|
|
|
 |
|
|
|
|
|
|
|
Komentāri - I Kā cilvēkbarā
|
|
|
kopā komentāri: 65 Lapas: 4 |
Lapas: 1 2 3 4 |
|
|
|
| |
|
| AKAA viesis , visiem | | |
| 24.10.2005, 18:57 |
tikai neuztvert personīgi!!!
bet vīriešu šovinisms joprojām triumfē. interesanti ir tas, ka jaunāki patīk arī sievietēm... un viņām nav problēmu
pavērojiet, kas notiek sabiedrībā - vīriešiem pusmūža krīze, šķiras, precas ar 2x (ja ne 3x) jaunākām..
ok, neviens mēs neesam ne soģi, ne padomdevēji.. tas vienkārši ir novērojums..
āžu sērija turpināsies (ja komisija būs labvēlīga) |
|
|
|
|
|
|
|
| fleur-de-lys viesis , | | |
| 24.10.2005, 18:05 |
un visiem vechiem patiesiiba spozjaa
aciis kozj |
|
|
|
|
|
|
|
| mazaa_burve viesis , | | |
| 24.10.2005, 16:28 |
| iz dzīves.... |
|
|
|
|
|
|
|
| Rupeklis viesis , a Fredim ir jauna džuse | | |
| 24.10.2005, 16:11 |
 |
|
|
|
|
|
|
|
| poena viesis , | | |
| 21.10.2005, 13:08 |
nu šīs jau līdzinās Ufo un Freda nežēlīgajiem pantiem
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
kopā komentāri: 65 Lapas: 4 |
Lapas: 1 2 3 4 |
|
|
|
| |
|
 |
|
|
|
|
|
|
IneseL (30.03.2026, 14:37)Patriotisms ir stāvoklisLjurbejaaks (viesis) (25.01.2026, 13:20)Kāpēc te nav neviena patriotiska dzejnieka, kas liriskā formā attēlotu Barikāžu cīņās..?
:((arpa (31.12.2025, 21:48)Radošu 20 26. Lai top!
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
Lai sasildaas sirds tai baltajaa dziesmaa,
Ko shovakar zeme ar debesiim dzied.
Lai saglabaa sirds to sveciishu liesmu,
Ar kuru droshi caur putenjiem iet ...
|
|
|
|
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
Aktieru spēle
Aktieru spēle.
Dzīve ir teātrī.
Vai teātris dzīvē?
Lomu tik daudz…
Kāds vienmēr grib būt pirmais.
Laurus plūc galvenās lomas..
Bet kā ir dzīvē?
Kurš šeit ir režisors?
Kam...
|
|
|
| |
| |
Vieta reklāmai:
|
| |
| |
|