|
|
|
 |
|
|
|
|
|
|
|
Komentāri - Ārpus SI sistēmas
|
|
|
kopā komentāri: 6 Lapas: 1 |
Lapas: 1 |
|
|
|
| |
|
| AKAA viesis , _akaa[et]inbox.lv | | |
| 29.09.2005, 09:32 |
ak, dzērāj, Tavs koments kā medusmaize pēc vērmeļu tējas!!! |
|
|
|
|
|
|
|
| dzērājs viesis , AkAA | | |
| 28.09.2005, 09:05 |
| Sabiedriskie un saimnieciskie darbi pēdējā laikā neļāva man iesaistīties dzejas analīzē un tagad skatos, ka esmu palaidis garām brīdi, kad feini.lv ir ieradusies dziļa un pārdomāta satura dzejas radītāja. Hm... Tas ir tik pat patīkami, ko izjūt dzērveņotājs, kad pēc veselas dienas stampāšanās pa mīkstu pamatu tas iziet uz laba ceļa. |
|
|
|
|
|
|
|
| ķēms viesis , | | |
| 25.09.2005, 11:04 |
| Šodien biju baznīcā un mainīju savas domas.Kādreiz tieši ticība nākotnes vīzijām -palīdz un pat liek "savākties". |
|
|
|
|
|
|
|
| AKAA viesis , _akaa[et]inbox.lv | | |
| 23.09.2005, 09:45 |
neviens jau negaida; vienkārši dzīvo...
un arī dusmīga neesmu bijusi, varbūt nedaudz apbēdināta par to, ka dažus komentus neesmu izpratusi un ka daži komentētāji uztvēruši domu atšķirīgi no autores. tas arī viss |
|
|
|
|
|
|
|
| večiņa Vilma viesis , | | |
| 22.09.2005, 12:51 |
| Es vienīgi sapratu to par mīlestību, gribēju jau vēl ko pastāstīt no savas jaunības, bet meitiņa būs atkal dusmīga.To gan es negribu. Bet manos laikos jau visu mērīja mārciņās, pudos, pūrvietās un aršīnās, tos jaunos mērus es nezinu. |
|
|
|
|
|
|
|
| ķēms viesis , | | |
| 22.09.2005, 12:39 |
| Es gan ne no viena neko negaidu, bet no SI sistēmas vēl mazāk. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
kopā komentāri: 6 Lapas: 1 |
Lapas: 1 |
|
|
|
| |
|
 |
|
|
|
|
|
|
IneseL (30.03.2026, 14:37)Patriotisms ir stāvoklisLjurbejaaks (viesis) (25.01.2026, 13:20)Kāpēc te nav neviena patriotiska dzejnieka, kas liriskā formā attēlotu Barikāžu cīņās..?
:((arpa (31.12.2025, 21:48)Radošu 20 26. Lai top!
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
Klausies, kā iezvana Jaungada zvani
Ceri, ka nākotne nepievils mūs
Klausies, kā vēji šalc sirmajās eglēs,
Sapņodams klusi aust Jaungada rīts! ...
|
|
|
|
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
 Lapsēns
Reiz dzīvoja kāds labi audzināts, piemīlīgs un romantisks lapsēns. Viņa ala bija netālu no kādām mājām, kurās dzīvoja patīkami un jauki cilvēki, kuru saimniecībā bija dažādi mājlopi...
|
|
|
| |
| |
Vieta reklāmai:
|
| |
| |
Šodien: 2335
Kopā:7666980
|
| |
| |
|