|
|
|
 |
|
|
|
|
|
|
|
Komentāri - Ķīšezerā sešos līs
|
|
|
kopā komentāri: 7 Lapas: 1 |
Lapas: 1 |
|
|
|
| |
|
| ...dalis viesis , | | |
| 03.10.2005, 14:38 |
Atvēruši te mājas lapu. Jūs man traucējiet domāt par dzeju!  |
|
|
|
|
|
|
|
| AKAA viesis , slieka | | |
| 03.10.2005, 14:22 |
| Nebūtu fakts, nebūtu dzejotājas... |
|
|
|
|
|
|
|
| slieka viesis , AKAA | | |
| 03.10.2005, 14:16 |
| Var, protams, dzīvo arī pašapmānā, bet kad sabrūk arī tas, tad tik tiešām iestājas rūgtā patiesība, kas vienlaicīgi ir arī fakts. Citādi jau nebūtu radies šis dzejolis, kas arī ir fakts. Varbūt kļūdos. |
|
|
|
|
|
|
|
| AKAA viesis , slieka | | |
| 03.10.2005, 14:07 |
Fakts ir patiesība, patiesība ir fakts. Vai labāk ilūzijās celt smilšu pilis? Nostrādā čujs, ņuhs un poņa un tālāk nelaid... Nebūsim naktstauriņi, kas sitas mākslīgās gaismas ķermenī |
|
|
|
|
|
|
|
| slieka viesis , AKAA | | |
| 03.10.2005, 13:58 |
| Dzejolis pilnīgi noteikti ir labs, bet vai prātam valdot pār emocijām patiesība kļūst salda(?),šaubos gan.Tas ir tikai pašapmāns. |
|
|
|
|
|
|
|
| AKAA viesis , slieka | | |
| 03.10.2005, 13:38 |
nē, patiesība nebija rūgta... gadās dzīvē, kad mēģina glābt nelaižot sev pārāk tuvu, pasargājot no emociju un jūtu attīstības, lai vēlāk otram nebūtu neciešami sāpīgi. Man pašai šis dz kaut kā ļoti patīk, jo www.windguru.cz var atrast, ka Ķīšezerā sešos tajā datumā līs |
|
|
|
|
|
|
|
| slieka viesis , | | |
| 03.10.2005, 13:12 |
| Tas ābols neapšaubāmi ir ticis apēst un patiesība iepazīta, bet no kā gan būtu jāglābj - vai tad patiesība izrādījās tik rūgta(?). |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
kopā komentāri: 7 Lapas: 1 |
Lapas: 1 |
|
|
|
| |
|
 |
|
|
|
|
|
|
IneseL (30.03.2026, 14:37)Patriotisms ir stāvoklisLjurbejaaks (viesis) (25.01.2026, 13:20)Kāpēc te nav neviena patriotiska dzejnieka, kas liriskā formā attēlotu Barikāžu cīņās..?
:((arpa (31.12.2025, 21:48)Radošu 20 26. Lai top!
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
Klausies, kā iezvana Jaungada zvani
Ceri, ka nākotne nepievils mūs
Klausies, kā vēji šalc sirmajās eglēs,
Sapņodams klusi aust Jaungada rīts! ...
|
|
|
|
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
 Lapsēns
Reiz dzīvoja kāds labi audzināts, piemīlīgs un romantisks lapsēns. Viņa ala bija netālu no kādām mājām, kurās dzīvoja patīkami un jauki cilvēki, kuru saimniecībā bija dažādi mājlopi...
|
|
|
| |
| |
Vieta reklāmai:
|
| |
| |
Šodien: 2339
Kopā:7666984
|
| |
| |
|