|
|
|
 |
|
|
|
|
|
|
|
Komentāri nodaļai
|
|
|
kopā dati: 20 Lapas: 1 |
Lapas: 1 |
|
|
|
| |
|
| Mūks viesis , | | |
| 01.02.2006, 22:14 |
| Manuprāt Tu esi progresējusi, sākusi radīt dažādākus darbus, kas ir tikai apsveicami un interesanti! |
|
|
|
|
|
|
|
| Enija viesis , Rupeklis | | |
| 06.01.2006, 12:00 |
asinis?? taas mani 100% nenomoka un kapeec ziimeet sauli,ja labaak dodu priekshroku tumsai un naktij?? |
|
|
|
|
|
|
|
| Rupeklis viesis , par daudz asiņu... | | |
| 06.01.2006, 11:38 |
| taas tevi nomoka?...uziimee kaut reiz....sauliiti... |
|
|
|
|
|
|
|
| ARMINS viesis , DAUKSTINS[et]INBOX.LV | | |
| 09.11.2005, 17:32 |
| sitas zimejums tiesam ir super tev patiesi ir talants |
|
|
|
|
|
|
|
| Enija viesis , dēmons | | |
| 11.10.2005, 15:58 |
hmm..ir kaada ideja..hmm..bet tikai totaali nav laika.. pa peedeejaa meenesha laiku,man ir sakraajushaas jau kaadas 8 labas idejas,tikai nav laika taas iistenot.. nju,buus jaameegina kkad driizumaa atrast laiks Tava pantinja apziimeeshanai labs,dziljsh dzejolis.. un ne jau visi to sapratiis taa,kaa mees to veeleetos,bet taa jau ir tik biezhi,ka.. |
|
|
|
|
|
|
|
| dēmons viesis , Enija | | |
| 10.10.2005, 13:52 |
Enija.Manu dzeju neviens nesaprot,nāku pie Tevis,kāda "lasītāja" mani pat nosauca par ģeneratoru,Tad uzrakstīšu, varbūt tas rosinās Tevi kaut ko uzgleznot.
pārcirsta galva...
līdz pleciem...
kopā ar kaklu...
cirvim nolūzis kāts....
izraktā kapa smiltīs...
uzliesmo sārts...
Tev patīk? Šo pantiņu taču var rakstīt uz apsveikuma kartiņas arī,pie tam jebkurā gadījumā.Kā Tu domā? Jaungadā - pārcirstā galva simbolizē aizgājušo gadu, vietā nāk jauns - uzliesmojušais sārts, dzimšanas dienā - līdzīgi, pasludinot mīlestību - tāpat, jo iepriekšējā maldu vai pat netikumīgās dzīve tiek īznīcināta, bet vietā - sārts. Tu jau saproti tāpat, es to vairāk rakstu priekš tiem,kas neko sasajēdzot lasīs.
|
|
|
|
|
|
|
|
| dēmons viesis , Enija | | |
| 02.10.2005, 12:33 |
| Gaidu Tavas jaunākās gleznas. |
|
|
|
|
|
|
|
| asinslaase alias Gabriela viesis , | | |
| 20.09.2005, 12:03 |
Kopumā - interesanti. Aizrauj tavs stils, lai gan ar dažām iebildēm. OK - noone's perfect...
Tā turpināt! Lai veicas! =) |
|
|
|
|
|
|
|
| ķēms viesis , | | |
| 26.08.2005, 23:14 |
| Ļoti smuki zīmējumi - aizrauj.Ohhh! |
|
|
|
|
|
|
|
| Šekspīrs viesis , | | |
| 22.08.2005, 14:15 |
Vislabākais zīmējums tomēr ir "Jūra" - juteklisks un romantiskas fantāzijas rosinošs.
Citi ir interesanti ar sirreālistisku novirzienu. |
|
|
|
|
|
|
|
| Enija viesis , enija666[et]inbox.lv | | |
| 03.05.2005, 20:39 |
lielais paldies, ka kaadam mani ziimeejumi arii patiik...  |
|
|
|
|
|
|
|
| neteikshu viesis , | | |
| 03.05.2005, 17:06 |
Tew ir talants manupraat tieshaam feini )) |
|
|
|
|
|
|
|
| Enija viesis , | | |
| 12.04.2005, 17:07 |
| xexexe...nju diemzzeel man nesanaak apskatiities kaa tajaas multenees ir ziimeets, jo man nav sateliitTV, bet domaaju, ka buutuu interesanti apskatiities! =DDD |
|
|
|
|
|
|
|
| dzērājs viesis , | | |
| 12.04.2005, 13:38 |
| Satelītu televīzijā viens no Hot bird kanāliem cauru diennakti rāda animācijas filmu programmu ar Tevis zīmētajiem varoņiem. Aizmirsu nosaukumu. Es domāju, ka tās zīmējuši japāņi, bet izrādās, ka Tu. Sorry! |
|
|
|
|
|
|
|
| Enija viesis , enija666[et]inbox.lv | | |
| 07.04.2005, 19:50 |
| nu ar japaanju pokemoniem te nav nekaada sakara! kur tu redzi, ka es zimeeju pokemonus?!? a? |
|
|
|
|
|
|
|
| dzērājs viesis , | | |
| 07.04.2005, 15:54 |
| Vai nu japāņu pokemoniem vajadzētu pakaļ taisīties? Izdomā pati savu stilu! |
|
|
|
|
|
|
|
| babadura viesis , | | |
| 06.04.2005, 13:32 |
incanti uztaisic. man gan ne diez ko patik anime, bet uzzimenc incanti. tiesham  |
|
|
|
|
|
|
|
| narkomanC viesis , narkomanC[et]inbox.lv | | |
| 04.04.2005, 20:33 |
patiikami, jo biezh redzeetas ~~~ |
|
|
|
|
|
|
|
| Enija viesis , Enija666[et]inbox.lv | | |
| 04.04.2005, 19:17 |
kapeec patiikami? tev patiik ruutinju lapas?  |
|
|
|
|
|
|
|
| narkomanc viesis , narkomanC[et]inbox.lv | | |
| 04.04.2005, 00:35 |
patikami redzeet ruutinju lapu fonaa.. ~~ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
kopā dati: 20 Lapas: 1 |
Lapas: 1 |
|
|
|
| |
|
 |
|
|
|
| |
|
|
|
|
IneseL (30.03.2026, 14:37)Patriotisms ir stāvoklisLjurbejaaks (viesis) (25.01.2026, 13:20)Kāpēc te nav neviena patriotiska dzejnieka, kas liriskā formā attēlotu Barikāžu cīņās..?
:((arpa (31.12.2025, 21:48)Radošu 20 26. Lai top!
|
|
|
| |
| |
|
| |
|
|
|
|
Visi tik par baltu dzejo
Jaunā gada vakarā.
Besī mani, es par piķi,
Sveicu gadu nomaiņā! ...
|
|
|
|
Gudrībā un dzīvespriekā ja ar kādu padalās,
Darva tavā medus mucā pazūd,izgaist,sadalās! ...
|
|
|
|
Kur publicēt savu garadarbu?
* Ja tu pats to saproti un vari arī pierādīt, tad matemātkas žurnālā.
* Ja tu pats to saproti, bet nevari pierādīt, tad fizikas žurnālā.
* Ja tu pats to ne ...
|
|
|
|
Тост Хокеистов
Выпъем-пивка для рывка,водочки для обводочки,коньячка для щелчка. ...
|
|
|
|
|
|
|
| |
| |
Vieta reklāmai:
|
| |
| |
Šodien: 2373
Kopā:7667018
|
| |
| |
|