X

Feini!
Reklāma

 
LITERATŪRA
Neizdotās grāmatas
Humors un satīra
Dzeja
Īsrindes
Pasakas
Proza
Stāsti
Raksti
Neklasificēta jaunrade Valters Bergs
MĀKSLA
IZKLAIDE
INTERESANTI
Autori
Arhīvs
Feini! čats (online - )
Aktualitāšu arhīvs
Feini! iesaka apmeklēt
 
 
 
     

LITERATŪRA

skatīt visu
Valters Bergs | Īsraksti

Komentāri nodaļai

kopā dati: 10
Lapas: 1
Lapas: 1
babadurro ;) viesis ,
26.11.2009, 15:40
Zhel, ka nevar komentet katru tavu israkstu atsevishkji Kas man interese - cik veci tie ir patiesiibaa?
PS. niku nacas biku pielabot, es neatceros savu paroli
lora viesis , ...
29.09.2005, 11:04
15-07-2005
"Sievietes bieži vien vēlas, lai vīrieši vairāk domātu un iedziļinātos attiecībās. Tomēr, kā tagad pieredzu, kad sieviete sastop domājošu vīrieti, tad šausminās, cik viss esot sarežģīti, ka kāds tik daudz domā. Rodas iespaids, ka bieži vien sievietes nevis vēlas, lai vīrietis domātu, bet lai viņš domātu tā, kā domā viņas. "
Valter, Valter - ak Tu nabaga, nabaga nedomājošo sieviešu apsēstais šovinists... Izsaku Tev līdzjūtību, ka Tev tādas "nedomājošas sievietes" vien rādās un trāpās! Nez kā gan Tu tādas atrodi?! Un nez kāpēc Tu viņas tādas pats redzi?! Laikam jau tak pats "nedomājošs" esi, ja tādas pelni!
--
15-07-2005
"Daudzi ar kritizēšanas prasmi pat lepojas. Tomēr nav meistarība atrast, ko kritizēt un to arī darīt. Ir meistarība apzināties to, ko var kritizēt, bet to nedarot, spēt sadzīvot."
Jā, nelgas liekulību sauc par savu spēju, dzīves jēgas maksimumu - par meistarību... Jo ir pārāk bailīgi būt patiesi -> sakarīgi!
Valter - vai Tu esi nelga?
--
24-06-2005
"Ja katrs dzejotājs šajā portālā kaut mirkli padomātu par citiem un iedziļinātos to darbos, tos kvalitatīvi komentējot, tādejādi tiktu daudz vairāk izdarīts gan sevis gan citu labā, kā tikai rakstot savus darbus un dzīvojot egoistiski sevī."
... bet kā tad nu iznāk ar iepriekšējo Tavu ieteikumu būt "meistarīgiem" un "samierināties"=klusēt?!? ))
-
"Šobrīd lielais vairums savtīgi alkst citu viedokļus un uzslavas, tai pašā laikā negribot neko dot citiem, izņemot savus darbus, kas ir ēsma uzslavām."
Un Tu pats?! Tu tāds esi te saimnieks, kas savus kompleksus lāpi=alksti tikai uzslavu, bet neko negribi dot citiem=negribi būt patiess=domājošs, bet iesaki tikai "samierināties"=meistarīgi liekuļot jeb klusēt, piem. ... Tāpēc, ka Tu pats šeit tādu piemēru citiem rādi, tāpēc pats tādus pašus kā Tu pats arī te piesaisti.
... vai jau atpazīsti mani? Domāju, ka ap šo vietu Tev jau vajadzētu mani just - pazīt=saprast. Es nesamierinos - neklusēju... Neklausu atkal Tevi ar Tavām mūžīgajām pretrunām! Mēnešiem nebiju par Tevi iedomājusi, bet pēdējās pāris nedeļās Tu man prātā ienāc, tikai vienmēr tai mirklī nav neta pie rokas un kad esmu, tad atkal savās lietās par Tevi kaut kā aizmirsu. Šodien nācu bezmaz speciāli Tevis dēļ. Redzu, ka ne velti... Sveiks!
Paklausīšu nevis Tavai liekulības, bet šai Tavai vēlmei "Ja katrs ... šajā portālā kaut mirkli padomātu par citiem un iedziļinātos to darbos, tos kvalitatīvi komentējot, tādejādi tiktu daudz vairāk izdarīts gan sevis gan citu labā, kā tikai rakstot savus darbus un dzīvojot egoistiski sevī."
un paturpināšu "kvalitatīvi" Tevi pakritizēt.
Tu laikam ar šo "kvalitatīvi" esi domājis "domājoši" jeb parastu ļaužu mēlē "loģiski" alias "pamatoti"..?
-
"Katrs autors ir viens, tas nespēj sevi apzināties kā komandu, kur viens otram palīdz un sniedz roku. Šobrīd visi gaida palīdzību, bet paši vairumā gadījumu pretīmnākt nesteidz."
Un Tu pats..? Tu tak pats esi tieši tāds - Tu šeit raksti pats par sevi! ... Tāpēc jau Tev šī "citu" neēdzīgā attieksme krīt acīs, ka Tev pašam tā piemīt un pas Tu sevī šo neciet.
Iemīli tad to sevī - sāc domāt, kļūsti domšajošais un saproti pats, kāpēc Tu šāds savtīgs "palīdzības gaidītājs", uzslavu alcējs un tikai no citiem saņemt gribētājs pats esi, nevis komandas spēlētājs un dāsnais devējs.

Valter!
Stipram cilvēkam, laimīgam cilvēkam dzīvē ir tikai viens mērķis, tikai viena jēga katram elpas vilcienam:
mācīties ikdienu un spēt patiesam vienmēr pašam būt, lai arī kas notiktu, lai arī kā dzīve Tavu paša patiesuma spēju, Tavu drosmi būt patiesam pārbaudītu! Redzi - paskati kaut vai mani: vai samierinos un noklusēju? Ar visu to, ka zinu - ka Tu man paldies no sirds un patiesi neteiksi par "kvalitatīvo kritiku", bet tikai durvis cērt un cirtīsi, atkal tikai bailēs muksi.. Vai Tev patīk būt "nejaukam" - kritiķim, bārties? Domāju, ka ne.
Nevienam nepatīk! Man arī ne!
... Bet reizēm nekas cits ak neatliek - ja redzi, ka otrs nav patiess...
Tais reizēs kāda ir šī:
ja redzu, ka kāds ir kā nelga "nedomājošs" un šitik mīļi muļķīgi negodīgs=nepatiess=pretrunīgs pats savās vēlmēs, liekot vienlaikus gan liekuļot un samierinoši klusēt citiem, gan tai pat laikā tik neloģiski un vienlaikus neiespējami arī patiesi, sakarīgi kritizēt viņu...
Valter - tāds tādu atrod!
Kad Tu vēlējies sastapt cilvēku kā mani - Tu sastapi.
Kad Tu sāc tagad žēloties, kādas "nedomājošas sievietes domājošajam vīrietim Valteram liktenis vien vairs dod", tad...
Man vienmēr patīk redzēties ar manis iemīļotiem cilvēkiem - man bija prieka mirklis Tevi palasīt. Pat šīs Tavas pretrunas - žēlabiņas.
Tādēļ -
vēlu Tev iemācīties pašam sevi saprast un atpiņķēt tik skaidru un patiesu, lai arī Tu spētu vienmēr un ikvienu kā domājošu cilvēku uzlūkot līdzīgi kā es - ar prieku par tikšanos!
Jo , Valter, ja es Tevi uzskatītu par nedomājošu, tad neturētu, ka ir vērts tev vispār ko teikt (jo Tu tak esot nedomājošs) ), tādēļ es tad "samiernieciski klusētu" kā kārtīgi pozitīva liekule un Tu pat neuzzinātu par manu īso vizīti šorīt Tavā pasaulē!
Ata!
Eimija viesis ,
05.08.2005, 19:06
nee nu kaapeec bagaatiiba uzreiz jaasaista ar dzershanu?
Rupeklis viesis , Rupeklis[et]hotmail.com
31.07.2005, 17:40
"Kādu dienu mēs ar kolēģi runājām par to, kā būtu, ja mums būtu neizsakāmi daudz naudas. Un pirmā doma, kas abiem mums ienāca prātā - tad mēs noteikti, tāpat kā vairums šādā stāvoklī, nodzertu dzīvi utt, jo ar laiku visam pazustu jēgu. Viss taču nu ir ar sasniegts un iespējams - neiespējamu lietu nav.
Bet pēc brīža pārsteigts iesaucos - nekā! Ja cilvēkam ir ne tikai materiāla rakstura intereses (kā vairumam kapitālismā), bet gan arī garīga rakstura (zināšanas, izziņa, estētiskais utt.), tad nauda kā reiz cilvēkam var dot iespēju aizmirst par ikdienas rūpēm, bet pievērsties garīgajam, pat pašam radīt utt. Kādreiz es izveidošu grāmatnīcu, kur grāmatas maksās piecreiz lētāk kā šobrīd un apmaksāšu to izdošanu, lai cilvēki varētu lasīt un domāt. Naudai nav vērtības, kad tā stāv aiz metāla sienām. Naudai ir vērtība, kad tā iegulstas cilvēku prātos citā formā."
...labi vārdi, patiesi...izvilku no sava arhiiva saveejos vaardus(atvainojos par literaaro kvalitaati) , mums domas kaut kur saskan(uzreiz gan jaasaka, ka man nav deela......):::

Tēva padomi dēlam.

Dēls, vienmēr dzīvē esi godīgs,
Un nevajaga citus sodīt.
Pret sievietēm tu esi cēls,
Jo sievietes ir mātes, dēls.

Pret vīriem esi skarbs un patiess,
Ja vajag, pasaki to acīs.
Ja nelieši kur pirkstu dur,
Tad esi aizstāvis tu tur.

Pret bērniem mīļs un prasīgs esi,
Kaut dažreiz viņi tevi besī.
Pret dzimto zemi-patriots,
Pret pasauli tu-poliglots.

Un mācies, mācies, mācies dēls,
Jo mācīties nekad nav vēls.
Ja zinības sev iekšā liksi,
Tad dzīvē tu uz priekšu tiksi.

Bet nauda, teiksi tu, kur tā?
Nauda tā nav galvenā.
Ja padomus šos lietā liksi,
Pie naudas, dēls, tu arī tiksi.

Tā pati nāks, tu redzēsi,
Kad dvēseli tu jutīsi.
Jo bagāts jau ir tikai tas,
Kam draugu daudz un zinības.
Ney viesis ,
08.06.2005, 19:13
Daargais/aa I.F., kaadaa veidaa, tavupraat, ir iespeejams saskatiit savu garu?
I.F viesis ,
15.04.2005, 19:57
Ja domājam par Dievu, mums gribas reālu tēlu, bet Viņš ir Gars. Vai esi redzējis savu garu? Sava drauga? Sava kaimiņa?
ugga viesis , latvijas pasts
14.04.2005, 09:20
un es idiots domaaju, ka sveetbilzju veesture ir meeraama tikai simtos gadu! Re, izraadaas tomer, ka jau tuukstoshiem gadu kaads taas maalee!
varbuut dzeeraajs var ieteikt kaadau muzeju, kur iespeejams apskatiit, piemeeram 2005 gadu vecu sveetbildi!
es viesis ,
06.04.2005, 14:52
Esmu katoliete, bet ar kaunu jaatziistaas, ka neesmu redzeejusi nevienu sveetbildi, kur Dievs seezh uz maakonja un veel pie tam ar sirmu baardu!? Taadu Dievu izteelojaas senlatvieshi - veel stipri pirms kristietiibas. Un arii tad katrs "redzeeja" vinju citaadu - cits bargu, cits - uzjautrinaatu, kaads ar zilaam aciim, bet dazhs ar bruunaam..Tas ir tik individuaali.. Muusdienaas runaat par shiis lietas tradicionaalu jeb vienotu uztveri tieshaam ir lieki.
Valcha viesis ,
05.04.2005, 18:26
Es neapgalvoju, ka Dievs IR tāds vai šāds, bet izteicu šodienas masas viedokli. Tātad tik un tā man ir taisnība
Bet apsveicu, ka Tu Dievu iztēlojies tieši tādu, tātad Tu esi izteikts konservatīvs, atšķirīgs no masas indivīds. Tas nav ne labi, ne slikti, vienkārši tā ir Esi retums!
dzērājs viesis ,
05.04.2005, 07:39
Es Dievu iztēlojos tieši tādu: onku ar bārdu uz mākoņa maliņas. Es tā gribu un man tā patīk. Tāds viņš tūkstošiem gadu ir attēlots svētbildēs un kur ir pierādījumi, ka tā nav? No kurienes tādas savādas domas, ka kaut kas ir mainījies? Tev tur kāds dēmons laikam uzsēdies. Nekas man neliek domāt un nedomāšu, ka dievs ir kāds milzīgs šķidrais kristāls, plazma vai briesmoņa no "Aliens" izskatā.
Tavs viedoklis:
Niks:*
Tēma:
Komentārs *
Lūdzu ievadiet kodu *
Noteikumi komentējot
kopā dati: 10
Lapas: 1
Lapas: 1
 
 

DISKUSIJAS

skatīt visu
Jaunrades čats
bez smecera + (viesis) (15.02.2020, 19:06)Izveidots jauns dzejas blogs tautai: laikazvans.lv Pagaidām patukšs, gaidu domu biedrus un viņu gara darbus.Paula1111 (viesis) (15.02.2020, 18:37)Bez smecera, paldies liels par e-pasta adresi, uzrakstīju! Veiksmi Jums ar bliga izveidi! Būšu priecīga palasīt! :)bez smecera + (viesis) (13.02.2020, 14:08)Pēc tam, kad Feini pārtrūka iespēja publicēt darbus, Aigars mani uzmeklēja caur e-pastu. Teica, ka ir radošajā pacēlumā un pasvieda man ideju par jauna portāla veidošanu. Tagad esmu šādu...
 
 

IZKLAIDE

skatīt visu
SmS pantiņi
Sidraba mēnestiņš veļas pa gaisu
Zaglis pa vārtrūmēm velk labu maisu
Atnāca, nolika priekšnamā klusi,
Aizgāja tālāk, uz kaimiņu pusi...

Ko man darīt? ...
Interesantas bildes


Spermatozoīds un ugunsmūris /Krieviski/
 
 
Fotomāksla

Meža princese
 
 

INTERESANTI

skatīt visu
Dienasgrāmatas
Aktieru spēle
Aktieru spēle.
Dzīve ir teātrī.
Vai teātris dzīvē?
Lomu tik daudz…
Kāds vienmēr grib būt pirmais.
Laurus plūc galvenās lomas..
Bet kā ir dzīvē?
Kurš šeit ir režisors?
Kam...
 
 
Vieta reklāmai:
 
 
Šodien: 452 Kopā:5147428

 
 
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Par Feini! | Atsauksmes | Redakcija | Iesūtīšanas un lietošanas noteikumi | Pateicības | Reklāma | Palīdzi portālam! | FAQ | Ziņot par kļūdu
Portāls daudzpusīgam, ideālam cilvēkam. No nopietnības līdz humoram.
Feini! neatbild par iesūtīto darbu un informācijas autentiskumu un avotiem. Aizliegts izmantot informāciju komerciālos nolūkos © 2001-2007 Feini!. All rights reserved.
webdesign by odot | code by valcha
load time 0.3 sec