|
|
|
 |
|
|
|
|
|
|
|
Komentāri - Bērnības bēniņos dvēsele iemaldījusies
|
|
|
kopā komentāri: 9 Lapas: 1 |
Lapas: 1 |
|
|
|
| |
|
| Mūks viesis , | | |
| 03.02.2006, 09:20 |
| Patiešām labs. Bet no haikas te ir tikai trīs rindiņas katrā pantā, vairāk nekas. |
|
|
|
|
|
|
|
| dzērājs viesis , | | |
| 02.02.2006, 22:30 |
Peles grauž
Veco pufaiku
Poruzī. |
|
|
|
|
|
|
|
| AKAA viesis , Eri | | |
| 02.02.2006, 21:19 |
nebija jau nemaz tādas domas, bet haikas dievinu |
|
|
|
|
|
|
|
| Eri viesis , | | |
| 02.02.2006, 18:55 |
| vietām uz haiku pavilka, bet stirpi patālu |
|
|
|
|
|
|
|
| DZESHGUMIJA viesis , AKAA | | |
| 02.02.2006, 11:54 |
| labs gan!!!!! |
|
|
|
|
|
|
|
| Mirklis viesis , | | |
| 02.02.2006, 10:42 |
| tik tieshaam...labs...ljoti....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! |
|
|
|
|
|
|
|
| AKAA viesis , ... | | |
| 02.02.2006, 06:30 |
Paldies Jums! Cerams, ka čakra ir vaļā un taps vēl kāds dzejs |
|
|
|
|
|
|
|
| O.M. viesis , to 'AkAA' | | |
| 02.02.2006, 01:53 |
Arī šeit: sveika!
Un - paldies Tev par šo (dubults jau neplīstot). |
|
|
|
|
|
|
|
| mazaa_burve viesis , | | |
| 01.02.2006, 21:44 |
| Man patika. Mazliet nostalģisks... |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
kopā komentāri: 9 Lapas: 1 |
Lapas: 1 |
|
|
|
| |
|
 |
|
|
|
|
|
|
IneseL (30.03.2026, 14:37)Patriotisms ir stāvoklisLjurbejaaks (viesis) (25.01.2026, 13:20)Kāpēc te nav neviena patriotiska dzejnieka, kas liriskā formā attēlotu Barikāžu cīņās..?
:((arpa (31.12.2025, 21:48)Radošu 20 26. Lai top!
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
Lai sasildaas sirds tai baltajaa dziesmaa,
Ko shovakar zeme ar debesiim dzied.
Lai saglabaa sirds to sveciishu liesmu,
Ar kuru droshi caur putenjiem iet ...
|
|
|
|
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
| |
| |
|
|
|
|
Aktieru spēle
Aktieru spēle.
Dzīve ir teātrī.
Vai teātris dzīvē?
Lomu tik daudz…
Kāds vienmēr grib būt pirmais.
Laurus plūc galvenās lomas..
Bet kā ir dzīvē?
Kurš šeit ir režisors?
Kam...
|
|
|
| |
| |
Vieta reklāmai:
|
| |
| |
|