|
|
|
|
|
|
IneseL (30.03.2026, 14:37)Patriotisms ir stāvoklisLjurbejaaks (viesis) (25.01.2026, 13:20)Kāpēc te nav neviena patriotiska dzejnieka, kas liriskā formā attēlotu Barikāžu cīņās..?
:((arpa (31.12.2025, 21:48)Radošu 20 26. Lai top!
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
Baltais pūders zemi klāj,
Salatēvs bez maisa slāj.
Acis bālas, skats nekāds,
Vainīgs šņabis - surogāts!
Tikai nepiedzeries dikti -
Būs, kā salatētim, slikti! ...
|
|
|
|
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
Pēdējā mirkļa dāvana*
Gadās jau tā, ka jāierodas uz jubileju, ka nu pilnīgi bez gatavošanās un šķiet, ka ar konfekškasti par maz un ne īsti interesanti. Tad nu var ķerties pie apsveikuma zīmēšanas - parastie zīmuļi...
|
|
|
| |
| |
Vieta reklāmai:
|
| |
| |
Šodien: 1403
Kopā:7657743
|
| |
| |
|