|
|
|
 |
|
|
|
|
|
|
|
Komentāri - Šūpļdziesma
|
|
|
kopā komentāri: 11 Lapas: 1 |
Lapas: 1 |
|
|
|
| |
|
| pēdējais stulbenis viesis , | | |
| 27.11.2005, 22:36 |
| Cik tad izdzēri lai to uzrakstītu.........raksti nākošo, bet bez dzeršanas.......... |
|
|
|
|
|
|
|
| glosters viesis , | | |
| 16.11.2005, 09:36 |
tuupljadziesm  |
|
|
|
|
|
|
|
| stulbenis viesis , | | |
| 12.11.2005, 15:35 |
Es laikam esmu otrā pusē trifeļu nav nav pat krutkas. |
|
|
|
|
|
|
|
| kurmis viesis , | | |
| 11.11.2005, 09:37 |
| aja zhuzhu |
|
|
|
|
|
|
|
| AKAA viesis , visiem | | |
| 10.11.2005, 19:22 |
Paldies! |
|
|
|
|
|
|
|
| Rupeklis viesis , Šūpļdziesma jā | | |
| 10.11.2005, 10:09 |
bet ne beerniem... |
|
|
|
|
|
|
|
| ķēms viesis , | | |
| 09.11.2005, 20:25 |
Kur te tas bērniņš kuru šūpuļo?  |
|
|
|
|
|
|
|
| ..dalis viesis , | | |
| 09.11.2005, 17:52 |
Kas tas par kamolu un kur tas ir iestrēdzis.  |
|
|
|
|
|
|
|
| O.M.© viesis , ontuns.mazpusans[et]cc.lv | | |
| 09.11.2005, 17:18 |
Ir sacīts: "Jo dziļāk mežā - jo resnāki partizāņi"... |
|
|
|
|
|
|
|
| dzērājs viesis , | | |
| 09.11.2005, 13:40 |
| Kas te labs!? Šermuļi skrien pār kauliem, lasot par novirzēm cilvēka fizioloģiskajā procesā tajā otrajā pusē. Nafik, nafik, skazaļi pjanije pioņeri. |
|
|
|
|
|
|
|
| slieka viesis , | | |
| 09.11.2005, 13:14 |
| Šis ir viens no Taviem labākajiem dzejoļiem un jebkādi komentāri tā priekšā būtu tikai niecības. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
kopā komentāri: 11 Lapas: 1 |
Lapas: 1 |
|
|
|
| |
|
 |
|
|
|
|
|
|
IneseL (30.03.2026, 14:37)Patriotisms ir stāvoklisLjurbejaaks (viesis) (25.01.2026, 13:20)Kāpēc te nav neviena patriotiska dzejnieka, kas liriskā formā attēlotu Barikāžu cīņās..?
:((arpa (31.12.2025, 21:48)Radošu 20 26. Lai top!
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
Lai sasildaas sirds tai baltajaa dziesmaa,
Ko shovakar zeme ar debesiim dzied.
Lai saglabaa sirds to sveciishu liesmu,
Ar kuru droshi caur putenjiem iet ...
|
|
|
|
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
Aktieru spēle
Aktieru spēle.
Dzīve ir teātrī.
Vai teātris dzīvē?
Lomu tik daudz…
Kāds vienmēr grib būt pirmais.
Laurus plūc galvenās lomas..
Bet kā ir dzīvē?
Kurš šeit ir režisors?
Kam...
|
|
|
| |
| |
Vieta reklāmai:
|
| |
| |
Šodien: 2405
Kopā:7667050
|
| |
| |
|